Přejít na hlavní obsah

Oborová řešení OHRA Skladovací systémy pro vaše oborově specifické produkty

Konzultace

Hliník/umělé hmoty

V případě hliníku a plastů představují konzolové regálové systémy optimální řešení pro skladování dlouhého zboží jakéhokoli tvaru, délky nebo jakosti. Hliníkové a plastové profily, PVC trubky a desky, odpadní trubky, okenní rámy, střešní okapy a ostatní dlouhé zboží lze s tímto regálovým systémem skladovat a vyskladňovat velice úsporně a rychle, neboť s ním je vždy a vše na dosah. Široký sortiment příslušenství pak dovoluje vytvářet individuální varianty skladového systému.

Kupříkladu rozdělovače polic slouží k přípravě materiálu v jedné skladové úrovni, štítky zase k označení uskladněného zboží. Ekonomické a úsporné skladování objemného či neskladného zboží na malé půdorysné ploše.

Konzultace


Konzolové regály

Optimální skladovací systém pro výrobní závody, sklady surovin a zásilkové sklady. Flexibilní, výškove nastavitelné konzoly se v prípade nárazu vychylují smerem nahoru ci smerem do strany. Systém chrání vaše zboží pred poškozením. Všechny konzolové regály vyrábíme, dodáváme a na prání i montujeme v souladu se specifickými požadavky na skladované predmety. Robustní ocelové profily válcované za tepla, z nichž jsou vyrobeny nosné prvky konzolových regálu, umožnují bezpecne skladovat vaše produkty. Vysoká kvalita regálových stojanu a konzol zarucuje trvanlivé a hospodárné rešení pro sklad v prumyslových provozech a zpracovatelských centrech.


Pojízdné regálové systémy

Konvencní regálové systémy jsou namontovány na pojezdových vozících, které se pohybují po koleckách. Pri naskladnování a vyskladnování potrebnou ulicku rozevírá elektronicky rízený pohon.


Regálové haly

Pri stavbe nové skladovací haly je pomer nákladu a výhod velice duležitým faktorem. Skladovací haly od firmy OHRA dokonale kombinují zajištení nezbytné funkcnosti budovy se zapojením efektivního regálového systému. Pres 1000 výhodne postavených skladovacích hal! Skladovací haly OHRA s_opláštenými stenami a strechou nahrazují samonosné stavební konstrukce. Naše standardizované konzolové a paletové systémy slouží jako nosné prvky v_závislosti na objemu uskladneného materiálu. Naši odborníci spolecne s_vámi na míste najdou optimální rešení skladu. Nespocetné varianty provedení zarucují 100% vyplnení vašich požadavku prímo na míru. Poskytujeme stavby na klíc; návrh, konstrukci, statické výpocty pro ocelovou konstrukci a základy, výrobu, dodání a montáž. Díky tomu vám mužeme podávat kompletní prehled nákladu.


Skladovací plošiny

Optimální využití stávající výšky prostoru. Skladovací plošiny OHRA lze využívat mnoha zpusoby v provozech na zpracování hliníku a plastu. At už jako dodatecnou skladovací plochu nebo montážní pracovište, samonosnou konstrukci lze instalovat do každé stávající haly a dá se individuálne prizpusobit daným prostorovým podmínkám. Optimálne tak využijete dostupnou výšku prostoru. Díky robustní konstrukci a stavebnicovému systému OHRA lze rovnež individuálne realizovat kombinace skladovacích plošin a integrovaného regálového systému. 

Reference pro hliník a plast

Corswarem NV

Sistema

Sklad pro nadměrně dlouhé zboží pro hliníkové okenní profily

Na Úspěšný příběh

Corswarem NV

Corswarem NV

Auf sehr geringer Grundfläche ein hohes Lagervolumen.

Na Úspěšný příběh