Přejít na hlavní obsah

Oborová řešení OHRA Skladovací systémy pro vaše oborově specifické produkty

Konzultace

Strojírenství/kovozpracovatelství

Skladování ocele a težkých kovových výrobku predstavuje mimorádné požadavky na provoz. V každém okamžiku musí být zabezpecen a vzájemne provázán selektivní prístup ke zboží v ruzných rozmerech s optimálním materiálovým tokem a rychlým komisionováním vašich zakázek. Oproti konvencním regálum z plechu se ve skladech kovoprumyslu ukázaly OHRA regálové systémy z ocelových, za tepla válcovaných profilu, jako bezpecné a trvalé rešení.

Podle typu zakladace zde dochází k optimalizaci skladování až o 30% proti konvencním regálovým systémum. Regály se šikmými konzolemi pro trubky a dlouhé výrobky jsou ideální pro manipulaci se skladovým jerábem.

Konzultace


Konzolové regály

Optimální skladovací systém pro výrobní závody, sklady surovin a zásilkové sklady. Flexibilní, výškove nastavitelné konzoly se v prípade nárazu vychylují smerem nahoru ci smerem do strany Systém chrání vaše zboží pred poškozením. Všechny konzolové regály vyrábíme, dodáváme a na prání i montujeme v souladu se specifickými požadavky na skladované predmety. Individuální projekty a výroba konzolových regálů OHRA pro všechny způsoby skladování v oblasti zpracování oceli. Optimální též pro skladování těžkých nástrojů nebo ocelových cívek


Paletové regály

Zejména v odvetví zpracování kovu musejí skladovací systémy splnovat ruzné nároky a vysoké požadavky na bezpecnost provozu. Rovnež musejí být dostatecne flexibilní, aby se daly prizpusobit menícím se výrobním kapacitám. Regálové systémy OHRA se v praxi osvedcily jako kompaktní a spolehlivá rešení pri skladování težkých predmetu, jako jsou napríklad plechové pakety, ocelové cívky o ruzné hmotnosti a prumeru nebo pri skladování težkých nástroju. Mezi nabízené systémy patrí zejména robustní ocelové paletové regály s vysokou nosností.

 • Všechny hlavní soucásti jsou vyrobeny z ocelových profilu válcovaných zatepla
 • Vysoká nosnost i pri velkých šírkách bunek
 • Projektování a výroba v souladu s individuálními požadavky
 • Kompaktní, bezpecné skladování a snadná, rychlá manipulace
 • Vysoká skladovací kapacita na minimálním pudorysu 

Pojízdné regálové systémy

Konvencní regálové systémy jsou namontovány na pojezdových vozících, které se pohybují po koleckách. Pri naskladnování a vyskladnování potrebnou ulicku rozevírá elektronicky rízený pohon

 • Vysoká hospodárnost a skladovací kapacita díky skvelému využití dostupného prostoru
 • Kompaktní skladování na minimálním pudorysu
 • Soucasne ochrana cenného zboží pred krádeží a hrubými podmínkami prostredí
 • Systém kolecek pohybujících se v kolejnicích zajištuje klidný provoz a dlouhou životnost

Automatické skladovací systémy

Díky použití moderních manipulacních zarízení, vyvinutých speciálne pro skladové provozy, došlo v oblasti skladování k výrazné zmene. Pocítacem podporovaná cástecná a plná automatizace umožnuje naskladnovací a vyskladnovací operace ve velkých výškách. Operace se provádí pomocí regálových zakladacu nebo prístroju k obsluze regálu, samozrejme vybavených sofistikovanou bezpecnostní technikou. Výkon se zvyšuje díky zkrácení dob premístení pri soucasné úspore prostoru.

 • Zkrácení dob premístení
 • Systém lze kdykoli rozšírit z rucního na plne automatické rízení
 • Modulární napojení na zákaznický ERP systém
 • Obsluha více ulicek pomocí jediného prístroje k obsluze regálu díky technologii zatácek
 • Snížení investicních nákladu

Reference pro strojírenství/zpracování kovů

Thermowave
Tekla
Rosa Catene
Rosa Catene

Rosa Catene

Větší kapacita v novém skladu

Na Úspěšný příběh