Přejít na hlavní obsah

Oborová řešení OHRA Skladovací systémy pro vaše oborově specifické produkty

Konzultace

Specializované obchody

Ať už pro kterýkoliv způsob použití a bez ohledu na rozměry a hmotnosti, pro každý obor na trhu má OHRA ve své nabídce vhodný skladový systém zaručující profesionální a uživatelsky optimální skladování produktů. Sortiment ve specializovaných marketech je v současné době velice různorodý a individuálně zaměřen na potřeby zákazníků. 

Od vertikálních regálových systémů pro uložení lišt a jiného dlouhého zboží, přes paletové regálové systémy pro uskladnění různého zboží na paletách coby nosičích zboží až po skladištní plošiny pro vytvoření prodejního prostoru s působivým obložením. Zejména pro skladování v exteriéru pak nabízí OHRA zastřešený skladový a regálový systém. Na přání jsou regály žárově pozinkovány a tím chráněny před korozí.

Konzultace


Paletové regálové systémy

V hobbymarketech, zahradnických centrech a např. ve specializovaných prodejnách s malířskými potřebami jsou zapotřebí plochy určené ke skladování těžkého zboží, jako je dřevo, barvy, nářadí nebo pytle s pískem a cementem. Za to podrocje uporabe je primeren OHRA robustni paletni regal. Namesto iz tanke plocevine se sestoji iz toplo valjanih železnih profilov in se ravno pri velikih bremenih izkaže kot ucinkovit in varen. Te lastnosti regala so primerne predvsem tam, kjer se gibljejo osebje in stranke. Visoka kvaliteta zagotavlja trajno in stem gospodarno rešitev za vaše skladišce.


Konzolové regály

Speciálne pro dlouhé, težké a neskladné zboží jsou konzolové regály ideálním skladovacím systémem. Díky robustní ale presto tenké konstrukci ze za tepla válcovaných ocelových profilu dokáží OHRA konzolové regály vytvorit velkou skladovací kapacitu na minimální ploše. Spojitá skladovací patra bez rušivých mezioper umožnují skladování zboží rozdílných rozmeru a sortimentu v jedné skladovací úrovni. Flexibilní, výškove nastavitelné konzole se vychylují pri nárazu vidlicí vysokozdvižného vozíku a tím chrání regál a zboží pred poškozením.


Primerene Vašemu skladu a skladovanému zboží jsou OHRA konzolové regály zhotoveny a kvalitne potaženy práškovou barvou na míru zákazníkovi. Robustní regálové systémy mohou být postaveny uvnitr i na venkovní ploše.


Vertikální regály

Vertikální regály jsou perfektním a pro zákazníka optimálním zpusobem skladování mnoha druhu zboží jako lišt, profilu, tycí nebo trubek. Ruzné druhy a rozmery zboží lze roztrídené a snadno dostupné vystavit ve skladu nebo v_prodejne.


Systémy plošin

Vsak kvadratni meter vaše obratovanice stane denar. Zato optimalno izkoristite višino prostora in ustvarite dodatni skladišcni prostor, ne da bi obstojeco stavbo dograjevali. V vsako obstojeco halo se lahko vgradi samonosilna konstrukcija in se popolnoma prilagodi na prostor. Nosilni elementi so zgrajeni iz robustnih, toplo valjanih železnih profilov.

Nosilnosti do 1.000 kg/m2 so za nas standardna izvedba. Glede na potrebo, lahko napravimo tudi konstrukcijo vecje nosilnosti OHRA kovinski podesti se lahko uporabljajo za vec namenov: kot skladišcna površina, prostor za komisioniranje, kot prodajna površina ali delovni prostor - vsestranske možnosti glede na obliko prostora.