Řízení skladu a -správa

Automatické skladování  

K hospodárnému vedení komplexního skladu mimo jiné patří evidovat systematicky a nepřetržitě všechna aktiva a také jejich změny (příjem a výdej, přeskladnění, rezervace atd.) . To může probíhat buď konvenčním způsobem např. pomocí kartotéky nebo za pomoci počítače systémem správy skladu

Na základě zaznamenaných údajů poskytuje systém správy skladu pokaždé aktuální zprávu o stavu na skladě.Je možné zjistit, které artikly se nachází v tom kterém skladě a jaký mají obrat.  Správa skladovacího prostoru může příjem zboží Vereinnahmung pomocný prostředek pro skladování označení šarže, kontrola váhy až po správu stanovení optimálního skladovacího prostoru. správa stanovení optimálního skladovacího prostoru

Shodný systém organizuje a vytváří strukturu dopravy zboží ve skladu. Díky modernítechnologii čárkový kód se mohou pomocí čárkového kódu lehce sledovat kompletní pohyby a zdanění zboží. Přeprava samotná se uskutečňuje pomocí automatické dopravní techniky nebo pomocí optimalizovaného systému vysokozdvižných vozíků.

Od jednoduchého Přízemní regálová plošina až po plně automatický vysoký regál optimalizuje správa skladovacího prostoru a udržuje veškeré skladovací struktury s přihlédnutím k důležitým skladovacím kriteriím. K tomu patří například třídění zboží, Gefahrgut, skladovacích prostor, atd.

 Správa skladovacího systému je volně konfigurovatelná a může být proto uživatelem samotným přizpůsobována. Mohou být proto uskutečněna vlastní řešení. Optimální řešení pro Váš zásobovací systém s následujícími výhodami:

 Snížení skladovacího objemu

Redukce nákladů na skladování

optimální využití techniky a personálu skladu

Kontrolované pohyby zboží

optimální poměr ceny a služeb

modulové rozšíření

Skladové stohovače

Ovládací řízení regálu při vjezdu do regálové uličky

 
Automatické skladování

Výdej zboží za podpory řízení a správy

 
Automatické skladování

Vnitřek skříně

 
Automatické skladování

Centrální počítač dopravního systému

 
Automatické skladování

tabulka obsazení pro regály