Přejít na hlavní obsah

Další konstrukce konzolových regálů Možnosti na míru pro vaše skladovací potřeby Požádat o cenovou nabídku

Vyžádejte si individuální konzultaciKonzultace

Individuální poradenství pro vaše potřeby

Náš rozsáhlý sortiment výrobků již nabízí řadu řešení pro různé aplikace. Pokud však máte specifické požadavky nebo hledáte regálový systém na míru pro svůj problém se skladováním, rádi vám pomůžeme. Náš zkušený tým odborníků a inženýrů s vámi bude úzce spolupracovat, aby pochopil vaše potřeby a vyvinul řešení skladování na míru.

Vaše výhody s OHRA

Specializované poradenství a odborné znalosti: Náš zkušený tým zanalyzuje vaše potřeby a poté vám představí řešení, která nejlépe vyhovují vašim individuálním požadavkům.

Zohledňujeme vaše specifické skladované zboží, velikost místností a provozní procesy.

Různorodé materiály: U konzolových ramen a sloupků můžete vybírat ze široké škály materiálů, včetně robustních ocelových profilů různých velikostí a povrchových úprav.

Stabilita a bezpečnost: Naše konzolové regály jsou bez výjimky vyráběny z vysoce kvalitních materiálů a splňují všechny příslušné bezpečnostní normy, aby zajistily bezpečné skladování vašeho zboží. Byly samozřejmě testovány zkušebnou TÜV a jsou výsledkem dlouholetých zkušeností a dalšího vývoje.

Rozšiřitelnost: Naše konzolové regály na míru lze snadno rozšířit, pokud se vaše požadavky na skladování v budoucnu změní. Váš sklad roste spolu s vaší společností.

Kontaktujte nás

Příklady zvláštních požadavků mohou být Konzolová regálová hal

Konzolová regálová hala – stabilní regálové řešení se střechou a stěnou

U tohoto typu haly jsou svislé podpěry konzolových regálů v závislosti na tvaru střechy nahoře seříznuty pod úhlem a opatřeny panely nebo konzolami pro nosné latě. Na ní pak bude postavena střešní konstrukce konzolové regálové haly. Pro obložení stěn lze na zadní stranu regálů připevnit trapézové plechy nebo protihlukové panely ISO či systémy ochrany proti povětrnostním vlivům.

cantilever racking warehouse, rack-clad building
Kragarmregal-Halle
cantilever racking with roof
Kragarmregal-Halle
cantilever racking with roof galvanized
Kragarmregal-Halle
Kragarmregal-Halle
Regal-Halle
Regal-Halle
Regal-Halle
Regal-Halle

Regálová hala – robustní skladovací řešení

Sloupky konzolových regálů jsou vyrobeny z ocelových profilů IPE válcovaných za tepla. Mají vysokou nosnost a jsou velmi pružné. V závislosti na požadavcích a využití haly jsou sloupky regálů odpovídajícím způsobem připraveny pro podepření střechy. Regálové haly se zpravidla vyrábějí s jednoplášťovou nebo šikmou střechou. Proražená zadní strana podpěr slouží také k uchycení obložení stěn. Na přání může společnost OHRA zavést také střešní krytinu včetně odvodnění. To znamená, že konzolovou regálovou halu obdržíte od jediného dodavatele.

Konzolová regálová hala – vaše výhody s OHRA Skladování dlouhého a objemného zboží s ochranou před povětrnostními vlivy Vysoká nosnost profilů IPE staticky ověřená Snížení nákladů, úspora místa a flexibilita Možnost osobních příspěvků

V závislosti na objektu a odtoku dešťové vody lze realizovat různé tvary střech

Konzolová regálová hala – vaše výhody s OHRA

Skladování dlouhého a objemného zboží s ochranou před povětrnostními vlivy Vysoká nosnost profilů IPE staticky ověřená Snížení nákladů, úspora místa a flexibilita Možnost osobních příspěvků V závislosti na objektu a odtoku dešťové vody lze realizovat různé tvary střech

cantilever racking warehouse
[Translate "Czech Republic"] Kragarmregal-Halle
cantilever racking
[Translate "Czech Republic"] Kragarmregal-Halle
cantilever racking
[Translate "Czech Republic"] Kragarmregal-Halle
[Translate "Czech Republic"] Kragarmregal-Halle
Kragarmregal-Bühnen
Kragarmregal-Bühnen
Kragarmregal-Bühnen

Konzolové regálové plošiny – maximální využití prostoru pro efektivní skladování

Hledáte efektivní způsob, jak optimalizovat využití omezeného úložného prostoru? Díky našim konzolovým regálovým plošinám můžete vytvořit další skladovací kapacitu a maximalizovat využití prostoru. Tyto plošiny umožňují skladovat dlouhé zboží, trubky a objemné zboží, přičemž plochu plošiny lze efektivně využít jako pracovní místo, vychystávací zónu nebo jako další skladovací prostor. Naše

Konzolové regálové plošiny jsou ideální volbou pro bezpečné a prostorově úsporné skladování těžkých nákladů.

