Přejít na hlavní obsah

Oborová řešení OHRA Stavebnické potřeby & stavební látky

Konzultace

Skladovací systémy pro vaše oborově specifické produkty

Bezpečné a efektivní skladování sortimentu vašeho zboží vede k vyšší spokojenosti zákazníků a je důležitým faktorem pro úsporu casu a nákladů ve skladu zboží. Velkou výzvou je zvláště skladování a prezentace těžkého zboží. Mnoho typů regálů je rychle vytížených.

 

Zde se osvědčují regálové systémy firmy OHRA jako robustní, trvanlivé a spolehlivé. Splňují veškeré podmínky pro co největší uskladnění i těch nejtěžších stavebních produktů na malé ploše. Vysoká kvalita paletových a konzolových regálů z ocelových profilů válcovaných za tepla zaručuje dlouhodobé a tedy hospodárné řešení pro váš sklad stavebních materiálů.

KonzultaceBrožura ke stažení


Konzolové regály

Konzolové regály jsou obzvláště vhodné pro skladování dlouhého, neskladného a těžkého zboží. Robustní skladovací systémy z normovaných ocelových profilů válcovaných za tepla nejsou omezeny jakýmikoli rušivými podpěrami a hodí se tedy ke skladování různých rozměrů a druhu zboží na jedné skladovací ploše. Flexibilní, výškově nastavitelné konzoly se při nárazech vychylují směrem nahoru či do boku a chrání tak vaše zboží a samotný regál před poškozením. Konzoly lze zavěsit vodorovně (K+H). Konzolové regály OHRA se vyrábí na zakázku a lze je instalovat ve vnitřních i venkovních prostorách, na přání je lze zastřešit a vybavit stěnami.

 • Regálové stojany a konzoly z plnostěnných ocelových profilu IPE válcovaných za tepla
 • Příprava pro pozdější oboustranné využití je k dostání jako příslušenství
 • Zavěšená, výškově nastavitelná a flexibilní ramena

Žádost o cenovou nabídku


Paletové regály

Paletový regálový systém OHRA P3, který byl speciálně vyvinut pro stavebnictví, převezme na svá bedra bezpečné skladování enormně těžkých cihel, betonových prefabrikátů nebo pytlů s cementem. Většina konvenčních paletových regálů je rychle zatížená a dosáhne svých statických mezí. Robustní za tepla válcované ocelové profily nosných prvků paletových regálu OHRA umožňují bezpečné skladování vašich výrobků. Vysoká kvalita rámů a ploch pro skladování materiálu zaručuje dlouhou životnost a spolu s ní i hospodárné řešení pro váš sklad stavebních materiálů. Paletové regály OHRA jsou koncipované k dlouhodobému užívání. Použití ocelových za tepla válcovaných profilů umožňuje vyšší nosnost regálu i v případě velkých šířek jednotlivých buněk.

Výhody:

 • Zatížení pole do 32 700 kg, zatížení buňky do 5 100 kg
 • Standardní šířka buněk do 4 500 mm
 • Tloušťka materiálu rámu 6 -15 mm
 • Kvalitní práškový povrch
 • Pozinkované provedení pro venkovní sklady

Žádost o cenovou nabídku


Regálové haly

Pro venkovní sklady lze regály jednotlivě zastřešit. OHRA nabízí různé střešní konstrukce. Regálové haly OHRA jsou perfektním spojením potřebné funkčnosti budovy a konvenčního regálového systému. Jsou tedy výhodnější než konvenční haly, protože regálové rámy slouží současně jako nosné prvky pro zastřešení a stěny. Samostatná konstrukce budovy není tedy nutná. Individuální varianty provedení umožňují přizpůsobení systému vašim požadavkům. Plánování, konstrukce, statika, výroba, dodání a montáž a rovněž podání žádosti


Skladovací plošiny

Ocelové plošiny OHRA mají mnohostranné využití. Buď jako dodatečná skladovací plocha, jako kompletační zóna, jako prodejní plocha nebo pracoviště, individuální možnosti využití jsou nepřeberné. Samonosná konstrukce je vhodná do každé haly a lze ji individuálně přizpůsobit prostorovým podmínkám. Vytvoření dodatečného skladovacího místa bez stavebních úprav.

