Přejít na hlavní obsah

Jednostranné výklopné regály Jednostranný výklopný regálový systém pro úložné prostory v oblasti stěny

Požádat o cenovou nabídkuPoradenský rozhovor

cantilever racking with roof for timber storage

Konstrukce jednostranných výklopných regálů

Optimální řešení pro uložení skladovaného zboží závisí do značné míry na skladovacích prostorách, které jsou k dispozici. Jednostranný regál je u našich zákazníků velmi oblíbený. Konzolové regály lze díky jejich prostorově úsporné a kvalitní konstrukci používat v interiéru i exteriéru.

Konzolové regály pro jednostranné skladování

Naše jednostranné výklopné regály vám nabízejí celou řadu výhod pro optimalizaci řízení skladu:

  • Nezávislý: Naše vysoce kvalitní konstrukce umožňuje volně stojící provedení. To znamená, že není nutné obětovat vysokou nosnost.
  • Kombinovatelné: Pokud je konzolový regál plánován na jedné straně, může být vzadu a po stranách zvenku uzavřen – například trapézovým plechem nebo dřevem. Skladované zboží můžete také chránit před povětrnostními vlivy pomocí střechy. Rádi vás budeme informovat o dostupném příslušenství pro vaše nové venkovní regály od společnosti OHRA.
  • Úspora místa: I s omezeným úložným prostorem chcete bezpečně uložit těžký náklad. Naše konzolové regály nabízejí maximální stabilitu i přes jednostranné zatížení. 
Einseitige Lagerung

Je důležité si uvědomit, že jednostranné i oboustranné konzolové regály mají své výhody a jsou vhodné pro různé požadavky na skladování. Volba mezi oběma variantami závisí na faktorech, jako je dostupný prostor, typ skladovaného zboží a specifické požadavky společnosti.

Proč OHRA?

Máme mnoho přesvědčivých argumentů, proč byste měli v budoucnu skladovat své zboží v konzolových regálech od společnosti OHRA. Více než 40 let zkušeností s vývojem a poskytováním efektivních regálových systémů nám dává za pravdu. Naše výrobky se vyznačují mimo jiné těmito vlastnostmi:

  • 20letá záruka proti prorezavění: Jsme přesvědčeni o kvalitě našich výrobků a nabízíme vám 20letou záruku proti prorezavění.
  • Vysoce kvalitní práškové lakování: Díky vysoce kvalitnímu práškovému lakování mají naše police optimální povrchovou ochranu a jsou optimálně chráněny proti korozi.
  • Nejlepší kvalita: Místo plechů používáme ocelové profily válcované za tepla, abychom zajistili robustnost a trvanlivost našich regálů.
     

Co o našich řešeních říkají naši zákazníci

Reference zákazníků o našich řešeních: Reference, které poskytují přehled o spokojenosti našich zákazníků.

Reference

Adamet
Investzal
Albixon
Corswarem NV
Adamet

Adamet

Společnost Adamet-Niemet – velkoobchod s kovy nahradila dosavadní koncept skladování, s uskladněním na zemi a v příliš nízkých regálech, za skladování v konzolových regálech OHRA s výškou až 8 570 mm. Nosnost jednotlivých konzolí přitom činí 500 nebo 600 kilogramů až na 16 skladovacích úrovních. Díky tomu bylo možné zvýšit skladovou kapacitu a také zrychlit procesy vyskladnění a zvýšit efektivitu výroby. Flexibilní, výškově nastavitelné konzoly, jsou také schopny se v případě nárazů vyhnout směrem nahoru a do stran. Díky tomu je zboží chráněno před poškozením.

Na Úspěšný příběh

Investzal

Investzal

Pro skladování cívek o hmotnosti až 5 tun nainstalovala maďarská společnost Invesztál paletový regál OHRA o délce 19,9 metru. Tento vysokozátěžový regál byl individuálně upraven podle rozměrů cívek uskladněných na paletách. Na rozdíl od dosavadního skladování – kombinace skladování na podlaze a ve standardních regálech – je přístup k cívkám díky novým regálům snadnější, spolehlivější a rychlejší. Kromě toho jsou minimalizována poškození – částečně také barevně – pozinkovaných cívek.

 

Na Úspěšný příběh

Albixon

Albixon

ALBIXON, jeden z předních výrobců bazénů a zastřešení pro bazény v Evropě, rozšířil své skladovací kapacity díky zastřešenému systému konzolových regálů OHRA. Zde jsou uskladněny paletované hliníkové profily; délka palet činí 5 až 12 metrů, hmotnost sahá od 500 do 1 200 kilogramů. Nejenže nový regálový systém poskytuje více místa, ale také snižuje náklady: Nedochází ke zbytečnému přesouvání materiálu, roste efektivita přepravy při skladování a klesá riziko poškození skladovaného zboží. Díky ochraně proti počasí navíc klesají náklady na kontrolu kvality. Díky dobrému přehledu o uskladněném zboží lze také výrazně snadněji provádět inventury.

Na Úspěšný příběh

Corswarem NV

Corswarem NV

Auf sehr geringer Grundfläche ein hohes Lagervolumen.

Na Úspěšný příběh

Sistema

Sklad pro nadměrně dlouhé zboží pro hliníkové okenní profily

Na Úspěšný příběh

Pro jednostranný výklopný regál: Poradenství a nabídky na vyžádání.

Poptejte nyní

Často kladené otázky

Ano, nabízíme možnosti konfigurace na míru, abychom regály přizpůsobili vašim specifickým požadavkům na skladování. Náš tým odborníků je vám k dispozici, aby našel nejlepší řešení pro váš sklad.

Ano, jednostranné konzolové regály lze použít i pro externí skladování. Pro ochranu uskladněného zboží před povětrnostními vlivy doporučujeme verzi se střechou.

Ne, jednostranné konzolové regály jsou stejně stabilní a robustní jako dvoustranné regály. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů a bezpečně unesou vysoké zatížení.

Ano, výšku jednostranného výklopného regálu lze přizpůsobit vašim individuálním požadavkům. Pro efektivní využití dostupného prostoru jsou k dispozici jednotlivé výšky polic.

Jednostranné výklopné regály jsou ideální pro skladování dlouhého a objemného zboží, jako jsou trubky, nosníky, dřevěné panely, ocelové profily a další dlouhé zboží. Nabízejí bezpečné a organizované skladování tohoto speciálního zboží.

I když lze jednostranný výklopný regál přizpůsobit, nemusí být pro halu ideální. Máme však široký výběr dalších typů polic, které mohou splnit vaše požadavky.

 

K přehledu

Žádost o cenovou nabídku

Rádi vám poradíme a na požádání zašleme cenovou nabídku.

JPožádejte o individuální cenovou nabídku nyní