Přejít na hlavní obsah

Informace – COVID-19/ Koronavirus

Mezinárodní klienti

 

04.05.2020, 08.30

Dear customers, dear partners,

The easing of the various corona prevention measures has begun throughout Europe in order to slowly revive public life and gradually return to normality.  Nevertheless, certain restrictions will continue to accompany us for some time to come. Today we would like to inform you about the current status at OHRA:

We are very pleased that within our group of companies no employee has been personally affected by COVID-19 so far. Furthermore we are taking care that the prevailing hygiene and distancing guidelines for the protection of all employees are observed.

Our production is still running smoothly. All customer orders can be produced and delivered punctually and in full. We are working closely and actively with our suppliers and contractors. All agreements and processes that have been established are functioning very well.

In short: We are capable of delivering, and we will remain at your service without restrictions.

In our 40-year company history, we have overcome several crises with success. Therefore we can assure you also for the coming months that OHRA will survive this crisis and that we will continue to be at your service.

Our sales representatives are at your disposal. We will gladly advise you by phone or online via video. Just contact us under the customary telephone numbers or by e-mail info@ohra.cz.

We wish you all the best, and remain healthy!

Your OHRA Team

 

01.04.2020, 11.00

Vážení zákazníci, Vážení partneři,

Toto jsou náročné časy pro nás všechny a upřímně doufáme, že jste všichni v pořádku.

I přes současnou situaci vás můžeme ujistit, že jsme zde stále pro vás k dispozici. V současné době stále pracujeme na plnou kapacitu, naše zásoby jsou dobře vyváženy a naše výroba běží efektivně. Kromě toho jsme v každodenním kontaktu s našimi dodavateli a partnery.

Naše zaměstnance můžete kontaktovat obvyklým způsobem na tel. čísle 530324688 nebo e-mailem na adresu info@ohra.cz. Naši zástupci v terénu i v dalších zemích jsou vám stejně tak k dispozici na základě známých kontaktních údajů.

Přejeme Vám vše nejlepší a zůstaňte zdraví!

Váš OHRA team.

 

17.03.2020, 09.25

Vážení zákazníci, Vážení partneři,

Vzhledem k vývoji Koronaviru COVID19 je mnoho lidí v obavách. Současná situace v Evropě je take obrovskou výzvou pro naši firmu. Také bychom byli rádi součástí ve zpomalování šíření viru a stejně jako chceme chránit bezpečnost našich zaměstnanců jak je to jen možné, tak také udržet naši činnost a být schopni jednat. Z tohoto důvodu jsme přijali různá organizační opatření.

Rádi bychom Vás zde informovali, jak se vypořádáváme se současnou situací:

 

Výroba

Naše společnost je v současnosti schopná výroby a dodávek. Na základě posledních informací není přeshraniční pohyb zboží omezen. Naštěstí v naší společnosti nemáme žádný případ nemoci.

V současnosné době jsou ve skupině našich společností uzávírány dohody, tak aby byly schopny čerpat z různých fondů a zdrojů skrz společnostmi. To se na jedné straně týká našich poskytovatelů služeb a dodavatelů a na druhé straně oblastí výroby / údržby / servisu.

V rámci společnosti jsou take přijímána další opatření, jako je oddělení důležitých pracovních skupin souvisejících s výrobou, pokud jde o čas a prostor během dne.

Služby

Můžete nás kontaktovat jako obvykle na telefonu +492237/640 nebo e-mailem info(at)ohra.de.

Naši pracovníci pracují z home-office a jsou Vám stále k dispozici. V mnoha zemích jsou zavedeny omezení cestování jako preventivní opatření, přesto uděláme všechno možné, abychom Vám poskytli nejlepší možný servis.

Dále se také zabýváme možností přemístění dalších kancelářských pozic do home-office.

Nabízíme montážní služby ve všech evropských zemích, pokud je to jen možné s lokálními  montéry. Dokud budou moci volně cestovat, budeme s Vámi pokračovat v domlouvání termínů instalací.

O aktuálním vývoji Vás budeme průběžně informovat na našich webových stránkách. V případě jakéhokoli dotazu kontaktujte prosím zodpovědného zástupce nebo nám pošlete e-mail na info@ohra.de

Buďte zdrávi!