Přejít na hlavní obsah

Oborová řešení OHRA Obchod s ocelí a kovem

Konzultace

Skladovací systémy pro vaše oborově specifické produkty

Skladování ocele a těžkých kovových výrobků představuje mimořádné požadavky na provoz. V každém okamžiku musí být zabezpečen a vzájemně provázán selektivní přístup ke zboží v různých rozměrech s optimálním materiálovým tokem a rychlým komisionováním vašich zakázek. Oproti konvenčním regálům z plechu se ve skladech kovoprůmyslu ukázaly
OHRA regálové systémy z ocelových, za tepla válcovaných profilů, jako bezpečné a trvalé řešení.

Když jsou věci těžké a neskladné, přichází na řadu robustní konzolový nebo paletový regál. Nejvyšší nároky na kvalitu a zatížení jsou bez problémů splněny. Vaše výrobky jsou bezpečně uloženy, rychle přístupné a snadno tříděné - to vše na menším prostoru.

KonzultaceBrožura ke stažení


Konzolové regály

Ideální skladovací systém pro ocelové výrobky, formátovaný plech a těžké kovovýrobky. Flexibilní, výškově nastavitelné konzoly se v případě nárazu vychylují směrem nahoru či směrem do strany. Systém chrání vaše zboží před poškozením. Všechny konzolové regály vyrábíme, dodáváme a na přání i montujeme v souladu se specifickými požadavky na skladované předměty. Robustní ocelové profily válcované za tepla, z nichž jsou vyrobeny nosné prvky konzolových regálu OHRA, umožňují bezpečně skladovat vaše produkty. Vysoká kvalita regálových stojanů a konzol zaručuje trvanlivé a hospodárné řešení pro váš sklad kovovýrobků. Konzolové regály OHRA lze instalovat do vnitřních i venkovních prostor.

 • Regálové stojany a konzoly z plnostěnných ocelových profilu IPE válcovaných za tepla
 • Regálové stojany jsou z obou stran děrovány v rastru 100:100 mm
 • Kvalitní práškový nástřik
 • Žárově zinkované provedení pro venkovní sklady
 • Skladovací systém lze kdykoli rozšiřovat
 • Velký program příslušenství umožnuje individuální uspořádání

Žádost o cenovou nabídku


Regálové haly

Regálové haly OHRA dokonale slučují potřebné funkce samostatných budov s úlohami vyhrazenými konvenčním regálovým systémům. Regálové rámy- /stojany slouží jako nosné prvky střechy a stěn. Díky tomu není nutné zhotovovat samostatnou konstrukci budovy. Individuální varianty provedení pak umožnují skladovací řešení skvěle přizpůsobit vašim potřebám. Zajištujeme kompletní servis – projektování, konstrukci, zhotovení, dodávku i montáž, a to včetně úředních formalit.

 • Individuální typy hal
 • Optimální využití skladovací plochy
 • Otevřené a zavřené provedení
 • Různé konstrukce střech
 • Značnou část stavby muže zákazník zhotovit vlastními silami
 • Levnější než konvenční hala s doplňkovými regálovými systémy

Automatické skladovací systémy

Částečná a plná automatizace naskladňovacích a vyskladňovacích operací umožnuje optimalizovat skladování. Díky využívání principu „Goods-to-man“ zároveň zvyšuje kapacitu při vysokých nárocích na přípravu zboží k odběru. V závislosti na konkrétních požadavcích je možné vyjímat a k předávací stanici dopravovat jeden nebo více balíků s různými formáty plechu nebo svazky kruhového materiálu. Manipulaci zajišťují přístroje k obsluze regálu nebo halový jeřáb.

 • Maximální manipulační kapacita při přípravě zboží k odběru
 • Systém lze kdykoli rozšířit z ručního na plně automatické řízení
 • Modulární napojení na zákaznický ERP systém
 • Obsluha více uliček pomocí jediného přístroje k obsluze regálu díky technologii zatáček
 • Snížení investičních nákladů

Reference pro obchod s kovy

Solvaro
AK 1324
Reifenhäuser Reiloy
mejo Metall Josten
Solvaro

Solvaro

Nástroje pro hluboké tažení jsou nákladné a vyrábějí se na míru tak, aby dokázaly přesně zpracovat, co je třeba. Za účelem uskladnění cenného vybavení o hmotnosti až sedm tun instalovala společnost Solvaro ve svém závodě v maďarském Szekszárdu speciální regály OHRA. Každý úložný prostor lze individuálně přizpůsobit velikosti jednotlivých nástrojů. Kromě toho jsou nástroje snadno přístupné a lze je rychle přesunout do hlubokotažného lisu. Hlubokotažné nástroje jsou zároveň díky konstrukci regálů na míru neustále chráněny před poškozením.

 

Na Úspěšný příběh

AK 1324

AK 1324

Díky novým konzolovým regálům má česká firma AK 1324 s.r.o, velkoobchod a maloobchod s nerezovými materiály, výrazně rychlejší přístup k uskladněným nerezovým plechům.

Na Úspěšný příběh

thyssenkrupp Materials

thyssenkrupp Materials Hungary modernizovala svůj sklad v Budapešti konzolovými regály a regály s šikmými konzolami od společnosti OHRA. Díky vysoké stabilitě a nosnosti regálového systému zhotoveného z plnostěnných ocelových profilů válcovaných za tepla, dosáhla společnost výrazného rozšíření svých skladovacích kapacit.

Na Úspěšný příběh

Reifenhäuser Reiloy

Reifenhäuser Reiloy

Reifenhäuser Reiloy, specialista na vysoce odolné válce a šneky pro extruzní a vstřikovací stroje, nahradil dosavadní externí skladování materiálu a hotových výrobků vlastním novým skladem integrovaným do závodu. Až 8 tun těžké a až 10 metrů dlouhé konstrukční díly jsou dnes skladovány v pěti konzolových regálech s velkým zatížením od firmy OHRA. Rošty na jednotlivých skladových úrovních přitom umožňují flexibilní a k materiálu šetrné skladování na paletách. Výroba a expedice tak nyní mají přímý a rychlý přístup ke skladovanému zboží, procesy uskladnění a vyskladnění trvají dnes o 24 hodin méně, než dříve. Navíc firma Reifenhäuser Reiloy ušetří náklady na externí skladování.

 

Na Úspěšný příběh

mejo Metall Josten

mejo Metall Josten

Firma mejo Metall Josten, výrobce a dodavatel hliníkových výkresových a speciálních profilů, zvětšila díky novému logistickému centru svou skladovací plochu. 

Na Úspěšný příběh