Přejít na hlavní obsah

Oborová řešení OHRA Skladovací systémy pro vaše oborově specifické produkty

Konzultace

Specializované obchody

V hobbymarketech, zahradnických centrech a např. ve specializovaných prodejnách s malířskými potřebami jsou zapotřebí plochy určené ke skladování těžkého zboží, jako je dřevo, barvy, nářadí nebo pytle s pískem a cementem. Pro tuto oblast použití existují robustní paletové regály od společnosti OHRA. Skládají se z ocelových profilů válcovaných za tepla namísto tenkých plechů, a proto se při vysokých zatíženích jeví jako účinné a bezpečné. Tyto regálové prvky je třeba uvést zejména v oblasti, kde působí personál nebo klienti. Vysoká kvalita zaručuje trvalé  a hospodárné řešení Vašeho skladu.

Od vertikálních regálových systémů pro uložení lišt a jiného dlouhého zboží, přes paletové regálové systémy pro uskladnění různého zboží na paletách coby nosičích zboží až po skladištní plošiny pro vytvoření prodejního prostoru s působivým obložením. Zejména pro skladování v exteriéru pak nabízí OHRA zastřešený skladový a regálový systém. Na přání jsou regály žárově pozinkovány a tím chráněny před korozí.

KonzultaceBrožura ke stažení


Paletové regálové systémy

V hobbymarketech, zahradnických centrech a např. ve specializovaných prodejnách s malířskými potřebami jsou zapotřebí plochy určené ke skladování těžkého zboží, jako je dřevo, barvy, nářadí nebo pytle s pískem a cementem. Za to podrocje uporabe je primeren OHRA robustni paletni regal. Namesto iz tanke plocevine se sestoji iz toplo valjanih železnih profilov in se ravno pri velikih bremenih izkaže kot ucinkovit in varen. Te lastnosti regala so primerne predvsem tam, kjer se gibljejo osebje in stranke. Visoka kvaliteta zagotavlja trajno in stem gospodarno rešitev za vaše skladišce.

Žádost o cenovou nabídku


Konzolové regály

Speciálně pro dlouhé, těžké a neskladné zboží jsou konzolové regály ideálním skladovacím systémem. Díky robustní ale přesto tenké konstrukci ze za tepla válcovaných ocelových profilů dokáží OHRA konzolové regály vytvořit velkou skladovací kapacitu na minimální ploše. Spojitá skladovací patra bez rušivých opěrných sloupků umožnují skladování zboží rozdílných rozměrů a sortimentu v jedné skladovací úrovni. Flexibilní, výškově nastavitelné konzole se vychylují při nárazu vidlicí vysokozdvižného vozíku a tím chrání regál a zboží před poškozením.

OHRA konzolové regály jsou zhotoveny a kvalitně potaženy práškovou barvou přiměřeně Vašemu skladu a skladovanému zboží na míru. Robustní regálové systémy mohou být postaveny uvnitř i na venkovní ploše.

Žádost o cenovou nabídku


Vertikální regály

Vertikální regály jsou perfektním a pro zákazníka optimálním způsobem skladování mnoha druhu zboží jako lišt, profilu, tyčí nebo trubek. Různé druhy a rozměry zboží lze roztříděné a snadno dostupné vystavit ve skladu nebo v prodejně.

Žádost o cenovou nabídku


Systémy plošin

Každý metr čtvereční vaší komerční oblasti stojí peníze. Proto optimálně využijte výšku budovy a vytvořte další úložný prostor, aniž byste změnili stávající základní strukturu budovy. Samonosná konstrukce vyhovuje jakékoli existující budově a může být přizpůsobena vašemu individuálnímu prostoru. Při použití ocelových profilů válcovaných za tepla pro nosné prvky, jsou pro nás standardy zatížení do 1 000 kg / m2. Můžeme také navrhnout vyšší zatížení v závislosti na vašem požadavku. Ocelové mezipatro podlahy od OHRA můžete využít k mnoha účelům. Ať už jde o další úložný prostor, vychystávací zónu, prodejní oblast nebo jako pracovní prostor, jednotlivé rozsahy designu jsou všestranné.

Žádost o cenovou nabídku