Přejít na hlavní obsah

Podnik


MY O NÁS

Společnost OHRA Regalanlagen GmbH se sídlem v Kerpenu u Kolína byla založena v roce 1979, vyrábí skladovací a regálové systémy a je evropským lídrem a specialistou na konzolové regály.

Mimo jiného vyvinula OHRA samojistící, zavěšovací konzole, které jsou dnes měřítkem pro všechny systémy konzolových regálů. Při nárazech se odkloní a zabrání poškození skladovaného zboží. OHRA pro své regálové systémy používá výhradně vysoce kvalitní, plnostěnné, za tepla válcované konstrukční oceli. Dnes nabízí OHRA, spolu se stálými partnery z okruhu dodavatelů skladovací a dopravní techniky, kompletní systémová řešení pro konzolové a paletové regály. K tomu kromě jiného patří i automatizovaná řešení se zařízeními pro obsluhu regálů, komisionovací stanice, volně konfigurovatelný software pro skladové hospodářství a počítače pro materiálové toky. Ve spolupráci s mnoha zákazníky byly od té doby realizovány inovace, nová řešení a technicky propracované systémy ke skladování citlivého skladovaného zboží.

OHRA v současné době zaměstnává asi 130 pracovníků. Pro maximální blízkost k zákazníkům má společnost OHRA v Evropě více než 13 odbytových kanceláří i širokou síť kompetentních odborných poradců.


[Translate "Czech Republic"] OHRA ist zertifiziert vom TÜV Süd

Naše POŽADAVKY NA KVALITU:

Nejlepší kvalita „pro maximální požadavky: silné ocelové profily – žádný plech!

Vysoká kvalita našich regálových systémů tvoří součást naší firemní filozofie a podporuje vaši důvěru v bezpečné skladování vašich výrobků. OHRA se zřekla používání tenkých plechových dílů a namísto toho používá plnostěnné, za tepla válcované ocelové profily. To umožňuje vysoké zatížení a současně i štíhlou konstrukci. Podle vašeho skladu a skladovaného zboží se regálové systémy OHRA vyrábí podle specifikací zákazníka a mají  vysoce kvalitní práškové lakování.

Společnost OHRA byla navíc jako první podnik z branže certifikována společností TÜV Süd. S celosvětově jednotnými a vysokými standardy kvality podtrhujeme náš závazek, být partnerem, který by byl pro vás perspektivní a důvěryhodný.KARIÉRA - Jeden zaměstnavatel – mnoho výzev!

Aktuální nabídky míst

Hledáte novou výzvu? Jako mezinárodní, středně velká společnost nabízí OHRA vzrušující zaměstnání v různých oblastech, krátké rozhodování i ploché hierarchie. Staňte se součástí našeho týmu a ucházejte se o místo! Všechny aktuální volné pozice naleznete níže.

Pokud v současné době nemůžete najít vhodné volné místo, pošlete nám prosím svou osobní žádost na adresu personal(at)ohra.de

Aktuální nabídky studia

Úspěšně jsi ukončil školní docházku a chceš s budoucím vzděláváním zahájit svou cestu do pracovního světa? OHRA nabízí absolventům školy příležitost absolvovat studium jako ekonom/ka se specializací na průmyslovou výrobu. V průběhu 3letého studia poznáš různá obchodní oddělení a podpoříš nás v celé řadě zajímavých úkolů v rámci celého podniku.

Zní to zajímavě? Pak se těšíme na tvou žádost pro studijní rok 2018!