Přejít na hlavní obsah

Konzolový regál se střechou Optimální řešení pro venkovní skladování

Požádat o cenovou nabídkuPoradenský rozhovor

Se společností OHRA máte po boku zkušeného partnera, který vám poskytne prvotřídní regály pro vysoké zatížení, pokročilé regálové systémy a řešení na míru pro venkovní skladování.

Naše konzolové regály se střechou jsou vhodné pro venkovní použití, takže uskladněné zboží je dostatečně chráněno za všech povětrnostních podmínek a dostupný prostor je efektivně využit.

Speciální vlastnosti konzolových regálů OHRA se střechou

Střešní konzola je ideální volbou pro skladování dlouhého zboží venku, aniž byste se museli spoléhat na sklad. Ve společnosti OHRA při statickém výpočtu skladovacího systému zohledňujeme nejen požadavky na zatížení, ale také zatížení sněhem a větrem ve vašem regionu. Profily regálů a střecha polic jsou odpovídajícím způsobem dimenzovány. Náš tým vás podpoří od plánování až po realizaci a pomůže vám požádat o stavební povolení s výkresovým materiálem a statikou.

Kragarmregale mit Dach
Kragarmregale mit Dach
Kragarmregale mit Dach
Kragarmregale mit Dach
Kragarmregale mit Dach
Kragarmregale mit Dach

Přehled našich návrhů

Každé skladiště je jedinečné. Proto nabízíme objednávky na míru. Můžete si u nás objednat skladovací techniku na míru a přizpůsobit ji svým specifickým požadavkům.

  • Různá provedení zadních a bočních stěn pro dodatečnou ochranu před povětrnostními vlivy
  • Střešní krytiny a odvodnění jako součást naší nabídky služeb
  • Přizpůsobení sklonu střechy na míru podle vašeho odvodňovacího systému a vlastností vysokozdvižného vozíku
Individuelle Lagerung
Individuelle Lagerung
Individuelle Lagerung
Vorteile von Kragarmregal mit Dach
Vorteile von Kragarmregal mit Dach
Vorteile von Kragarmregal mit Dach
Vorteile von Kragarmregal mit Dach
Vorteile von Kragarmregal mit Dach

Výhody konzolových regálů OHRA se střechou

  • Robustní sloupky polic a konzolová ramena z pevných, za tepla válcovaných ocelových profilů IPE
  • Snadné nastavení výšky ramen díky závěsnému systému
  • Ochrana před povětrnostními vlivy střechou a bočními stěnami pro venkovní použití
  • Žárově pozinkované standardní provedení pro optimální odolnost proti povětrnostním vlivům
  • Zajištění nezbytné strukturální analýzy pro žádost o stavební povolení

Reference

Maderas Besteiro
Borovi
Knaus Tabbert
Rubio Careco
Arabesque
Maderas Besteiro

Maderas Besteiro

Ve společnosti Maderas Besteiro umožňují konzolové regály OHRA efektivní skladování dřeva o délce až 13,5 metrů; individuálně upravené paletové regály s až 15 skladovacími úrovněmi poskytují dostatečný prostor pro vysoce rozmanitý sortiment produktů z High Pressure laminátů (HPL). Na rozdíl od původního skladování na zemi a zastaralých regálů společnost Maderas Besteiro zvýšila své skladovací kapacity o 20 procent na stejné skladovací ploše. Toto zrychluje procesy uskladňování a vyskladňování o 30 procent a o 70 procent snižují míru poškození uskladněného zboží.

Na Úspěšný příběh

Borovi

Borovi

Maďarská společnost Borovi Impex Nagyker, která obchoduje se dřevem, více než zdvojnásobila svou skladovací kapacitu díky konzolovým regálům od společnosti OHRA. Pět konzolových regálů dlouhých 24 metrů se sedmi skladovacími úrovněmi umožňuje snadnější přístup k jednotlivým položkám ve srovnání s předchozím systémem skladování na podlaze. Regály jsou vybaveny střechou a stěnovou konstrukcí a chrání zboží před povětrnostními vlivy. Díky novým regálům může společnost zásobovat své zákazníky o 30 % rychleji a škody na zásobách se snížily o 40 %.

Na Úspěšný příběh

Knaus Tabbert

Knaus Tabbert

Společnost Knaus Tabbert, přední evropský výrobce vozidel pro volný čas, vybavila nový sklad v Jandelsbrunnu konzolovými a paletovými regály od společnosti OHRA pro přímé zásobování moderní výroby karoserií. To znamená, že lze efektivně skladovat různé materiály, jako jsou lepidla, hliníkové a laminátové svitky, překližkové obaly, PVC podlahové krytiny nebo dřevěné a polyuretanové pěnové pásy. Síťové police v paletových regálech a v některých případech také v konzolových regálech umožňují flexibilní skladování nejrůznějších kontejnerů a nakládacích pomůcek. Regály zaujaly také svou vysokou nosností – osm metrů vysoké konzolové regály unesou až 12 tun na stojan, zatímco paletové regály mají nosnost až 2,4 tuny. Společnost OHRA získala body také za nekomplikovanou realizaci náročných požadavků na systémy požární ochrany: Například v každém ze sloupků stojanu byly vyvrtány dva otvory o průměru 80 milimetrů, aby jimi mohly být vedeny trubky zavlažovacího systému. Toto řešení se ukázalo být nejen prostorově úsporné, ale kabely jsou také dobře chráněny proti poškození.

Na Úspěšný příběh

Rubio Careco

Rubio Careco

Francouzská firma Rubio Caréco specializující se na recyklaci vozidel zpětinásobila na své stávající ploše skladové kapacity pro ojetá vozidla díky novému regálovému systému od společnosti OHRA. 108 nově nainstalovaných oboustranných konzolových regálů poskytuje na každou skladovací úroveň a stranu nosnost až 2 200 kilogramů. Při výšce regálu 7 600 milimetrů bylo realizováno pět skladovacích úrovní. Takto lze dnes na jedné ploše uskladnit 1080 namísto 216 vozů – a to výrazně bezpečněji a efektivněji než ve starém podlažním skladu.

Na Úspěšný příběh

Arabesque

Arabesque

Společnost Arabesque, největší prodejce stavebních materiálů a produktů pro výstavbu v Rumunsku, výrazně rozšířila své skladovací kapacity: V novém skladu v Bukurešti dosahují konzolové regály OHRA celkové délky více než 250 metrů při výšce až 5 280 milimetrů. Nový regálový systém vyžaduje mnohem méně místa než předchozí skladování na podlaze, takže společnost Arabesque má nyní opět dostatečnou kapacitu pro rozšíření a navýšení svého sortimentu. Díky tomu bude moci požadavky zákazníků dál spolehlivě plnit i v budoucnu.

Na Úspěšný příběh

Pro konzolový regál se střechou: Poradenství a nabídky na vyžádání.

Odeslat individuální poptávku

Často kladené otázky

Ano. Díky obzvláště robustním ocelovým profilům IPE jsou konzoly velmi odolné. Bez problémů také odolávají neustále se měnícím povětrnostním podmínkám.

Ano. V závislosti na vašich požadavcích můžete pro venkovní skladování použít jednostranné nebo oboustranné konzolové regály.

 

Přehled všech konzolových regálů