Přejít na hlavní obsah

Oborová řešení OHRA Skladovací systémy pro vaše oborově specifické produkty

Konzultace

Stavebnické potřeby/stavební látky

Bezpecné a efektivní skladování sortimentu vašeho zboží vede k vyšší spokojenosti zákazníku a je duležitým faktorem pro úsporu casu a nákladu ve skladu zboží. Velkou výzvou je zvlášte skladování a prezentace težkého zboží. Mnoho typu regálu je rychle vytížených.

Zde se osvedcují regálové systémy firmy OHRA jako robustní, trvanlivé a spolehlivé. Splnují veškeré podmínky pro pojmutí co nejvíce a co nejtežších stavebních produktu na malé ploše. Vysoká kvalita paletových a konzolových regálu z ocelových profilu válcovaných za tepla zarucuje dlouhodobé a tedy hospodárné rešení pro váš sklad stavebních materiálu.

Konzultace


Konzolové regály

Konzolové regály jsou obzvlášte vhodné pro skladování dlouhého, neskladného a težkého zboží. Robustní skladovací systémy z_normovaných ocelových profilu válcovaných za tepla nejsou vybaveny stredními podporami a hodí se tedy ke skladování ruzných rozmeru a druhu zboží na jedné skladovací ploše. Flexibilní, výškove nastavitelné konzoly se pri nárazech vychylují smerem nahoru ci do boku a chrání tak vaše zboží a samotný regál pred poškozením. Konzoly lze zavesit vodorovne (K+H). Konzolové regály OHRA se vyrábí na zakázku a lze je instalovat ve vnitrních i venkovních prostorách, na prání je lze zastrešit a vybavit stenami.

 • Regálové stojany a konzoly z_plnostenných ocelových profilu IPE válcovaných za tepla
 • Príprava pro pozdejší oboustranné využití je k_dostání jako príslušenství
 • Zavešená, výškove nastavitelná a flexibilní ramena

Paletové regály

Paletový regálový systém OHRA P3, který byl speciálně vyvinut pro stavebnictví, převezme na svá bedra bezpečné skladování enormně těžkých cihel, betonových prefabrikátů nebo pytlů s cementem. Vetšina konvencních paletových regálu je rychle zatížená a dosáhne svých statických mezí. Robustní za tepla válcované ocelové profily nosných prvku paletových regálu OHRA umožnují bezpecné skladování vašich výrobku. Vysoká kvalita rámu a ploch pro skladování materiálu zarucuje dlouhou životnost a spolu s ní i hospodárné rešení pro váš sklad stavebních materiálu. Paletové regály OHRA jsou koncipované k_dlouhodobému užívání. Použití ocelových za tepla válcovaných profilu umožnuje vyšší nosnost regálu i v_prípade velkých šírek jednotlivých bunek.

Výhody:

 • Zatížení pole do 32 700 kg, zatížení bunky do 5 100 kg
 • Standardní šírka bunek do 4 500 mm
 • Tlouštka materiálu rámu 6 -15 mm
 • Kvalitní práškový povrch
 • Pozinkované provedení pro venkovní sklady

Regálové haly

Pro venkovní sklady lze regály jednotlive zastrešit. OHRA nabízí ruzné strešní konstrukce. Regálové haly OHRA jsou perfektním spojením potrebné funkcnosti budovy a konvencního regálového systému. Jsou tedy výhodnejší než konvencní haly, protože regálové rámy slouží soucasne jako nosné prvky pro zastrešení a steny. Samostatná konstrukce budovy není tedy nutná. Individuální varianty provedení umožnují prizpusobení systému vašim požadavkum. Plánování, konstrukce, statika, výroba, dodání a montáž a rovnež podání žádosti


Skladovací plošiny

Ocelové plošiny OHRA mají mnohostranné využití. Bud jako dodatecná skladovací plocha, jako kompletacní zóna, jako prodejní plocha nebo pracovište, individuální možnosti využití jsou nepreberné. Samonosná konstrukce je vhodná do každé haly a lze ji individuálne prizpusobit prostorovým podmínkám. Vytvorení dodatecného skladovacího místa bez stavebních úprav.

Cenove výhodné rešení zdvojnásobení skladovacího prostoru.

 • Nosnosti podle požadavku zákazníka, standardne 250 - 1000 kg
 • Vzdálenost mezi operami až 20 metru
 • Vhodné pro dynamická bremena jako vysokozdvižné vozíky
 • Lze realizovat až 5 pater

Kolmé regály

Vertikální regály jsou perfektním a pro zákazníka optimálním zpusobem skladování mnoha druhu zboží jako lišt, profilu, tycí nebo trubek. Ruzné druhy a rozmery zboží lze roztrídené a snadno dostupné vystavit ve skladu nebo v_prodejne.

Reference pro stavební potřeby a stavební materiály

Schönreiter
Lambda
Hagebau Bolay
Gottlieb Müller
Alkain
Schönreiter

Schönreiter

Specializovaný prodejce Stavebniny Schönreiter (Schönreiter Baustoffe) se sídlem v Essenbachu u Landshutu rozšířil svou nabídku zboží o stavební suroviny a materiály pro pozemní stavitelství a také o dřevo. K tomu potřebné skladové kapacity vytvořila firma v interiéru i exteriéru na konzolových a paletových regálech značky OHRA.

Na Úspěšný příběh

Lambda

Lambda

Maďarský prodejce stavebních materiálů Lambda Systeme rozšířil své skladové kapacity díky paletovým a konzolovým regálům od společnosti OHRA. Protože nebylo možné zvětšit výměru skladu, využila firma prostor nahoru: Díky paletovým regálům, které byly individuálně upraveny podle podmínek stavby a přizpůsobeny danému sortimentu, byla vytvořena druhá skladovací úroveň ve výšce 3,58 metru. 

Na Úspěšný příběh

Hagebau Bolay

Hagebau Bolay

Hagebaucentrum Bolay se sídlem v Rutesheimu u Stuttgartu vybudovalo díky konzolovým a paletovým regálům od společnosti OHRA nové místo pro své výrobky určené pro zahradnictví a zemědělství.

Na Úspěšný příběh

Gottlieb Müller

Gottlieb Müller

Švýcarský stavební podnik Gottlieb Müller vybavil svůj nový sklad konzolovými a paletovými regály od společnosti OHRA. 16 paletových regálů v nové skladištní hale poskytuje místo pro palety a mřížové boxy. Konzolové regály instalované uvnitř i venku, částečně vybavené konzolovými spojkami a policemi, dovolují flexibilně skladovat pohromadě dlouhé zboží, palety, mřížové boxy a zboží bez pomůcek k nakládání.

Na Úspěšný příběh

Alkain

Alkain

Alkain, největší obchodník se stavebninami v Gipuzkoa, rozšířil svůj dosavadní regálový systém o regály firmy OHRA.

Na Úspěšný příběh