Přejít na hlavní obsah

Oborová řešení OHRA Skladovací systémy pro vaše oborově specifické produkty

Konzultace

Strojírenství/kovozpracovatelství

Skladování ocele a težkých kovových výrobku predstavuje mimorádné požadavky na provoz. V každém okamžiku musí být zabezpecen a vzájemne provázán selektivní prístup ke zboží v ruzných rozmerech s optimálním materiálovým tokem a rychlým komisionováním vašich zakázek. Oproti konvencním regálum z plechu se ve skladech kovoprumyslu ukázaly OHRA regálové systémy z ocelových, za tepla válcovaných profilu, jako bezpecné a trvalé rešení.

Podle typu zakladace zde dochází k optimalizaci skladování až o 30% proti konvencním regálovým systémum. Regály se šikmými konzolemi pro trubky a dlouhé výrobky jsou ideální pro manipulaci se skladovým jerábem.

Konzultace


Konzolové regály

Optimální skladovací systém pro výrobní závody, sklady surovin a zásilkové sklady. Flexibilní, výškove nastavitelné konzoly se v prípade nárazu vychylují smerem nahoru ci smerem do strany Systém chrání vaše zboží pred poškozením. Všechny konzolové regály vyrábíme, dodáváme a na prání i montujeme v souladu se specifickými požadavky na skladované predmety. Individuální projekty a výroba konzolových regálů OHRA pro všechny způsoby skladování v oblasti zpracování oceli. Optimální též pro skladování těžkých nástrojů nebo ocelových cívek


Paletové regály

Zejména v odvetví zpracování kovu musejí skladovací systémy splnovat ruzné nároky a vysoké požadavky na bezpecnost provozu. Rovnež musejí být dostatecne flexibilní, aby se daly prizpusobit menícím se výrobním kapacitám. Regálové systémy OHRA se v praxi osvedcily jako kompaktní a spolehlivá rešení pri skladování težkých predmetu, jako jsou napríklad plechové pakety, ocelové cívky o ruzné hmotnosti a prumeru nebo pri skladování težkých nástroju. Mezi nabízené systémy patrí zejména robustní ocelové paletové regály s vysokou nosností.

 • Všechny hlavní soucásti jsou vyrobeny z ocelových profilu válcovaných zatepla
 • Vysoká nosnost i pri velkých šírkách bunek
 • Projektování a výroba v souladu s individuálními požadavky
 • Kompaktní, bezpecné skladování a snadná, rychlá manipulace
 • Vysoká skladovací kapacita na minimálním pudorysu 

Pojízdné regálové systémy

Konvencní regálové systémy jsou namontovány na pojezdových vozících, které se pohybují po koleckách. Pri naskladnování a vyskladnování potrebnou ulicku rozevírá elektronicky rízený pohon

 • Vysoká hospodárnost a skladovací kapacita díky skvelému využití dostupného prostoru
 • Kompaktní skladování na minimálním pudorysu
 • Soucasne ochrana cenného zboží pred krádeží a hrubými podmínkami prostredí
 • Systém kolecek pohybujících se v kolejnicích zajištuje klidný provoz a dlouhou životnost

Automatické skladovací systémy

Díky použití moderních manipulacních zarízení, vyvinutých speciálne pro skladové provozy, došlo v oblasti skladování k výrazné zmene. Pocítacem podporovaná cástecná a plná automatizace umožnuje naskladnovací a vyskladnovací operace ve velkých výškách. Operace se provádí pomocí regálových zakladacu nebo prístroju k obsluze regálu, samozrejme vybavených sofistikovanou bezpecnostní technikou. Výkon se zvyšuje díky zkrácení dob premístení pri soucasné úspore prostoru.

 • Zkrácení dob premístení
 • Systém lze kdykoli rozšírit z rucního na plne automatické rízení
 • Modulární napojení na zákaznický ERP systém
 • Obsluha více ulicek pomocí jediného prístroje k obsluze regálu díky technologii zatácek
 • Snížení investicních nákladu

Reference pro strojírenství/zpracování kovů

Thermowave
Tekla
Rosa Catene

Seuner Fabricados

Španělská firma Seuner Fabricados náležející do skupiny CMZ Machinery Group nainstalovala pro potřeby skladování součástek do soustruhů nové regálové zařízení od OHRA. Cílem tohoto systému bylo vytvořit maximální skladové kapacity pro komponenty různých rozměrů, které lze skladovat na regálových systémech speciálně navržených pro toto řešení a sestávajících z regálů vysokých 8,58 metru.

Na Úspěšný příběh

Thermowave

Thermowave

Optimální skladování surového materiálu

Na Úspěšný příběh

Tekla

Tekla

Nová regálová hala určená pro poskytování zboží

Na Úspěšný příběh

Rosa Catene

Rosa Catene

Větší kapacita v novém skladu

Na Úspěšný příběh