Přejít na hlavní obsah

Regály se střechou Řešení pro venkovní sklad

 Konzultace

Regály se střechou

Pro venkovní sklady OHRA nabízí regálové systémy, které nejenže vytvářejí další skladovací plochu, ale zajišťují také dostatečnou ochranu před povětrnostními vlivy. Zastřešení konzolových a paletových regálů, například pro skladování dřeva, zajišťuje, že zboží zůstane suché a současně provzdušněné.

OHRA nabízí různé střešní konstrukce, které jsou všechny staticky propočítávané s ohledem na zatížení sněhem a větrem. Střešní krytinu zpravidla tvoří trapézové plechy. Tu ale lze realizovat i na místě instalace. 

Venkovní regály OHRA – vaše výhody

 • Optimální využití plochy skladu venku
 • Různé střešní konstrukce
 • Montáž vč. střešní krytiny
 • Služby na místě instalace možné
 • Statika ocelové konstrukce a základů k dispozici
 • Individuální sestavení podle požadavků
 • Optimální poměr cena – výkon

 


Konzolové regály se střechou

Ve venkovním prostoru představují správný výběr pro vaše dlouhé zboží, které nemusí být bezpodmínečně skladováno v hale, konzolové regály se střechou, Ze statické kalkulace skladovacího systému navíc k požadavkům na zatížení zohledňujeme zatížení sněhem a větrem ve vašem regionu a podle toho dimenzujeme regálové profily a střechu regálu. Od začátku vás provázíme radou: od plánování až po střešní krytinu. K tomu vám ještě pomůžeme u stavebního povolení – na přání zhotovíme výkresy a statiku.

Regál OHRA se střechou – funkční skladování ve venkovním prostředí

Pro venkovní použití se dodávají konzolové regály se střechou podle vašich požadavků volitelně v kvalitním, žárově pozinkovaném nebo práškově povrstveném provedení. Jako dodatečnou ochranu proti povětrnostním vlivům nabízíme různá provedení zadních a bočních stěn z plechu nebo dřeva. Také sítě k ochraně proti vlivům počasí nebo uzamykatelné roletové systémy. Střešní krytina a odvodnění jsou součástí spektra našich služeb, ovšem může je zhotovit také zákazník. Podle odvodňovacího systému a vlastností vysokozdvižných vozíků se individuálně přizpůsobí sklon střechy. Kombinací robustních konzolových regálů a rozsáhlého know-how pro regál se střechou a stěnou najdeme také vhodné řešení pro váš nový sklad. Využijte okolního terénu pro skladování dlouhého zboží a zboží s velkou zátěží.

Konzolové regály se střechou OHRA – vaše výhody

 • Regálové stojany a konzoly z plnostěnných, za tepla válcovaných ocelových profilů IPE
 • Závěsná, výškově nastavitelná ramena
 • Do venkovního terénu lze systémy také dodat se střechou a stěnou a odvodňovacím systémem
 • Žárově pozinkované standardní provedení pro venkovní sklady
 • Lze také dodat statický výpočet pro stavební povolení

Žádost o cenovou nabídku

Paletové regály se střechou

Paletové regály se střechou jsou specialitou společnosti OHRA. Pro zboží necitlivé vůči povětrnostním vlivům, které může být ve venkovním prostředí skladováno v regálu, neexistuje žádná lepší alternativa. Zvlášť vhodné jsou regály OHRA se střechou pro speciální obchody a sortiment zahradních center nebo pro obchody se stavebním materiálem, kde mohou být venku skladovány betonové prefabrikáty, paletované pytle se zbožím nebo dřevěné stavební prvky.

Regál OHRA se střechou – různá provedení

Možnosti zastřešení s různými provedení stěn završují regálový systém, a tak chrání skladované zboží před všemi povětrnostními vlivy. Pro střešní krytinu mohou být např. použity trapézové plechy nebo prosvětlovací desky, pro obložení stěn trapézové plechy nebo sendvičové panely. Všechny nosné prvky regálu i rámy a nosné plochy lze dodat v žárově pozinkované kvalitě nebo také s práškovým lakováním. U regálů se střechou se zjistí zatížení sněhem a větrem a zohlední se při výběru profilů. Použití těchto statických předpokladů zajistí, že váš paletový regál OHRA se střechou odolá každému počasí.

Paletové regály OHRA se střechou – vaše výhody

 • Využití všech volných ploch – tím úspora cenné plochy ve skladovacím prostoru
 • Vysoké zátěže při zohlednění povětrnostních vlivů
 • Trvanlivá konstrukce – trvalá investice do skladování
 • Levné díky několika málo konstrukčním dílům
 • Na výběr různá provedení střech

Žádost o cenovou nabídku

Reference pro regály se střechou

Borovi
Albixon
André Celis Bouw.Punt
Descamps
Fries GmbH & Co.KG
Borovi

Borovi

Maďarská společnost Borovi Impex Nagyker, která obchoduje se dřevem, více než zdvojnásobila svou skladovací kapacitu díky konzolovým regálům od společnosti OHRA. Pět konzolových regálů dlouhých 24 metrů se sedmi skladovacími úrovněmi umožňuje snadnější přístup k jednotlivým položkám ve srovnání s předchozím systémem skladování na podlaze. Regály jsou vybaveny střechou a stěnovou konstrukcí a chrání zboží před povětrnostními vlivy. Díky novým regálům může společnost zásobovat své zákazníky o 30 % rychleji a škody na zásobách se snížily o 40 %.

Na Úspěšný příběh

Albixon

Albixon

ALBIXON, jeden z předních výrobců bazénů a zastřešení pro bazény v Evropě, rozšířil své skladovací kapacity díky zastřešenému systému konzolových regálů OHRA. Zde jsou uskladněny paletované hliníkové profily; délka palet činí 5 až 12 metrů, hmotnost sahá od 500 do 1 200 kilogramů. Nejenže nový regálový systém poskytuje více místa, ale také snižuje náklady: Nedochází ke zbytečnému přesouvání materiálu, roste efektivita přepravy při skladování a klesá riziko poškození skladovaného zboží. Díky ochraně proti počasí navíc klesají náklady na kontrolu kvality. Díky dobrému přehledu o uskladněném zboží lze také výrazně snadněji provádět inventury.

Na Úspěšný příběh

André Celis Bouw.Punt

André Celis Bouw.Punt

Skladování stavebnin bez omezení

Na Úspěšný příběh

Descamps

Descamps

Überdachung einer "Drive-In-Zone" mit zusätzlicher Lagermöglichkeit.

Na Úspěšný příběh

Fries GmbH & Co.KG

Fries GmbH & Co.KG

2 100 mm dlouhé konzole pro optimální skladování desek

Na Úspěšný příběh