Přejít na hlavní obsah

Oborová řešení OHRA Skladovací systémy pro vaše oborově specifické produkty

Konzultace

Truhlářství/dřevostavba

Uspokojíme nejnárocnejší požadavky zákazníku – at už se týkají kvality, individuálního prístupu, nákladu, nebo termínu dodání. Zajistíme efektivní pracovní provoz v dílne. Skladovací systémy OHRA pro truhláre a tesare predstavují cennou pomoc pri optimalizaci vašich skladovacích a výrobních prostor. Mejte váš cenný materiál vždy po ruce, skladovaný podle typu a velikosti. Neztrácejte cas a peníze hledáním materiálu. Díky skladovacím systémum OHRA mužete usporádat materiál i v tech nejmenších prostorech.

[Translate "Czech Republic"]

  • Snadný prístup k materiálu
  • Úsporné skladování všech velikostí materiálu
  • Šetrí cenný cas v prubehu prací
  • Špicková kvalita – vysoká životnost

Konzultace


Konzolové regály

Konzolové regály Vám pomohou ušetrit cas i peníze. Vaše zboží a materiály budou uskladneny v cistote, bezpecí a prehledne a bude možné je trídit napríklad podle modelu, barvy nebo rozmeru. Už žádné hledání toho správného zboží – díky konzolovým regálum OHRA ihned najdete, co hledáte. Díky ruzným úložným rovinám a štíhlé konstrukci vytvárejí konzolové regály mnoho úložného prostoru na malé pudorysné ploše. Je tak optimalizován prubeh práce v menších provozech. K veškerému zboží je zajišten bezprostrední prístup. Využití ocelových profilu válcovaných zatepla namísto tenkého plechu umožnuje dosáhnout vysoké nosnosti. Tento nákup se zarucene vyplatí.Kolmé regály

Do regálu na drevotrísku, umísteného napríklad v prírezovne, lze ukládat drevené a drevotrískové desky nastojato a rovnež je takto odebírat. Robustní zakládací úložný systém je rozdelen do regálových bunek. Manipulace probíhá rucne pres plynulé váleckové dopravníky pred každým polem. Vertikální regály jsou zejména vhodné pro vytvárení skladových rezerv lišt, tycí nebo trubek. Zboží ruzného druhu a rozmeru je uskladneno tak, aby bylo na dosah ruky.


Systémy plošin

Díky skladovým plošinám lze zdvojnásobit dostupnou pudorysnou plochu. Díky pevným profilum je možné kombinovat naše regály s mezipatrem nebo plošinovou plochou.

  • Ve venkovním prostoru k dostání také žárove pozinkované nebo zastrešené
  • Široký sortiment príslušenství pro individuální regál
  • Vysoká rozpetí pro více místa pod plošinou
  • Možnost kombinovat regálové systémy a skladové plošiny

Reference pro dřevozpracující průmysl a truhláře

Fehr
Fehr

Fehr

Výstavba skladu s vysokou efektivitou

Na Úspěšný příběh

Damar

Perfektně využitá skladovací plocha

Na Úspěšný příběh