Cenově výhodné řešení zdvojnásobení skladovacího prostoru.

 • Nosnosti podle požadavku zákazníka, standardně 250 - 1000 kg
 • Vzdálenost mezi nosníky až 20 metrů
 • Vhodné pro dynamická břemena jako vysokozdvižné vozíky
 • Lze realizovat až 5 pater

Žádost o cenovou nabídku


Kolmé regály

Vertikální regály jsou perfektním a pro zákazníka optimálním způsobem skladování mnoha druhů zboží jako lišt, profilů, tyčí nebo trubek. Různé druhy a rozměry zboží lze roztříděné a snadno dostupné vystavit ve skladu nebo v prodejně.

Žádost o cenovou nabídku

Reference pro stavební potřeby a stavební materiály

Bauking
Röhrenhandel Appenzell
Verdouw
Götz-Moritz
HBK Dethleffsen GmbH
Bauking

Bauking

V nové regálové hale značky OHRA postavené z konzolových regálů budou mít nyní zákazníci prodejce stavebnin BAUKING v pobočce Lorup k dispozici všechny dřevěné produkty na jednom místě. Tento regál nabízí na rozdíl od předchozích řešení skladování také výrazně vyšší kapacitu, takže BAUKING bude moci naskladnit větší množství různých produktů. Výzvou při projektování celého zařízení byl sklon 0,7 procenta v obou směrech pro odvod vody z oblasti venkovního skladu. Pro vyrovnání sklonu vyrobila společnost OHRA speciální střešní konstrukci: Střešní ramena jednotlivých regálových jednotek nejsou navzájem spojena, ale je mezi nimi „mezera“ 10 centimetrů. Tato mezera je flexibilně zakryta namontovaným hřebenovým krytem. Díky tomu nejenže zůstává vnitřní prostor v suchu, ale také se mezi jednotlivými regálovými jednotkami nepřenášejí pnutí ani vibrace.

 

Na Úspěšný příběh

Röhrenhandel Appenzell

Röhrenhandel Appenzell

S novými konzolovými a paletovými regály od firmy OHRA rozšířila firma Röhrenhandel Appenzell AG svou skladovou kapacitu. Regály přesvědčili svou robustností a možností přizpůsobit se požadavkům podniku. 

Na Úspěšný příběh

Verdouw

Verdouw

Verdouw Bouwproducten, jeden z předních velkoobchodů stavebními materiály v Nizozemí, vybavil logistické centrum na své nové pobočce v Apeldoornu konzolovými a paletovými regály od společnosti OHRA. Kromě kvality přesvědčily tyto regálové systémy zejména svým flexibilním použitím a možností snadno a rychle je přizpůsobit měnícímu se produktovému portfoliu. 

Na Úspěšný příběh

Götz-Moritz

Götz-Moritz

Firma Götz + Moriz, přední obchod se stavebními materiály a dlaždicemi v Jižním Bádensku, výrazně rozšířila svou pobočku v Lörrachu. Firma investovala především do větších skladových ploch a nové skladištní haly, kterou nechala vybavit paletovými a konzolovými regály od společnosti OHRA.

Na Úspěšný příběh

HBK Dethleffsen GmbH

HBK Dethleffsen GmbH

Prodejce dřeva a stavebních materiálů HBK Dethleffsen kompletně restrukturalizoval svůj celý sklad na pracoviště v Treia. Velká skladovací hala o ploše 5 000 m2 byla vybavena konzolovými a paletovými regály společnosti OHRA

Na Úspěšný příběh