Přejít na hlavní obsah

Oborová řešení OHRA Skladovací systémy pro vaše oborově specifické produkty

Konzultace

Recyklace automobilů

Docasná úschova vozidel je velkou výzvou pro odtahové služby, obce a poskytovatele verejných služeb. Možnosti jsou omezené zvlášte v prípade šetrného a prostorove úsporného uskladnení osobních automobilu.

Jednotné evropské smernice upravující recyklaci a ošetrování starých vozidel a náhradních dílu vyžadují spolehlivé a ekologicky šetrné skladování výrobku. Optimální skladovací technologie pro potreby vašeho podnikání musí být s temito smernicemi v souladu. Porušení techto narízení je mnohdy penalizováno a vkrajních prípadech muže dojít i k odebrání licence.

Konzultace


Více prostoru – prínos pro vás: úspora 67 %

Dríve:
Sklad s_kapacitou 18 vozidel. Plocha potrebná pro tradicní skladování 18 vozidel ciní približne 146 m2. Chybí prímý prístup a manipulace pri razení vozidel je komplikovaná.

Dnes:
Sklad s kapacitou 18 vozidel. Stejný pocet vozidel s_ukoncenou životností vyžaduje pouze 48 m2 díky skladování v_robustním konzolovém regálovém systému. Ke každému vozidlu je prímý prístup. Odpadá komplikované razení vozidel.

Úspora místa díky skladování vrobustním konzolovém regálovém systému


Systémy konzolových regálů

Speciálně pro podniky zabývající se recyklací a pro odtahové služby vyvinula a optimalizovala OHRA pevný a odolný konzolový regálový systém k uskladnění vozidel a dílů pro vozidla. Tento skladový systém nabízí dostatek silných rezerv pro bezpečné skladování do výšky a dovoluje přímý přístup ke každému dílu. Výsledkem tohoto řešení je enormní úspora místa a rychlejší cesta do procesu recyklace díky snadnější manipulaci. Pevné, za tepla válcované ocelové profily použité na nosné prvky konzolového regálu umožňují bezpečné skladování aut do několika pater nad sebou. Vysoká kvalita regálových stojanů a konzol zaručuje dlouhodobé a ekonomické řešení skladování v odtahových službách a podnicích zaměřených na zužitkování vozidel.

  • Regálové stojany a konzoly z plnostěnných, za tepla válcovaných IPE ocelových profilů
  • Zavěšené, výškově přestavitelné konzoly pro různé typy vozidel
  • Prvotřídní práškové lakování
  • V žárově pozinkovaném provedení pro venkovní sklady

Paletové regálové systémy

Pevné a odolné paletové regálové systémy jsou ideální zejména tam, kde je nutné mít na paměti ochranu materiálu, tudíž pro skladování kol, pneumatik a ráfků, ale i náhradních dílů, drobného zboží nebo dokonce neskladných součástek, jako jsou motory a převodovky. Paletové regálové systémy od OHRA nejsou vyrobeny z tenkého plechu, ale z ocelových, za tepla válcovaných profilů. Díky tomu jsou efektivní a bezpečné právě při velkém zatížení. Vysoká kvalita garantuje dlouhodobé a tím i ekonomické řešení vašeho skladu.

Reference pro prodejce použitých autodílů

Desguace Alarcón
Desbox
Desguace Alarcón

Desguace Alarcón

Španělská firma Desguace Alarcón provozující autovrakoviště rozšířila své skladové kapacity pro ojetá vozidla využitím konzolových regálů od společnosti OHRA.

Na Úspěšný příběh