Přejít na hlavní obsah

Konzolový regál - Made in Germany

Konzolový regál se zadní krycí deskou – č. 1 na dlouhé zboží a těžká břemena.

Žádost o cenovou nabídku  Konzultace

Paletové regály v nejvyšší kvalitě

Robustní paletové regály pro vysoké zatížení – s jistotou žádný plech.

Žádost o cenovou nabídku  Konzultace

No.1 v Evropě!

Váš kompetentní partner na téma technologii skladování

Proc OHRA?  Konzultace

Ohra racking systems

Ve středu skladu stojí regál

Samotný skladovací prostor sice nabízí spoustu místa – ale není dokonalý. Teprve kombinace prostoru a systému vytváří logistickou jednotku, která přesvědčí nejen vizuálně, Regál je hlavní součástí skladu.

Regálové systémy jsou praktické, všestranné a vytvářejí pořádek. Bez ohledu na to, zda chcete skladovat dřevo, stavební materiály, kovy nebo dokonce i kompletní vozidla, hraje důležitou roli nespočet jednotlivých kritérií. Rozhodnutí pro správný systém závisí v neposlední řadě na prostoru, který máte k dispozici. Dalším klíčovým prvkem je způsob, jakým naskladňujete a vyskladňujete své výrobky. Používáte k tomu jeřáb nebo vysokozdvižný vozík?

Výběr regálových a skladovacích systémů je velmi velký a všestranný. Na základě požadavků, zatížení nebo funkce jsou nabízeny regály z plechu nebo oceli. Vycházejíc z výrobků, které mají být skladovány, jsou k dispozici různé typy regálů. Dlouhá dřevěná prkna nebo kovové profily jsou například skladovány v takzvaných konzolových regálech. Ty se liší od typických paletových regálů vyčnívajícími rameny, které nevyžadují mezilehlé podpěry. V důsledku toho může být do regálových systémů umístěno jakékoli zboží s libovolnou délkou.

Rozhodnutí pro plech nebo ocel je také otázkou bezpečnosti. Čím robustnější je systém, tím větší zatížení zde může být uloženo. Čím vyšší je regál, tím bezpečněji musí stát a být obsluhován. Pak byste tedy bezpodmínečně neměli šetřit na nákladech pro zabezpečení materiálu.

Ve fázi plánování vašeho nového skladu se doporučuje odpovědět na následující otázky:

  • Jaké výrobky chcete skladovat? Podle délky, hmotnosti a manipulace se např. používají konzolové regály, paletové regály nebo vertikální regály.
  • Jak vysoký je váš skladovací prostor a jak probíhá manipulace při naskladňování a vyskladňování? Používáte vysokozdvižný vozík, jeřáb nebo nic z toho?
  • Má být zboží skladováno v hale nebo na volném prostranství? Potřebujete střechu?
  • Kolik úrovní skladování potřebujete?
  • Hraje velkou roli povrch? Mají být regály žárově zinkovány?

OHRA je vaším specialistou na skladování dlouhých, těžkých nebo objemných výrobků i lídr na evropském trhu pro konzolové regály již více než 40 let. Robustní skladovací a regálové systémy z kvalitní, plnostěnné normované konstrukční oceli nás jednoznačně odlišují od konkurence. Nezávisle na tom, ve kterém oboru pracujete: Jsme vaším kompetentním a důvěryhodným partnerem pro všechny otázky týkající se skladovacích technologií.

Fieldset

Nezávazné poradenství

Máte dotazy k našim produktům nebo službám a hledáte bezplatné a nezávazné poradenství?


30 years OHRA

Anniversaries have been loyal to OHRA for years

Dále

Chiara has started her apprenticeship at OHRA

 

On 02.08.21, we welcomed our new apprentice for the year 2021, Chiara Braun.

Chiara starts in the purchasing…

Dále

Úspěšný příběh

Zastřešená tříproudá nakládací zóna pro profesionály

Skupina podniků Schneider rozšířila své dlouholeté obchodní centrum v Bruckmühlu o kompletní specializovaný obchod pro soukromé osoby i profesionály: Regálová…

Na Úspěšný příběh

Reference

Schneider Baucentrum
Bois Du Poitou
RBB Aluminium
thyssenkrupp Materials Hungary
Obenauf
Schneider Baucentrum

Schneider Baucentrum

Skupina podniků Schneider rozšířila své dlouholeté obchodní centrum v Bruckmühlu o kompletní specializovaný obchod pro soukromé osoby i profesionály: Regálová hala, zastřešený venkovní sklad, zateplená hala a zastřešení příjezdové cesty mezi halou a venkovním skladem jsou přitom od společnosti OHRA, a to včetně veškerého příslušenství, jako jsou dveře a vrata, a všech potřebných statických výpočtů. Provedení haly jako regálové, u níž slouží konzolové a paletové regály také jako nosná spodní konstrukce pro střechu a stěny, zkracuje dobu projektu a nabízí výrazné snížení nákladů.

Na Úspěšný příběh

Bois Du Poitou

Bois Du Poitou

Francouzský prodejce stavebních materiálů Bois Du Poitou modernizoval ve svém sídle v Soudanu svůj stávající sklad pro dřevo a panely: Dva oboustranné a dva jednostranné konzolové regály od společnosti OHRA nyní umožňují výrazně efektivnější a šetrnější skladování hraněného řeziva, obkladů nebo panelů.

Na Úspěšný příběh

RBB Aluminium

RBB Aluminium

RBB Aluminium AG vybudovala v místě svého hlavního sídla ve Wallscheid in der Eifel další skladovou halu, do které jsou ukládány až 6 m dlouhé hliníkové profily.

Na Úspěšný příběh

thyssenkrupp Materials Hungary

thyssenkrupp Materials Hungary

Firma thyssenkrupp Materials Hungary vybavila nový sklad pro plastové desky sestavou posuvných regálů od společnosti OHRA.

Na Úspěšný příběh

Obenauf

Obenauf

Konstrukční dřevo dlouhé až 13 metrů už neskladuje slovinská firma Obenauf se sídlem v Lublani jako doposud na zemi, ale v novém distribučním středisku na konzolových regálech od společnosti OHRA.

Na Úspěšný příběh