Lehké náklady – Efektivní skladování různého zboží

V našich konzolových regálech lze skladovat nejen těžké a objemné zboží, ale také lehké náklady. Ať už jde o dřevěné lišty, kovové trubky nebo jiné podlouhlé předměty: Naše vysoce kvalitní regálové systémy nabízejí flexibilní možnosti skladování.

Nastavitelná konzolová ramena umožňují přizpůsobit police velikosti a tvaru lehkého zboží a optimálně využít dostupný prostor.

pallet racking system for DIY stores
Kragarmregal für leichte Lasten
Kragarmregal für leichte Lasten
Kragarmregal für leichte Lasten
Kragarmregal für leichte Lasten
Kragarmregal für leichte Lasten

Individuální poradenství pro vaše potřeb

Náš rozsáhlý sortiment výrobků již nabízí řadu řešení pro různé aplikace. Pokud však máte specifické požadavky nebo hledáte regálový systém na míru pro svůj problém se skladováním, rádi vám pomůžeme. Náš zkušený tým odborníků a inženýrů s vámi bude úzce spolupracovat, aby pochopil vaše potřeby a vyvinul řešení skladování na míru.

Kontaktujte nás ještě dnes a proberte s námi své konkrétní požadavky. Nabízíme vám individuální poradenství a společně s vámi určíme nejlepší možnosti pro vaše individuální potřeby.

Vyžádejte si individuální konzultaci

konzultace

Důvěřujte našim zkušenostem a kvalitě

Společnost OHRA je již mnoho let spolehlivým partnerem pro vysoce kvalitní regály a regálové systémy pro těžká zatížení. Velký důraz klademe na kvalitu a spokojenost zákazníků. Naše konzolové regály na míru jsou vyráběny podle nejvyšších standardů a nabízejí robustní a spolehlivé řešení pro vaše skladovací potřeby.

Naše dlouholeté zkušenosti a odborné znalosti v oboru nám umožňují splnit i složité požadavky a nabídnout konzolové regály na míru. Se společností OHRA máte na své straně partnera, který vás podpoří od konzultací až po plánování a instalaci.

Reference

Arabesque
Ulma
Solvaro
Budmax
FX Ruch
Arabesque

Arabesque

Společnost Arabesque, největší prodejce stavebních materiálů a produktů pro výstavbu v Rumunsku, výrazně rozšířila své skladovací kapacity: V novém skladu v Bukurešti dosahují konzolové regály OHRA celkové délky více než 250 metrů při výšce až 5 280 milimetrů. Nový regálový systém vyžaduje mnohem méně místa než předchozí skladování na podlaze, takže společnost Arabesque má nyní opět dostatečnou kapacitu pro rozšíření a navýšení svého sortimentu. Díky tomu bude moci požadavky zákazníků dál spolehlivě plnit i v budoucnu.

Na Úspěšný příběh

Ulma

Ulma

Společnost ULMA Construction vytvořila díky instalaci konzolového regálu značky OHRA novou skladovací kapacitu pro bednicí desky, a to během pouhých šesti měsíců. Venkovní regál o délce 58 metrů se střechou a opláštěnou zadní stěnou byl speciálně přizpůsoben různým rozměrům překližkových desek tím, že se různě kombinovaly osové vzdálenosti uvnitř jednoho regálu. To znamená, že skladovat lze jakýkoli rozměr desky, aniž by se během skladování prohýbaly.

Na Úspěšný příběh

Solvaro

Solvaro

Nástroje pro hluboké tažení jsou nákladné a vyrábějí se na míru tak, aby dokázaly přesně zpracovat, co je třeba. Za účelem uskladnění cenného vybavení o hmotnosti až sedm tun instalovala společnost Solvaro ve svém závodě v maďarském Szekszárdu speciální regály OHRA. Každý úložný prostor lze individuálně přizpůsobit velikosti jednotlivých nástrojů. Kromě toho jsou nástroje snadno přístupné a lze je rychle přesunout do hlubokotažného lisu. Hlubokotažné nástroje jsou zároveň díky konstrukci regálů na míru neustále chráněny před poškozením.

 

Na Úspěšný příběh

Budmax

Budmax

Nové regály OHRA s vysokou nosností umožňují společnosti Budmax, jednomu z největších distributorů stavebních materiálů v Bulharsku, efektivně skladovat zboží balené v pytlích. Díky konstrukci z celostěnných profilů z oceli válcované za tepla umožňují regály vysoké zatížení polic až 5 000 kilogramy. Díky výšce stojanu 4 580 milimetrů může nyní společnost Budmax skladovat palety s pytlovaným zbožím o hmotnosti až 1 200 kilogramů na čtyřech úrovních. To umožňuje výrazně lepší využití prostoru a podstatně jednodušší a rychlejší přístup ke zboží.

Na Úspěšný příběh

FX Ruch

FX Ruch

Pomocí 22 konzolových a paletových regálů od společnosti OHRA přestavěl obchod se stavebními materiály FX Ruch kompletně svou pobočku v Radolfzellu. Díky skladovací hale, venkovním regálům a sekci pro drive-in mají zákazníci k dispozici více položek ještě rychleji. Regály přizpůsobené nejrůznějším druhům zboží umožnily firmě zkombinovat vysokou skladovací kapacitu s výrazně efektivnějšími logistickými procesy.

 

Na Úspěšný příběh