Novinky

 

Elektřiny z vodních elektráren

OHRA spoléhá na elektřinu z vodních elektráren

Propojení využívání vodních elektráren s ekologií. OHRA používá již od poloviny roku 2016 obnovitelné zdroje elektřiny z vodních elektráren. Firma tak dává najevo, že výroba energie v harmonii s přírodou je možná.

 

Tesa Werke, Hamburg (D)

Vysoká nosnost pro bezpečné skladování nebezpečného zboží.

Přední světový výrobce samolepících produktů a systémových řešení skladuje mimo jiné, materiál pro vývoj nových komponent lepících pásek, v robustních, k životnímu prostředí šetrných, paletových regálech OHRA. Vysoká nosnost pro bezpečné skladování nebezpečného zboží.

 

Staatstheater Stuttgart (D)

Ideální podmínky pro hladký průběh každodenních show.

Opera, divadlo a balet, to vše pod jednou střechou. Toto je logistickou výzvou pro skladování scenérie a kostýmů. OHRA dodala pro nový centrální sklad mobilní konzolový regálový systém s dvaceti řadami regálů o téměř šedesátimetrové délce a dvanáctimetrové výšce. Ideální podmínky pro hladký průběh každodenních show.

 

WeberHaus, Wenden (D)

Již 35 let vyrábí společnost WeberHaus montované domy a je jedním z největších dodavatelů na severu Německa. Společnost OHRA dodala a nainstalovala konzolový a paletový regálový systém s nosností až 5 tun na jednu buňku. WeberHaus a OHRA, dva výrobci a průkopníci systémových řešení již více než 30 let.

 

Liebherr, Rostock (D)

Odborníci pokud je požadováno velké zatížení.

V Německu, ve městě Rostock působí výrobce MCCtec Liebherr, který mimo jiné vyrábí námořní jeřáby se zdvihovou nosností až 2000 tun. Pro jejich sklady OHRA dodala a nainstalovala robustní konzolové regály s velkou nosností o délce 48 metrů a výšce přes 6 metrů včetně střešních ramen a celkového zastřešení. Liebherr a OHRA – dva odborníci pokud je požadováno velké zatížení.

 

MAN, Mnichov

Po celém světě na plný výkon.

Námořní motory MAN můžeme nalézt v obrovských kontejnerových lodích. Pro skladování těžkých agregátů dodává OHRA robustní paletové regály s vysokými nosnostmi. Dvě přední společnosti MAN a OHRA.

 

Coca-Cola GmbH, Berlin

Příběh o nekončícím úspěchu.

Společnost Coca-Cola se vyznačuje tím, že je dynamická, inovativní a světová. To stejné platí pro společnost OHRA v oblasti skladovací technologie, například ve výrobě a instalaci robustních skladovacích plošin pro průmysl velkoobchodů s nápoji. Příběh úspěchu pokračuje.

 

HILTI AG Schaan (Lichtenštejnsko)

Inovativní řešení s mimořádnou přidanou hodnotou.

Jako jedna z vedoucích společností v oblasti technologií pro montáž a demontáž, poskytuje HILTI kompletní sortiment systémů prostřednictvím sítě specializovaných prodejních poradců. Stejně jako OHRA. Díky orientaci na zákazníka a konzultacím ohledně specifik skladového hospodářství , OHRA již dodala několik konzolových regálů firmě HILTI. OHRA a HILTI, dva poskytovatelé řešení s kompetentním technickým poradenstvím.

 

Siemens AG

Zvyšování konkurenceschopnosti obnovitelných energií.

Vývoj energeticky úsporných řešení a stále častější využívání obnovitelných energií zaznamenává nezadržitelný pokrok. Inteligentními regálovými systémy přispíváme ke zvýšení jejich konkurenceschopnosti. OHRA: Dodavatel skladovací techniky pro firmu Siemens. Dva silní partneři.

 

Deutsche Bahn

Náskok před konkurencí díky externím partnerům, jako je OHRA.

Skladovací systémy OHRA odpovídají vysokým požadavkům kladeným oddělením centrálního nákupu Německých drah. Robustní regálové systémy využívané divizí údržby zajišťují optimální dostupnost potřebných náhradních dílů.

 

Nobilia

Dokonalá harmonie: špičková skladovací technika pro prvotřídní kuchyně.

Firma OHRA se stala partnerem největšího německého výrobce vestavných kuchyní, kterému dodala konzolové regály a ocelové plošiny pro skladování nábytkových prvků. Pro obě firmy patří kvalita „made in Germany“, dokonalá realizace i individuální péče o zákazníky mezi základní faktory úspěšnosti.

 

ALDI

Nejnižší ceny má řetězec Aldi, a to za vydatné pomoci firmy OHRA.

V četných centrálních skladech Aldi se pro ukládání čerstvého i zmrazeného zboží používají plošiny a válečkové dopravníky firmy OHRA a jejích partnerů. Profesionální a přitom nepříliš nákladné. Dva prvotřídní dodavatelé – OHRA a Aldi.

 

Henkel, Düsseldorf (D)

Persil, jeden z prvních značkových produktů, je synonymem pro důvěru a výkonnost. Totéž platí pro firmu OHRA.

Ve spedičních skladech je Persil uložen v zasouvatelných regálech a v paletizovaných skladech s automatickým provozem dodaných firmou OHRA a jejími partnery. Dva špičkoví dodavatelé – OHRA a Henkel.

 

Opera Curych (CH)

Představení končí, opona padá a za kulisami Opery v Curychu začíná pracovat firma OHRA.

V centrálním skladu byl nainstalován 70 m dlouhý pojízdný konzolový regál firmy OHRA, aby se vytvořil prostor pro Dona Giovanniho & spol. Dva silní partneři – Opera Curych a OHRA.

 

Airbus Deutschland GmbH ve Stade

Zcela bezpečné skladování vláknitých kompozitních materiálů v OHRA regálových systémech.

Airbus závod ve Stade se specializuje na výrobu kompozitních materiálů z uhlíkových vláken.

V tomto případě jsou k zajištění přehledného skladování s přímým přístupem na různé materiály mimořádně vhodné právě konzolové, paletové a lištové regály.

Konzolový regál  
Konzolový regál  
Vertikální regál  
 

MEYER WERFT, Papenburg

MEYER WERFT získala na celém světě excelentní pověst při výrobě speciálních lodí. Firma je známá především stavbou velkých, moderních a luxusních lodí pro okružní plavby.

Množství materiálů, které musíte pořídit pro výrobu jedné lodi pro okružní plavby je enormní. Pro loď je potřeba mj. 200 km trubek a 2.000 km kabelů.

Pro vychystávání ohromných, těžkých kabelových bubnů dodává OHRA robustní, venkovní konzolové regály.

Součásti regálu jsou žárově pozinkované a vybavené sedlovými trubkami, které zjednodušují odvinovaní potřebné délky kabelů.

 
 
 

Maybachu

V automobilové branži jsou v robustních konzolových regálech od OHRA bezpečně skladovány polotovary, jako např. při výrobě Maybachu.