Specializované obchody

Vedle specializovaných obchodů se stavebninami a dřevem vybavujeme také specializované obchody pro zahradu, dřevo na zahradě, obchody s dlaždicemi, s nápoji atd. Naši specialisti úzce spolupracují s Vámi jako naším zákazníkem a Vaším projekčním oddělením nebo architekty atd. Ponecháváme velký podíl našich regálů pro obchod se stavebninami na skladě. Takto může poskytnout velmi krátkou dodací lhůtu a rychlou dodávku v případě, když nějaký díl chybí nebo musí být doplněn.

Samozřejmě plníme i (téměř) každé zvláštní přání. Zvláště velká přednost spočívá v možnosti všechny stavební díly regálu individuálně potáhnout na povrchu vrstvou. Proto Vaše regály můžete obdržet ve Vaší firemní barvě.

"Dřevo v zahradě" - specializovaný obchod pro zahradu

Specializované obchody pro zahradu nabízejí Vaším jménem vše, co zahradníci pro Vaši zahradu potřebují. Ať už je to školka, zboží na zahradu, zahradní nábytek, techniku pro rybník nebo rostliny, sortiment pokrývá téměř každé odvětví v oblasti "zahrady".

Pro různá použití a rozměry a hmotnosti máme připraveny vhodné skladovací systémy pro profesionální a zákaznicky orientované skladování Vašeho zahradního zboží.

Skladový a regálový systém nabízíme především pro skladování ve venkovním prostoru. Regály jsou na přání žárově pozinkované a tím chráněné před korozí. To znamená záruku a ochranu pro Vaše hodnotné zahradní produkty.

Paletový regál  
Konzolový regál  
Konzolový regál  
Paletový regál  
Paletový regál  
Paletový regál  
Paletový regál  
Paletový regál  
Konzolový regál  
Konzolový regál  
Paletový regál  

Obchod se stavebninami

OHRA - dlouholetý dodavatel skladových a regálových systémů pro různé výrobky ze stavebnin se u mnoha provozovatelů stavebnin etablovala jako referenční dodavatel. Již při plánování nového obchodu jsou naši odborní poradci přizváni ke spolupráci na optimálním naplánování skladu. Tím je zajištěno, že je možno hospodárně a dle sortimentu skladovat všechny relevantní výrobky již před stavbou nových skladů.

Poradíme Vám, pokud jde o prezentační nebo prodejní regály pro obchod se stavebninami, stejně jako při použití robustních regálových systémů pro venkovní prostor. Zde se ukázaly OHRA žárově pozinkované paletové regály jako ideální řešení pro skladování venku.

Policový regál  
Paletový regál  
Policový regál  
Policový regál  
Policový regál  
Policový regál  
Paletový regál  
Policový regál  

Specializovaný obchod se dřevem

Parkety, laminátové, korkové, masivní dřevěné podlahy, dveře a okna - sortiment výrobků ze dřeva ve specializovaném obchodě se stal velmi univerzální a vyhovující individuálním potřebám zákazníků.

Jako projektant a výrobce regálových systémů Vám nabídneme vhodné skladovací systémy pro prezentaci zákazníkovi a předzásobení. Vertikální regály pro vertikální zboží a různé zboží větších délek, paletové regály pro různé zboží na paletách v podobě nosiče zboží nebo až skladovacích plošin pro prodejnu s odpovídajícím dřevěným obložením - poradíme Vám s ohledem na skladování podporující prodej a prezentaci ve Vašem specializovaném obchodě se dřevem.

Vertikální regál  
Skladová plošina  
Skladová plošina  
Skladová plošina  
Skladová plošina  
Vertikální regál  
Vertikální regál  
Vertikální regál  
Vertikální regál  
Skladová plošina  
Skladová plošina  

Specializovaný obchod s dlaždicemi

Zvláštním úkolem ve specializovaném obchodě s dlaždicemi je prezentovat zákazníkovi různé vzory dlaždic. Současně mohou být uskladněny nejčastěji na paletách v různých obalech jako zásoba. Tohoto cíle dosáhnete se speciálními regály OHRA pro prezentaci dlaždic.

Tento typ regálu je koncipován tak, že je prostřednictvím kolmých a šikmo nakloněných displejů umožněna optimální prezentace různých dekorů dlaždic zákazníkovi. Zároveň je možné skladovat kompletní palety s odpovídajícími dlaždicemi pod displeji. Tak budete mít vždy přehled o zboží na skladě a jste tak schopni svým zákazníkům přímo dodávat jím požadované zboží z regálu.

Regál pro obklady  
Regál pro obklady  
Regál pro obklady  

Specializovaný obchod s potravinami

Na zákazníky orientovaná prezentace s přímým přístupem ke zboží, to jsou rozhodující faktory pro Váš specializovaný obchod.

Jako výrobce skladových a regálových systémů Vám rádi pomůžeme najít ten padnoucí regálový systém pro Vaše rozličné výrobky. Již při plánování zapracují naši odborní poradci ve společném dialogu s Vašimi projektanty nebo architekty požadavky na správné skladování. Následně Vám budeme prezentovat řešení, jakým způsobem byste mohli skladovat Váš široký sortiment. Přitom zohledníme Vaše individuální zadání jako např. manipulace, způsob skladování nebo frekvenci obratu.

Zvláštním znakem našeho skladovacího systému je jednoduchá a rychlá přeměna regálů dle měnících se požadavků.

Policový regál  
Policový regál  
Nechte si od nás poradit - výhoda pro vaše zákazníky!
Paletový regál  
Paletový regál  
Paletový regál