Přejít na hlavní obsah

Dvoustranný nosníkový regál Prostorově úsporné konzolové regály pro vnitřní i venkovní skladování

Požádat o cenovou nabídkuKonzultace

cantilever racking for the metal trade

Dvoustranné nosníkové regály od společnosti OHRA vám nabízejí možnost optimálně využít skladovací prostor a efektivně uspořádat zboží. Díky robustní konstrukci a dvojitému bočnímu plnění maximalizují skladovací kapacitu a poskytují jasný přehled o uloženém zboží.

Pro koho jsou vhodné dvoustranné nosníkové regály

Kombinace úspory místa, efektivního skladování a lepší přístupnosti činí z konzolových regálů v oboustranném provedení silného partnera pro váš sklad. Dvoustranné nosníkové regály se používají zejména při zpracování kovů a dřeva nebo ve stavebnictví. Skladování dlouhého zboží s dvoustrannými nosníkovými regály je považováno za obzvláště hospodárné, protože lze přehledně uspořádat velké množství materiálu různých rozměrů a délek.
 

cantilever racking system for storing timber
Kragarmregal für die Lagerung von Spanplatten. Doppelseitig, pulverbeschichtet.
Cantilever racking with roof
Kragarmregalanlage, doppelseitig, mit Dach. Großer Dachüberstand.
Cantilever racking for storing tiles
Optimale Präsentation und Lagerung von Fliesen und Steinplatten.
Cantilever racking with inclined arms
Lagerung von Langgut in Kragarmregalen. Die Kragarme haben eine Neigung von 20°.

Výhody dvoustranných nosníkových regálů

Dvoustranné nosníky nabízejí celou řadu výhod pro optimalizaci skladového hospodářství:

  • Flexibilita a přizpůsobivost: Naše dvoustranné nosníkové regály mají modulární konstrukci a lze je přizpůsobit vašim individuálním požadavkům na skladování. Můžete si vybrat různé výšky, šířky a hloubky polic, abyste optimálně využili dostupný prostor.
  • Bezpečnost a stabilita: Konzolová ramena jsou bezpečně připevněna ke stojanu a zajišťují stabilní skladování dlouhého zboží – i při nevyváženém nákladu nebo nestejné užitné hloubce.
cantilever racking
Kragarmregalanlage, doppelseitig, pulverbeschichtet.
  • Vysoká úložná kapacita: Dvojité regály na obou stranách regálu umožňují skladovat více dlouhého zboží ve skladu a efektivně tak využít dostupný prostor.
  • Snadná dostupnost: Díky otevřené konstrukci konzolových ramen máte vždy rychlý přístup ke svému zboží. Úspora času zajišťuje ještě efektivnější pracovní procesy.

Dvoustranné nosníkové regály v obvyklé kvalitě OHRA

Dvoustranný nosníkový regál se skládá ze stejného svislého profilu jako jednostranná varianta. Obě strany regálové jednotky jsou však vybaveny nohami a konzolovými rameny. Získáte tak více úložného prostoru. Naše konzolové regály se vyznačují také následujícími vlastnostmi:

  • 20letá záruka proti prorezavění: Jsme přesvědčeni o kvalitě našich výrobků a nabízíme vám 20letou záruku proti prorezavění.
  • Vysoce kvalitní práškové lakování: Místo mokrého lakování používáme vysoce kvalitní práškové lakování. Proto mají naše regály optimální povrchovou ochranu a jsou optimálně chráněny proti korozi.
  • Nejlepší kvalita: Místo plechů používáme ocelové profily válcované za tepla, abychom zajistili robustnost a trvanlivost našich regálů.

Reference

Maderas Besteiro
Borovi
Knaus Tabbert
Rubio Careco
Arabesque
Maderas Besteiro

Maderas Besteiro

Ve společnosti Maderas Besteiro umožňují konzolové regály OHRA efektivní skladování dřeva o délce až 13,5 metrů; individuálně upravené paletové regály s až 15 skladovacími úrovněmi poskytují dostatečný prostor pro vysoce rozmanitý sortiment produktů z High Pressure laminátů (HPL). Na rozdíl od původního skladování na zemi a zastaralých regálů společnost Maderas Besteiro zvýšila své skladovací kapacity o 20 procent na stejné skladovací ploše. Toto zrychluje procesy uskladňování a vyskladňování o 30 procent a o 70 procent snižují míru poškození uskladněného zboží.

Na Úspěšný příběh

Borovi

Borovi

Maďarská společnost Borovi Impex Nagyker, která obchoduje se dřevem, více než zdvojnásobila svou skladovací kapacitu díky konzolovým regálům od společnosti OHRA. Pět konzolových regálů dlouhých 24 metrů se sedmi skladovacími úrovněmi umožňuje snadnější přístup k jednotlivým položkám ve srovnání s předchozím systémem skladování na podlaze. Regály jsou vybaveny střechou a stěnovou konstrukcí a chrání zboží před povětrnostními vlivy. Díky novým regálům může společnost zásobovat své zákazníky o 30 % rychleji a škody na zásobách se snížily o 40 %.

