Přejít na hlavní obsah

Oborová řešení OHRA Obchod s ocelí a kovem

Konzultace

Skladovací systémy pro vaše oborově specifické produkty

Skladování ocele a těžkých kovových výrobků představuje mimořádné požadavky na provoz. V každém okamžiku musí být zabezpečen a vzájemně provázán selektivní přístup ke zboží v různých rozměrech s optimálním materiálovým tokem a rychlým komisionováním vašich zakázek. Oproti konvenčním regálům z plechu se ve skladech kovoprůmyslu ukázaly
OHRA regálové systémy z ocelových, za tepla válcovaných profilů, jako bezpečné a trvalé řešení.

Když jsou věci těžké a neskladné, přichází na řadu robustní konzolový nebo paletový regál. Nejvyšší nároky na kvalitu a zatížení jsou bez problémů splněny. Vaše výrobky jsou bezpečně uloženy, rychle přístupné a snadno tříděné - to vše na menším prostoru.

KonzultaceBrožura ke stažení


Konzolové regály

Ideální skladovací systém pro ocelové výrobky, formátovaný plech a těžké kovovýrobky. Flexibilní, výškově nastavitelné konzoly se v případě nárazu vychylují směrem nahoru či směrem do strany. Systém chrání vaše zboží před poškozením. Všechny konzolové regály vyrábíme, dodáváme a na přání i montujeme v souladu se specifickými požadavky na skladované předměty. Robustní ocelové profily válcované za tepla, z nichž jsou vyrobeny nosné prvky konzolových regálu OHRA, umožňují bezpečně skladovat vaše produkty. Vysoká kvalita regálových stojanů a konzol zaručuje trvanlivé a hospodárné řešení pro váš sklad kovovýrobků. Konzolové regály OHRA lze instalovat do vnitřních i venkovních prostor.

 • Regálové stojany a konzoly z plnostěnných ocelových profilu IPE válcovaných za tepla
 • Regálové stojany jsou z obou stran děrovány v rastru 100:100 mm
 • Kvalitní práškový nástřik
 • Žárově zinkované provedení pro venkovní sklady
 • Skladovací systém lze kdykoli rozšiřovat
 • Velký program příslušenství umožnuje individuální uspořádání

Žádost o cenovou nabídku


Regálové haly

Regálové haly OHRA dokonale slučují potřebné funkce samostatných budov s úlohami vyhrazenými konvenčním regálovým systémům. Regálové rámy- /stojany slouží jako nosné prvky střechy a stěn. Díky tomu není nutné zhotovovat samostatnou konstrukci budovy. Individuální varianty provedení pak umožnují skladovací řešení skvěle přizpůsobit vašim potřebám. Zajištujeme kompletní servis – projektování, konstrukci, zhotovení, dodávku i montáž, a to včetně úředních formalit.

 • Individuální typy hal
 • Optimální využití skladovací plochy
 • Otevřené a zavřené provedení
 • Různé konstrukce střech
 • Značnou část stavby muže zákazník zhotovit vlastními silami
 • Levnější než konvenční hala s doplňkovými regálovými systémy

Automatické skladovací systémy

Částečná a plná automatizace naskladňovacích a vyskladňovacích operací umožnuje optimalizovat skladování. Díky využívání principu „Goods-to-man“ zároveň zvyšuje kapacitu při vysokých nárocích na přípravu zboží k odběru. V závislosti na konkrétních požadavcích je možné vyjímat a k předávací stanici dopravovat jeden nebo více balíků s různými formáty plechu nebo svazky kruhového materiálu. Manipulaci zajišťují přístroje k obsluze regálu nebo halový jeřáb.

 • Maximální manipulační kapacita při přípravě zboží k odběru
 • Systém lze kdykoli rozšířit z ručního na plně automatické řízení
 • Modulární napojení na zákaznický ERP systém
 • Obsluha více uliček pomocí jediného přístroje k obsluze regálu díky technologii zatáček
 • Snížení investičních nákladů

Reference pro obchod s kovy

AK 1324
Reifenhäuser Reiloy
mejo Metall Josten
Acerinox Deutschland GmbH
AK 1324

AK 1324

Díky novým konzolovým regálům má česká firma AK 1324 s.r.o, velkoobchod a maloobchod s nerezovými materiály, výrazně rychlejší přístup k uskladněným nerezovým plechům.

Na Úspěšný příběh

thyssenkrupp Materials

thyssenkrupp Materials Hungary modernizovala svůj sklad v Budapešti konzolovými regály a regály s šikmými konzolami od společnosti OHRA. Díky vysoké stabilitě a nosnosti regálového systému zhotoveného z plnostěnných ocelových profilů válcovaných za tepla, dosáhla společnost výrazného rozšíření svých skladovacích kapacit.

Na Úspěšný příběh

Reifenhäuser Reiloy

Reifenhäuser Reiloy

Reifenhäuser Reiloy, specialista na vysoce odolné válce a šneky pro extruzní a vstřikovací stroje, nahradil dosavadní externí skladování materiálu a hotových výrobků vlastním novým skladem integrovaným do závodu. Až 8 tun těžké a až 10 metrů dlouhé konstrukční díly jsou dnes skladovány v pěti konzolových regálech s velkým zatížením od firmy OHRA. Rošty na jednotlivých skladových úrovních přitom umožňují flexibilní a k materiálu šetrné skladování na paletách. Výroba a expedice tak nyní mají přímý a rychlý přístup ke skladovanému zboží, procesy uskladnění a vyskladnění trvají dnes o 24 hodin méně, než dříve. Navíc firma Reifenhäuser Reiloy ušetří náklady na externí skladování.

 

Na Úspěšný příběh

mejo Metall Josten

mejo Metall Josten

Firma mejo Metall Josten, výrobce a dodavatel hliníkových výkresových a speciálních profilů, zvětšila díky novému logistickému centru svou skladovací plochu. 

Na Úspěšný příběh

Acerinox Deutschland GmbH

Acerinox Deutschland GmbH

Rychlý přístup a zvýšený výkon při kompletaci

Na Úspěšný příběh