Přejít na hlavní obsah

Konzolový regál - Made in Germany

Konzolový regál se zadní krycí deskou – č. 1 na dlouhé zboží a těžká břemena.

Žádost o cenovou nabídku  Konzultace

Paletové regály v nejvyšší kvalitě

Robustní paletové regály pro vysoké zatížení – s jistotou žádný plech.

Žádost o cenovou nabídku  Konzultace

No.1 v Evropě!

Váš kompetentní partner na téma technologii skladování

Proc OHRA?  Konzultace

Ohra racking systems

Ve středu skladu stojí regál

Samotný skladovací prostor sice nabízí spoustu místa – ale není dokonalý. Teprve kombinace prostoru a systému vytváří logistickou jednotku, která přesvědčí nejen vizuálně, Regál je hlavní součástí skladu.

Regálové systémy jsou praktické, všestranné a vytvářejí pořádek. Bez ohledu na to, zda chcete skladovat dřevo, stavební materiály, kovy nebo dokonce i kompletní vozidla, hraje důležitou roli nespočet jednotlivých kritérií. Rozhodnutí pro správný systém závisí v neposlední řadě na prostoru, který máte k dispozici. Dalším klíčovým prvkem je způsob, jakým naskladňujete a vyskladňujete své výrobky. Používáte k tomu jeřáb nebo vysokozdvižný vozík?

Výběr regálových a skladovacích systémů je velmi velký a všestranný. Na základě požadavků, zatížení nebo funkce jsou nabízeny regály z plechu nebo oceli. Vycházejíc z výrobků, které mají být skladovány, jsou k dispozici různé typy regálů. Dlouhá dřevěná prkna nebo kovové profily jsou například skladovány v takzvaných konzolových regálech. Ty se liší od typických paletových regálů vyčnívajícími rameny, které nevyžadují mezilehlé podpěry. V důsledku toho může být do regálových systémů umístěno jakékoli zboží s libovolnou délkou.

Rozhodnutí pro plech nebo ocel je také otázkou bezpečnosti. Čím robustnější je systém, tím větší zatížení zde může být uloženo. Čím vyšší je regál, tím bezpečněji musí stát a být obsluhován. Pak byste tedy bezpodmínečně neměli šetřit na nákladech pro zabezpečení materiálu.

Ve fázi plánování vašeho nového skladu se doporučuje odpovědět na následující otázky:

  • Jaké výrobky chcete skladovat? Podle délky, hmotnosti a manipulace se např. používají konzolové regály, paletové regály nebo vertikální regály.
  • Jak vysoký je váš skladovací prostor a jak probíhá manipulace při naskladňování a vyskladňování? Používáte vysokozdvižný vozík, jeřáb nebo nic z toho?
  • Má být zboží skladováno v hale nebo na volném prostranství? Potřebujete střechu?
  • Kolik úrovní skladování potřebujete?
  • Hraje velkou roli povrch? Mají být regály žárově zinkovány?

OHRA je vaším specialistou na skladování dlouhých, těžkých nebo objemných výrobků i lídr na evropském trhu pro konzolové regály již více než 40 let. Robustní skladovací a regálové systémy z kvalitní, plnostěnné normované konstrukční oceli nás jednoznačně odlišují od konkurence. Nezávisle na tom, ve kterém oboru pracujete: Jsme vaším kompetentním a důvěryhodným partnerem pro všechny otázky týkající se skladovacích technologií.

Fieldset

Nezávazné poradenství

Máte dotazy k našim produktům nebo službám a hledáte bezplatné a nezávazné poradenství?


Veselé Velikonoce

Přejeme Vám klidné Velikonoce v rodinném kruhu

Dále

Merry Christmas & a Happy New Year

 

Dear business partners, dear customers,

The year 2021 was a great challenge for all of us, the impacts of the Corona…

Dále

Úspěšný příběh

Alternativní konstrukce stěn

Francouzská společnost Bati-Nature zabývající se tesařskou výrobou/dřevěnými konstrukcemi/specializující se na výstavbu domů izolovaných slámou vytvořila pomocí…

Na Úspěšný příběh

Reference

Legalny Autozlom
Bauking
Röhrenhandel Appenzell
Verdouw
Götz-Moritz
Legalny Autozlom

Legalny Autozlom

Namísto ve stozích na zemi skladuje firma specializující se na recyklaci vozidel Legalny Autozłom dnes ojetá vozidla v robustních konzolových regálech od výrobce OHRA: Tento přední evropský dodavatel konzolových regálů nabízí speciálně pro recyklační firmy a odtahové služby robustní konzolový regál na vozidla. V Legalny Autozłom se díky tomu vejde na stejnou plochu dvojnásobný počet vozidel, než jak tomu bylo u dosavadního skladování na zemi. Tento skladovací systém navíc umožňuje přímý přístup ke konkrétním vozidlům, a celkově vytváří na skladovacím prostoru pořádek.

Na Úspěšný příběh

Bauking

Bauking

V nové regálové hale značky OHRA postavené z konzolových regálů budou mít nyní zákazníci prodejce stavebnin BAUKING v pobočce Lorup k dispozici všechny dřevěné produkty na jednom místě. Tento regál nabízí na rozdíl od předchozích řešení skladování také výrazně vyšší kapacitu, takže BAUKING bude moci naskladnit větší množství různých produktů. Výzvou při projektování celého zařízení byl sklon 0,7 procenta v obou směrech pro odvod vody z oblasti venkovního skladu. Pro vyrovnání sklonu vyrobila společnost OHRA speciální střešní konstrukci: Střešní ramena jednotlivých regálových jednotek nejsou navzájem spojena, ale je mezi nimi „mezera“ 10 centimetrů. Tato mezera je flexibilně zakryta namontovaným hřebenovým krytem. Díky tomu nejenže zůstává vnitřní prostor v suchu, ale také se mezi jednotlivými regálovými jednotkami nepřenášejí pnutí ani vibrace.

 

Na Úspěšný příběh

Röhrenhandel Appenzell

Röhrenhandel Appenzell

S novými konzolovými a paletovými regály od firmy OHRA rozšířila firma Röhrenhandel Appenzell AG svou skladovou kapacitu. Regály přesvědčili svou robustností a možností přizpůsobit se požadavkům podniku. 

Na Úspěšný příběh

Verdouw

Verdouw

Verdouw Bouwproducten, jeden z předních velkoobchodů stavebními materiály v Nizozemí, vybavil logistické centrum na své nové pobočce v Apeldoornu konzolovými a paletovými regály od společnosti OHRA. Kromě kvality přesvědčily tyto regálové systémy zejména svým flexibilním použitím a možností snadno a rychle je přizpůsobit měnícímu se produktovému portfoliu. 

Na Úspěšný příběh

Götz-Moritz

Götz-Moritz

Firma Götz + Moriz, přední obchod se stavebními materiály a dlaždicemi v Jižním Bádensku, výrazně rozšířila svou pobočku v Lörrachu. Firma investovala především do větších skladových ploch a nové skladištní haly, kterou nechala vybavit paletovými a konzolovými regály od společnosti OHRA.

Na Úspěšný příběh