Přejít na hlavní obsah

Vertikální regálové systémy OHRA Regály pro skladování vstoje

Žádost o cenovou nabídku  Konzultace

Vertikální skladování

Pro skladování dlouhého zboží vstoje, jako jsou profily, trubky, tyče nebo lišty, je nejlepším řešením vertikální regál OHRA. Pro skladování dřevotřískových desek vstoje je první volbou regál pro dřevotřískové desky, zejména pro přířezy dřevěných výrobků. OHRA nabízí oba vertikální regálové systémy pro nespočet aplikací a různá odvětví. Vertikální regály a regály pro dřevotřískové desky jsou pevnou součástí skladovací techniky, zejména v truhlářských a tesařských provozovnách, u obchodníků se dřevem a stavebninami i v obchodech se sanitárním zbožím.

Vertikální regály OHRA – optimální svislé skladování

Vertikální regály OHRA se používají všude tam, kde musí být svisle skladováno různé dlouhé zboží, zejména lišty nebo trubkové profily. Mohou to být regály k přípravě zboží přímo na pracovišti, ale také prezentační regály v prodejním prostoru, kde mají být pro zákazníky prezentovány různé rozměry, barvy nebo provedení. Robustní provedení regálových stojanů a příčných traverz s osvědčenou ocelovou konstrukcí jsou dimenzovány pro vysoké zátěže a jsou bezpečné proti převržení. Regály mohou být podle případu použití dodány v jedno nebo oboustranném provedení. Standardní výšky vertikálního regálu činí 2 100, 2 700 a 3 300 mm. Řídí se podle délky skladovaného zboží. Užitečné hloubky činí 450, 650 a 850 mm, společnost OHRA standardně dodává přihrádky o šířce 1 500 nebo 2 000 mm. Další rozměry jsou možné dle poptávky.

Vertikální regál OHRA – vaše výhoda

 • Předzásobení dlouhým zbožím, jako jsou trubky, lišty, profily nebo tyče přímo na pracovišti
 • Možnost oddělení pomocí dělicích obloukových zábran nebo dělicích ramen pro rychlý a přímý přístup
 • Prezentace v prodejním prostoru pro zákazníky
 • Dodávka včetně upevňovacího materiálu, patních a bočních krycích lišt i možností ukotvení
 • Dobrý přehled, kompaktní skladování, rychlý přístup

Žádost o cenovou nabídku


Regály pro dřevotřískové desky

Specialitu společnosti OHRA představuje robustní regál pro vertikální skladování dřevotřískových desek a materiálů v různé kvalitě a s různými rozměry. Robustní regálový systém garantuje vysokou nosnost a rychlou manipulaci v dílně. 

Regál pro dřevotřískové desky OHRA – různá provedení

Regál pro dřevotřískové desky OHRA je k dodání ve 3 různých hloubkách: 2 500 mm, 4 000 mm a 5 000 mm. Světlá výška přihrádky činí 2 200 mm. V regálu tak mohou být vertikálně uskladněny všechny běžné velikosti dřevotřískových desek. Světlá šířka přihrádky činí 400 mm. Regál může být ve stavebnicovém systému, který sestává ze základních a nástavbových prvků, objednán vždy se 2 nebo 3 přihrádkami. Povrch má kvalitní práškovou vrstvu. Navíc může být horní strana regálu na dřevotřískové desky zakryta dřevotřískovou deskou, a tím může být využívána jako dodatečná skladovací plocha s plošným zatížením až 380 kg/m².

Regál pro dřevotřískové desky OHRA – vaše výhoda

 • Rychlá a lehká montáž díky modulové konstrukci
 • Rozdělení spodních a nástavbových polí pro množství šířek přihrádek
 • Horní regálová plocha využitelná díky příslušenství jako skladovací plocha
 • Včetně válečkových drah před každou přihrádkou pro jednoduché naskladňování a vyskladňování
 • Možnost rozšíření
 • Optimální poměr ceny a výkonu

Žádost o cenovou nabídku

Reference pro vertikální regálové systémy

HG COMMERCIALE Biel
Holz Possling
HG COMMERCIALE Biel

HG COMMERCIALE Biel

Nový průjezdný sklad pro pobočku Biel

Na Úspěšný příběh

Holz Possling

Holz Possling

Individuální řešení skladu, z jedné ruky pro celý sortiment

Na Úspěšný příběh