Přejít na hlavní obsah

Regálové haly OHRA Kombinace budovy a skladu

Konzultace

Regálové haly jako kombinované řešení

Regálové haly OHRA perfektně spojují budovu a skladovací systém. V protikladu ke klasické výstavbě hal slouží rámy regálových systémů nejen jako skladovací systém, ale i jako nosná konstrukce pro střechu haly a volitelně pro opláštění bočních stěn regálové haly. Takto můžete docílit snížení nákladů, ve srovnání s konvenčními haly s dodatečnými regály.

Regálová hala s regály OHRA pro různé požadavky

Regálové haly mohou být realizovány na základě konzolových nebo paletových regálů. Také je možná kombinace obou druhů regálů jako nosné konstrukce. Podle použití a požadavků mohou být regálové haly realizovány s otevřenou nebo uzavřenou konstrukcí. Uzavřené regálové haly jsou kompletně obložené a vybavené dveřmi nebo roletovými vraty. Provedení střechy a stěny regálové haly je flexibilní. Pro střešní krytinu mohou být např. použity trapézové plechy nebo prosvětlovací desky. Nosná konstrukce může být na přání realizována jako pultová nebo sedlová střecha. Jako obložení stěny se používají trapézové plechy, štětové stěny nebo sendvičové panely. Zde existují četné varianty provedení a typologie hal, které mohou být pro vás realizovány s regály OHRA.

Regálové haly OHRA – vaše výhody

 • Kombinace budovy a regálů
 • Velké rozestupy sloupů na základě silných ocelových profilů jako nosná konstrukce
 • Maximálně využitý prostor, větší flexibilita a významné nákladové výhody
 • Vlastní realizace možné, např. u střešní krytiny
 • Zkušenosti z více než 1 000 realizovaných regálových hal
 • Určení profilu, vyhotovení výkresu a montážních plánů tvoří součást našich služeb
 • Možnost dodání úředně ověřeného statického výpočtu
 • Rozsáhlá paleta příslušenství pro individuální uspořádání
 • Zohlednění Cl při výběru barev pro střechu a stěnu

Haly s konzolovými regály

U tohoto typu haly jsou stojany konzolových regálů podle tvaru střechy nahoře šikmo zkoseny a opatřeny deskami nebo držáky vaznic. Poté se vytvoří střešní konstrukce pro halu s konzolovými regály. Pro obložení stěn mohou být použity trapézové plechy, protihlukové panely ISO nebo systémy pro ochranu proti povětrnostním vlivům, které jsou umístěny na zadní stranu regálu.

Regálová hala OHRA – robustní skladovací řešení

Stojiny konzolových regálů jsou vyrobeny z ocelových profilů IPE válcovaných za tepla. Mají vysokou nosnost a jsou velmi elastické. Podle požadavků a používání haly jsou stojiny regálů připraveny odpovídajícím způsobem pro uchycení střechy. Zpravidla se regálové haly vyrábějí s pultovou nebo sedlovou střechou. Ražená zadní stěna stojin současně slouží k uchycení obložení stěny. Na přání položí společnost OHRA střešní krytinu včetně odvodnění. Takto bude celá vaše hala s konzolovými regály postavena jedním výrobcem.

Hala s konzolovými regály OHRA – vaše výhody

 • Skladování dlouhého a neskladného zboží s ochranou proti povětrnostním vlivům
 • Vysoká nosná zatížení profilů IPE staticky prokázaná
 • Snížení nákladů, získání místa a flexibilita
 • Možné vlastní provedení
 • Lze realizovat různé tvary střechy a také odvodnění, podle potřeby

Haly s paletovými regály

Podobně jako u hal s konzolovými regály nesou rámy paletových regálů vyrobených z U profilů válcovaných za tepla zatížení střešní a stěnové konstrukce. Pro provedení střechy se rámy regálů nahoře zkosí a pak spojí se střešními profily. Podle geografických podmínek se přitom zohlední místní zatížení sněhem a větrem, ale také např. zóny s nebezpečím zemětřesení pro optimální ukotvení do podlahy.

Regálová hala OHRA – provedení na přání

Haly s paletovými regály mohou být vyrobeny jako otevřené nebo kompletně uzavřené haly vč. dveří a vrat. Ražené rámové profily paletových regálů současně slouží k uchycení obložení stěny regálové haly. Na přání může být společností OHRA provedeno nejen obložení stěny, ale také střešní krytina včetně odvodnění.

Hala s paletovými regály OHRA– vaše výhody

 • Levná varianta skladování oproti běžné výstavbě hal
 • Úspora díky komplexnímu provedení, včetně obložení střechy a stěn
 • statická kalkulace, vyhotovení výkresu a montážních plánů tvoří součást našich služeb
 • Poradenství, plánování, výroba a montáž od jedné firmy
 • Rozsáhlá paleta příslušenství pro individuální možnosti uspořádání

Příslušenství pro regálové haly

Na přání vám můžeme nabídnout mnoho příslušenství pro vaše regálové haly s regály OHRA. K tomu patří různé obložení stěny, jako např. trapézové plechy, protihlukové panely nebo střešní krytiny z různých materiálů, jako např. prosvětlovací desky včetně ventilace. Rádi vám také nabídneme různé systémy k ochraně proti povětrnostním vlivům, jako jsou sítě nebo skládací zástěny pro vaši regálovou halu.

Reference pro regálové haly

DEG Koblenz
DEG Butzbach
Descamps
Hagebau Bolay
Schneider Baucentrum
DEG Butzbach

DEG Butzbach

2.800 metrů regálových pater namontovaných ve dvou týdnech

Na Úspěšný příběh

Descamps

Descamps

Überdachung einer "Drive-In-Zone" mit zusätzlicher Lagermöglichkeit.

Na Úspěšný příběh

Hagebau Bolay

Hagebau Bolay

Hagebaucentrum Bolay se sídlem v Rutesheimu u Stuttgartu vybudovalo díky konzolovým a paletovým regálům od společnosti OHRA nové místo pro své výrobky určené pro zahradnictví a zemědělství.

Na Úspěšný příběh

Schneider Baucentrum

Schneider Baucentrum

Skupina podniků Schneider rozšířila své dlouholeté obchodní centrum v Bruckmühlu o kompletní specializovaný obchod pro soukromé osoby i profesionály: Regálová hala, zastřešený venkovní sklad, zateplená hala a zastřešení příjezdové cesty mezi halou a venkovním skladem jsou přitom od společnosti OHRA, a to včetně veškerého příslušenství, jako jsou dveře a vrata, a všech potřebných statických výpočtů. Provedení haly jako regálové, u níž slouží konzolové a paletové regály také jako nosná spodní konstrukce pro střechu a stěny, zkracuje dobu projektu a nabízí výrazné snížení nákladů.

Na Úspěšný příběh