Přejít na hlavní obsah

Oborová řešení OHRA Stavebnické potřeby & stavební látky

Konzultace

Skladovací systémy pro vaše oborově specifické produkty

Bezpečné a efektivní skladování sortimentu vašeho zboží vede k vyšší spokojenosti zákazníků a je důležitým faktorem pro úsporu casu a nákladů ve skladu zboží. Velkou výzvou je zvláště skladování a prezentace těžkého zboží. Mnoho typů regálů je rychle vytížených.

 

Zde se osvědčují regálové systémy firmy OHRA jako robustní, trvanlivé a spolehlivé. Splňují veškeré podmínky pro co největší uskladnění i těch nejtěžších stavebních produktů na malé ploše. Vysoká kvalita paletových a konzolových regálů z ocelových profilů válcovaných za tepla zaručuje dlouhodobé a tedy hospodárné řešení pro váš sklad stavebních materiálů.

KonzultaceBrožura ke stažení


Konzolové regály

Konzolové regály jsou obzvláště vhodné pro skladování dlouhého, neskladného a těžkého zboží. Robustní skladovací systémy z normovaných ocelových profilů válcovaných za tepla nejsou omezeny jakýmikoli rušivými podpěrami a hodí se tedy ke skladování různých rozměrů a druhu zboží na jedné skladovací ploše. Flexibilní, výškově nastavitelné konzoly se při nárazech vychylují směrem nahoru či do boku a chrání tak vaše zboží a samotný regál před poškozením. Konzoly lze zavěsit vodorovně (K+H). Konzolové regály OHRA se vyrábí na zakázku a lze je instalovat ve vnitřních i venkovních prostorách, na přání je lze zastřešit a vybavit stěnami.

 • Regálové stojany a konzoly z plnostěnných ocelových profilu IPE válcovaných za tepla
 • Příprava pro pozdější oboustranné využití je k dostání jako příslušenství
 • Zavěšená, výškově nastavitelná a flexibilní ramena

Žádost o cenovou nabídku


Paletové regály

Paletový regálový systém OHRA P3, který byl speciálně vyvinut pro stavebnictví, převezme na svá bedra bezpečné skladování enormně těžkých cihel, betonových prefabrikátů nebo pytlů s cementem. Většina konvenčních paletových regálů je rychle zatížená a dosáhne svých statických mezí. Robustní za tepla válcované ocelové profily nosných prvků paletových regálu OHRA umožňují bezpečné skladování vašich výrobků. Vysoká kvalita rámů a ploch pro skladování materiálu zaručuje dlouhou životnost a spolu s ní i hospodárné řešení pro váš sklad stavebních materiálů. Paletové regály OHRA jsou koncipované k dlouhodobému užívání. Použití ocelových za tepla válcovaných profilů umožňuje vyšší nosnost regálu i v případě velkých šířek jednotlivých buněk.

Výhody:

 • Zatížení pole do 32 700 kg, zatížení buňky do 5 100 kg
 • Standardní šířka buněk do 4 500 mm
 • Tloušťka materiálu rámu 6 -15 mm
 • Kvalitní práškový povrch
 • Pozinkované provedení pro venkovní sklady

Žádost o cenovou nabídku


Regálové haly

Pro venkovní sklady lze regály jednotlivě zastřešit. OHRA nabízí různé střešní konstrukce. Regálové haly OHRA jsou perfektním spojením potřebné funkčnosti budovy a konvenčního regálového systému. Jsou tedy výhodnější než konvenční haly, protože regálové rámy slouží současně jako nosné prvky pro zastřešení a stěny. Samostatná konstrukce budovy není tedy nutná. Individuální varianty provedení umožňují přizpůsobení systému vašim požadavkům. Plánování, konstrukce, statika, výroba, dodání a montáž a rovněž podání žádosti


Skladovací plošiny

Ocelové plošiny OHRA mají mnohostranné využití. Buď jako dodatečná skladovací plocha, jako kompletační zóna, jako prodejní plocha nebo pracoviště, individuální možnosti využití jsou nepřeberné. Samonosná konstrukce je vhodná do každé haly a lze ji individuálně přizpůsobit prostorovým podmínkám. Vytvoření dodatečného skladovacího místa bez stavebních úprav.

Cenově výhodné řešení zdvojnásobení skladovacího prostoru.

 • Nosnosti podle požadavku zákazníka, standardně 250 - 1000 kg
 • Vzdálenost mezi nosníky až 20 metrů
 • Vhodné pro dynamická břemena jako vysokozdvižné vozíky
 • Lze realizovat až 5 pater

Žádost o cenovou nabídku


Kolmé regály

Vertikální regály jsou perfektním a pro zákazníka optimálním způsobem skladování mnoha druhů zboží jako lišt, profilů, tyčí nebo trubek. Různé druhy a rozměry zboží lze roztříděné a snadno dostupné vystavit ve skladu nebo v prodejně.

Žádost o cenovou nabídku

Reference pro stavební potřeby a stavební materiály

Bois Du Poitou
Obenauf
DWF
Wienerberger
4PLUS Bouwmaterialen B.V.
Bois Du Poitou

Bois Du Poitou

Francouzský prodejce stavebních materiálů Bois Du Poitou modernizoval ve svém sídle v Soudanu svůj stávající sklad pro dřevo a panely: Dva oboustranné a dva jednostranné konzolové regály od společnosti OHRA nyní umožňují výrazně efektivnější a šetrnější skladování hraněného řeziva, obkladů nebo panelů.

Na Úspěšný příběh

Obenauf

Obenauf

Konstrukční dřevo dlouhé až 13 metrů už neskladuje slovinská firma Obenauf se sídlem v Lublani jako doposud na zemi, ale v novém distribučním středisku na konzolových regálech od společnosti OHRA.

Na Úspěšný příběh

DWF

DWF

V nové skladištní hale firmy DWF Baustoff-Fachhandel byly paletové a konzolové regály značky OHRA vzájemně zkombinovány tak, aby se podařilo vytvořit optimální skladovací místa pro sortiment nejrůznějších stavebních materiálů pro střechy a fasády a výrazně rozšířit skladové kapacity.

Na Úspěšný příběh

Wienerberger

Wienerberger

Firma Wienerberger s. r. o. se sídlem v Českých Budějovicích dokázala díky konzolovým regálům od společnosti OHRA výrazně navýšit efektivitu svého venkovního skladu určeného armování.

Na Úspěšný příběh

4PLUS Bouwmaterialen B.V.

4PLUS Bouwmaterialen B.V.

4PLUS Bouwmaterialen B.V., nákupní organizace pro stavební materiály, se sídlem v nizozemském Bornu, více než zdvojnásobila kapacitu svého centrálního skladu použitím konzolových regálů od společnosti OHRA.

Na Úspěšný příběh