Přejít na hlavní obsah

Oborová řešení OHRA Skladovací systémy pro vaše oborově specifické produkty

Konzultace

Stavebnické potřeby/stavební látky

Bezpecné a efektivní skladování sortimentu vašeho zboží vede k vyšší spokojenosti zákazníku a je duležitým faktorem pro úsporu casu a nákladu ve skladu zboží. Velkou výzvou je zvlášte skladování a prezentace težkého zboží. Mnoho typu regálu je rychle vytížených.

Zde se osvedcují regálové systémy firmy OHRA jako robustní, trvanlivé a spolehlivé. Splnují veškeré podmínky pro pojmutí co nejvíce a co nejtežších stavebních produktu na malé ploše. Vysoká kvalita paletových a konzolových regálu z ocelových profilu válcovaných za tepla zarucuje dlouhodobé a tedy hospodárné rešení pro váš sklad stavebních materiálu.

Konzultace


Konzolové regály

Konzolové regály jsou obzvlášte vhodné pro skladování dlouhého, neskladného a težkého zboží. Robustní skladovací systémy z_normovaných ocelových profilu válcovaných za tepla nejsou vybaveny stredními podporami a hodí se tedy ke skladování ruzných rozmeru a druhu zboží na jedné skladovací ploše. Flexibilní, výškove nastavitelné konzoly se pri nárazech vychylují smerem nahoru ci do boku a chrání tak vaše zboží a samotný regál pred poškozením. Konzoly lze zavesit vodorovne (K+H). Konzolové regály OHRA se vyrábí na zakázku a lze je instalovat ve vnitrních i venkovních prostorách, na prání je lze zastrešit a vybavit stenami.

 • Regálové stojany a konzoly z_plnostenných ocelových profilu IPE válcovaných za tepla
 • Príprava pro pozdejší oboustranné využití je k_dostání jako príslušenství
 • Zavešená, výškove nastavitelná a flexibilní ramena

Paletové regály

Paletový regálový systém OHRA P3, který byl speciálně vyvinut pro stavebnictví, převezme na svá bedra bezpečné skladování enormně těžkých cihel, betonových prefabrikátů nebo pytlů s cementem. Vetšina konvencních paletových regálu je rychle zatížená a dosáhne svých statických mezí. Robustní za tepla válcované ocelové profily nosných prvku paletových regálu OHRA umožnují bezpecné skladování vašich výrobku. Vysoká kvalita rámu a ploch pro skladování materiálu zarucuje dlouhou životnost a spolu s ní i hospodárné rešení pro váš sklad stavebních materiálu. Paletové regály OHRA jsou koncipované k_dlouhodobému užívání. Použití ocelových za tepla válcovaných profilu umožnuje vyšší nosnost regálu i v_prípade velkých šírek jednotlivých bunek.

Výhody:

 • Zatížení pole do 32 700 kg, zatížení bunky do 5 100 kg
 • Standardní šírka bunek do 4 500 mm
 • Tlouštka materiálu rámu 6 -15 mm
 • Kvalitní práškový povrch
 • Pozinkované provedení pro venkovní sklady

Regálové haly

Pro venkovní sklady lze regály jednotlive zastrešit. OHRA nabízí ruzné strešní konstrukce. Regálové haly OHRA jsou perfektním spojením potrebné funkcnosti budovy a konvencního regálového systému. Jsou tedy výhodnejší než konvencní haly, protože regálové rámy slouží soucasne jako nosné prvky pro zastrešení a steny. Samostatná konstrukce budovy není tedy nutná. Individuální varianty provedení umožnují prizpusobení systému vašim požadavkum. Plánování, konstrukce, statika, výroba, dodání a montáž a rovnež podání žádosti


Skladovací plošiny

Ocelové plošiny OHRA mají mnohostranné využití. Bud jako dodatecná skladovací plocha, jako kompletacní zóna, jako prodejní plocha nebo pracovište, individuální možnosti využití jsou nepreberné. Samonosná konstrukce je vhodná do každé haly a lze ji individuálne prizpusobit prostorovým podmínkám. Vytvorení dodatecného skladovacího místa bez stavebních úprav.

Cenove výhodné rešení zdvojnásobení skladovacího prostoru.

 • Nosnosti podle požadavku zákazníka, standardne 250 - 1000 kg
 • Vzdálenost mezi operami až 20 metru
 • Vhodné pro dynamická bremena jako vysokozdvižné vozíky
 • Lze realizovat až 5 pater

Kolmé regály

Vertikální regály jsou perfektním a pro zákazníka optimálním zpusobem skladování mnoha druhu zboží jako lišt, profilu, tycí nebo trubek. Ruzné druhy a rozmery zboží lze roztrídené a snadno dostupné vystavit ve skladu nebo v_prodejne.

Reference pro stavební potřeby a stavební materiály

HBK Dethleffsen GmbH
Alkain
Beinbrech
Kraft Baustoffe
André Celis Bouw.Punt
HBK Dethleffsen GmbH

HBK Dethleffsen GmbH

Prodejce dřeva a stavebních materiálů HBK Dethleffsen kompletně restrukturalizoval svůj celý sklad na pracoviště v Treia. Velká skladovací hala o ploše 5 000 m2 byla vybavena konzolovými a paletovými regály společnosti OHRA

Na Úspěšný příběh

Alkain

Alkain

Alkain, největší obchodník se stavebninami v Gipuzkoa, rozšířil svůj dosavadní regálový systém o regály firmy OHRA.

Na Úspěšný příběh

Beinbrech

Beinbrech

Společnost Beinbrech GmbH & Co.KG, jeden z předních prodejců dřeva a stavebních materiálů na jihozápadě Německa, rozšířila své skladovací kapacity novými konzolovými regály od společnosti OHRA ve svém firemním sídle v Bad Kreuznach.

Na Úspěšný příběh

Kraft Baustoffe

Kraft Baustoffe

Rychlé zkompletování objednávek pro vyzvednutí klienty

Na Úspěšný příběh

André Celis Bouw.Punt

André Celis Bouw.Punt

Skladování stavebnin bez omezení

Na Úspěšný příběh