Přejít na hlavní obsah

Těžký výklopný regál pro těžká břemena Snadné a bezpečné skladování těžkého zboží

Poptejte nyníKonzultace

Společnost OHRA je váš odborník na vysoce kvalitní regály pro těžká vozidla, regálové systémy a sklady. Víme, že stabilita a bezpečnost jsou při skladování těžkého zboží nesmírně důležité. V obchodě s ocelí, stavebními materiály a dřevem se na konzolových regálech skladují mimo jiné obzvláště těžké materiály.

Proč používat těžké výklopné regály?

Výklopné regály OHRA jsou vyrobeny z ocelových profilů válcovaných za tepla a jsou mimořádně robustní – i při zvýšených nárocích na zatížení. Naše těžké úložné výklopné regály se standardním zatížením ramen až 2 500 kg a svislým zatížením až 10 000 kg si snadno poradí s těžkými břemeny. Ať už se jedná o trubky, plechy, cihly, dřevěné balíky, svitky nebo těžké dlouhé palety – naše těžké výklopné regály jsou vhodné pro širokou škálu těžkého zboží. Vysoká kvalita zároveň zaručuje bezpečné skladování v interiéru i exteriéru.

Kragarmregal für Schwerlasten
Kragarmregal für Schwerlasten
Kragarmregal für Schwerlasten
Kragarmregal für Schwerlasten

Vaše výhody s těžkými výklopnými regály OHRA pro těžká břemena

Princip konzoly je jednoduchý, ale společnost OHRA jej plně promyslela. Konzolové regály jsou vhodné pro skladování dlouhého zboží a těžkých nákladů téměř ve všech obchodních a průmyslových odvětvích.

 • Robustní sloupky polic a konzolová ramena z robustních, celostěnných, za tepla válcovaných ocelových profilů IPE
 • Na míru nebo ve standardní verzi: Vhodné pro téměř všechny požadavky
 • Dlouhodobá spolehlivost, stabilita a bezpečnost
 • Přizpůsobení různým velikostem a hmotnostem nákladu
 • Konzolový závěsný systém pro rychlé a flexibilní nastavení úložných úrovní
 • Kontaktujte nás s ohledem na technické požadavky a platné normy

Poptejte nyní

Důvěřujte našim odborným znalostem

Díky desítkám let zkušeností se skladovací technikou jsme vaším spolehlivým partnerem pro skladování těžkých nákladů. Design a výroba probíhají výhradně v Německu. Díky tomu naše systémy pro vysoké zatížení splňují nejvyšší standardy kvality a nabízejí spolehlivé řešení pro vaše požadavky na skladování.

Reference

Maderas Besteiro
Borovi
Knaus Tabbert
Rubio Careco
Arabesque
Maderas Besteiro

Maderas Besteiro

Ve společnosti Maderas Besteiro umožňují konzolové regály OHRA efektivní skladování dřeva o délce až 13,5 metrů; individuálně upravené paletové regály s až 15 skladovacími úrovněmi poskytují dostatečný prostor pro vysoce rozmanitý sortiment produktů z High Pressure laminátů (HPL). Na rozdíl od původního skladování na zemi a zastaralých regálů společnost Maderas Besteiro zvýšila své skladovací kapacity o 20 procent na stejné skladovací ploše. Toto zrychluje procesy uskladňování a vyskladňování o 30 procent a o 70 procent snižují míru poškození uskladněného zboží.

Na Úspěšný příběh

Borovi

Borovi

Maďarská společnost Borovi Impex Nagyker, která obchoduje se dřevem, více než zdvojnásobila svou skladovací kapacitu díky konzolovým regálům od společnosti OHRA. Pět konzolových regálů dlouhých 24 metrů se sedmi skladovacími úrovněmi umožňuje snadnější přístup k jednotlivým položkám ve srovnání s předchozím systémem skladování na podlaze. Regály jsou vybaveny střechou a stěnovou konstrukcí a chrání zboží před povětrnostními vlivy. Díky novým regálům může společnost zásobovat své zákazníky o 30 % rychleji a škody na zásobách se snížily o 40 %.