Na Úspěšný příběh

Knaus Tabbert

Knaus Tabbert

Společnost Knaus Tabbert, přední evropský výrobce vozidel pro volný čas, vybavila nový sklad v Jandelsbrunnu konzolovými a paletovými regály od společnosti OHRA pro přímé zásobování moderní výroby karoserií. To znamená, že lze efektivně skladovat různé materiály, jako jsou lepidla, hliníkové a laminátové svitky, překližkové obaly, PVC podlahové krytiny nebo dřevěné a polyuretanové pěnové pásy. Síťové police v paletových regálech a v některých případech také v konzolových regálech umožňují flexibilní skladování nejrůznějších kontejnerů a nakládacích pomůcek. Regály zaujaly také svou vysokou nosností – osm metrů vysoké konzolové regály unesou až 12 tun na stojan, zatímco paletové regály mají nosnost až 2,4 tuny. Společnost OHRA získala body také za nekomplikovanou realizaci náročných požadavků na systémy požární ochrany: Například v každém ze sloupků stojanu byly vyvrtány dva otvory o průměru 80 milimetrů, aby jimi mohly být vedeny trubky zavlažovacího systému. Toto řešení se ukázalo být nejen prostorově úsporné, ale kabely jsou také dobře chráněny proti poškození.

Na Úspěšný příběh

Rubio Careco

Rubio Careco

Francouzská firma Rubio Caréco specializující se na recyklaci vozidel zpětinásobila na své stávající ploše skladové kapacity pro ojetá vozidla díky novému regálovému systému od společnosti OHRA. 108 nově nainstalovaných oboustranných konzolových regálů poskytuje na každou skladovací úroveň a stranu nosnost až 2 200 kilogramů. Při výšce regálu 7 600 milimetrů bylo realizováno pět skladovacích úrovní. Takto lze dnes na jedné ploše uskladnit 1080 namísto 216 vozů – a to výrazně bezpečněji a efektivněji než ve starém podlažním skladu.

Na Úspěšný příběh

Arabesque

Arabesque

Společnost Arabesque, největší prodejce stavebních materiálů a produktů pro výstavbu v Rumunsku, výrazně rozšířila své skladovací kapacity: V novém skladu v Bukurešti dosahují konzolové regály OHRA celkové délky více než 250 metrů při výšce až 5 280 milimetrů. Nový regálový systém vyžaduje mnohem méně místa než předchozí skladování na podlaze, takže společnost Arabesque má nyní opět dostatečnou kapacitu pro rozšíření a navýšení svého sortimentu. Díky tomu bude moci požadavky zákazníků dál spolehlivě plnit i v budoucnu.

Na Úspěšný příběh

Pro vaše oboustranné konzolové regály: poradenství a cenové nabídky na vyžádání.

Odeslat individuální poptávku

ČASTO KLADENÉ DOTAZY

Dvoustranné konzolové regály jsou osazeny z obou stran, zatímco jednostranné regály mají pouze jednu stranu. Dvoustranné regály tak nabízejí dvojnásobnou úložnou kapacitu a umožňují efektivní využití dostupného prostoru.

Dvoustranné konzolové regály nabízejí větší skladovací kapacitu a umožňují skladování dlouhého zboží na obou stranách regálu. Tím se optimálně využije dostupný prostor a zajistí se lepší přístup ke zboží.

Ano, dvoustranné konzolové regály jsou vhodné i pro venkovní skladování. Doporučujeme však zvolit verzi se střechou, která chrání uložené zboží před povětrnostními vlivy a zajišťuje delší životnost regálů.

Ano, dvoustranné nosníkové regály lze přizpůsobit vašim individuálním požadavkům na skladování. Výšku, šířku a hloubku regálů si můžete zvolit podle potřeby, abyste optimálně využili dostupný prostor a umístili do nich konkrétní skladované zboží.

Dvoustranné nosníkové regály jsou obzvláště výhodné v různých průmyslových odvětvích, včetně kovoobrábění, dřevozpracujícího průmyslu, stavebnictví, truhlářství, obchodu s ocelí a dalších, kde skladování dlouhého zboží hraje důležitou roli.

I když lze dvoustranný konzolový regál přizpůsobit, je možné, že se do haly dokonale nevejde. Nicméně nabízíme široký výběr dalších typů polic, které mohou splnit vaše požadavky.

 

K přehledu

Žádost o cenovou nabídku

Rádi vám poradíme a na požádání zašleme cenovou nabídku.

Jetzt Ihr individuelles Angebot anfordern