Na Úspěšný příběh

Knaus Tabbert

Knaus Tabbert

Společnost Knaus Tabbert, přední evropský výrobce vozidel pro volný čas, vybavila nový sklad v Jandelsbrunnu konzolovými a paletovými regály od společnosti OHRA pro přímé zásobování moderní výroby karoserií. To znamená, že lze efektivně skladovat různé materiály, jako jsou lepidla, hliníkové a laminátové svitky, překližkové obaly, PVC podlahové krytiny nebo dřevěné a polyuretanové pěnové pásy. Síťové police v paletových regálech a v některých případech také v konzolových regálech umožňují flexibilní skladování nejrůznějších kontejnerů a nakládacích pomůcek. Regály zaujaly také svou vysokou nosností – osm metrů vysoké konzolové regály unesou až 12 tun na stojan, zatímco paletové regály mají nosnost až 2,4 tuny. Společnost OHRA získala body také za nekomplikovanou realizaci náročných požadavků na systémy požární ochrany: Například v každém ze sloupků stojanu byly vyvrtány dva otvory o průměru 80 milimetrů, aby jimi mohly být vedeny trubky zavlažovacího systému. Toto řešení se ukázalo být nejen prostorově úsporné, ale kabely jsou také dobře chráněny proti poškození.

Na Úspěšný příběh

Rubio Careco

Rubio Careco

Francouzská firma Rubio Caréco specializující se na recyklaci vozidel zpětinásobila na své stávající ploše skladové kapacity pro ojetá vozidla díky novému regálovému systému od společnosti OHRA. 108 nově nainstalovaných oboustranných konzolových regálů poskytuje na každou skladovací úroveň a stranu nosnost až 2 200 kilogramů. Při výšce regálu 7 600 milimetrů bylo realizováno pět skladovacích úrovní. Takto lze dnes na jedné ploše uskladnit 1080 namísto 216 vozů – a to výrazně bezpečněji a efektivněji než ve starém podlažním skladu.

Na Úspěšný příběh

Arabesque

Arabesque

Společnost Arabesque, největší prodejce stavebních materiálů a produktů pro výstavbu v Rumunsku, výrazně rozšířila své skladovací kapacity: V novém skladu v Bukurešti dosahují konzolové regály OHRA celkové délky více než 250 metrů při výšce až 5 280 milimetrů. Nový regálový systém vyžaduje mnohem méně místa než předchozí skladování na podlaze, takže společnost Arabesque má nyní opět dostatečnou kapacitu pro rozšíření a navýšení svého sortimentu. Díky tomu bude moci požadavky zákazníků dál spolehlivě plnit i v budoucnu.

Na Úspěšný příběh

Pro vaše těžké výklopné regály: Poradenství a nabídky na vyžádání.

Poptejte nyní

Často kladené otázky

Ano. Kvalitní regály OHRA již zaujaly zejména zákazníky ze stavebnictví a automobilového průmyslu. Naše regály jsou standardně odolné proti povětrnostním vlivům. Každou verzi lze dodat také se střechou a v žárově pozinkovaném provedení.

 • Ramenní mosty – v různých provedeních: jako upínací, šroubovací nebo opěrné. Toto příslušenství lze použít také například k ukládání palet do konzolových regálů.
 • Pružinové etikety pro označování výrobků a udržování pořádku ve skladu. Pružinové desky jsou připevněny na koncích ramen a mohou být označeny nebo opatřeny magnetickými štítky.
 • Zásuvkové kolíky jako ochrana proti odvalení. Nepostradatelné zejména v obchodě s kovy, kde
  např. tyče nebo trubky musí být zajištěny proti vypadnutí.

Konzolová ramena těžkého výklopného regálu od společnosti Ohra lze nastavit nahoru nebo dolů v krocích po 100 mm. Díky patentovanému systému zavěšení konzolových ramen není k nastavení potřeba žádné nářadí. Rychlé a flexibilní přizpůsobení skladovanému zboží.

Všechny těžké výklopné regály Ohra jsou vyrobeny z robustních ocelových profilů IPE válcovaných za tepla a vyrábějí se výhradně v Německu.

Díky modulární konstrukci konzolových regálů můžete kdykoli přidat sloupky nebo konzoly. Je také možné provést konverzi z jednostranného na oboustranné použití.

Náš sortiment zahrnuje různé typy konzolových regálů, včetně těžkých výklopných regálů, výklopných regálů na dlouhé zboží, trubky a profily. Každý typ konzolového regálu je přizpůsoben specifickým požadavkům a nabízí optimální řešení pro skladování různého zbož

Přehled všech konzolových regálů