Přejít na hlavní obsah

Oborová řešení OHRA Truhlářství/dřevostavba

Konzultace

Skladovací systémy pro vaše oborově specifické produkty

Uspokojíme nejnáročnější požadavky zákazníků – ať už se týkají kvality, individuálního přístupu, nákladů, nebo termínu dodání. Zajistíme efektivní pracovní provoz v dílně. Skladovací systémy OHRA pro truhláře a tesaře představují cennou pomoc při optimalizaci vašich skladovacích a výrobních prostor. Mějte váš cenný materiál vždy po ruce, skladovaný podle typu a velikosti. Neztrácejte čas a peníze hledáním materiálu. Díky skladovacím systémům OHRA můžete uspořádat materiál i v těch nejmenších prostorech.

  • Snadný přístup k materiálu
  • Úsporné skladování všech velikostí materiálu
  • Šetří cenný čas v průběhu prací
  • Špičková kvalita – vysoká životnost

KonzultaceBrožura ke stažení


Konzolové regály

Konzolové regály Vám pomohou ušetřit čas i peníze. Vaše zboží a materiály budou uskladněny v čistotě, bezpečí a přehledně a bude možné je třídit například podle modelu, barvy nebo rozměru. Už žádné hledání toho správného zboží – díky konzolovým regálům OHRA ihned najdete, co hledáte. Díky různým úložným rovinám a štíhlé konstrukci vytvářejí konzolové regály mnoho úložného prostoru na malé půdorysné ploše. Je tak optimalizován průběh práce v menších provozech. K veškerému zboží je zajištěn bezprostřední přístup. Využití ocelových profilů válcovaných za tepla namísto tenkého plechu umožňuje dosáhnout vysoké nosnosti. Tento nákup se zaručeně vyplatí.

Žádost o cenovou nabídku


Kolmé regály

Do regálu na dřevotřísku, umístěného například v přířezovně, lze ukládat dřevěné a dřevotřískové desky nastojato a rovněž je takto odebírat. Robustní zakládací úložný systém je rozdělen do regálových buněk. Manipulace probíhá ručně přes plynulé válečkové dopravníky před každým polem. Vertikální regály jsou zejména vhodné pro vytváření skladových rezerv lišt, tyčí nebo trubek. Zboží různého druhu a rozměru je uskladněno tak, aby bylo na dosah ruky.

Žádost o cenovou nabídku


Systémy plošin

Díky skladovým plošinám lze zdvojnásobit dostupnou půdorysnou plochu. Díky pevným profilům je možné kombinovat naše regály s mezipatrem nebo plošinovou plochou.

  • Ve venkovním prostoru k dostání také žárově pozinkované nebo zastřešené
  • Široký sortiment příslušenství pro individuální regál
  • Vysoká rozpětí pro více místa pod plošinou
  • Možnost kombinovat regálové systémy a skladové plošiny

Žádost o cenovou nabídku

Reference pro dřevozpracující průmysl a truhláře

Gerbrich
Trend Hout
Bauking
Schreinerei Torsten Schmidt
Gerbrich

Gerbrich

Český výrobce dveří, firma GERBRICH, vytvořila pomocí konzolových regálů od společnosti OHRA na malé ploše vysokou skladovací kapacitu pro svou výrobu. Regálový systém také umožňuje efektivní skladovací procesy díky rychlé manipulaci se zbožím a dobrému přehledu o zásobách, a tím i spolehlivé zásobování výroby potřebnými materiály, jako jsou dřevotřískové desky nebo obložení.

Na Úspěšný příběh

Trend Hout

Trend Hout

Společnost Trendhout, nizozemský specialista na exkluzivní zahradní přístřešky, vybavila své nové logistické centrum v Hattemerbroeku regálovými systémy od společnosti OHRA. Při uspořádání systému se zaměřila na vytvoření co největší úložné kapacity na dostupném prostoru. Během pouhých dvou týdnů nainstalovala společnost OHRA objem oceli odpovídající šesti plně naloženým nákladním vozům – výsledkem je regálový systém s 390 metry konzolových regálů a úložným prostorem pro 1 422 palet. Díky tomu se společnosti Trendhout podařilo výrazně zvýšit efektivitu a časovou náročnost vychystávání objednávek; skladové zásoby jsou nyní uspořádané a přehledné a zvýšila se spolehlivost dodávek.

Na Úspěšný příběh

Bauking

Bauking

V nové regálové hale značky OHRA postavené z konzolových regálů budou mít nyní zákazníci prodejce stavebnin BAUKING v pobočce Lorup k dispozici všechny dřevěné produkty na jednom místě. Tento regál nabízí na rozdíl od předchozích řešení skladování také výrazně vyšší kapacitu, takže BAUKING bude moci naskladnit větší množství různých produktů. Výzvou při projektování celého zařízení byl sklon 0,7 procenta v obou směrech pro odvod vody z oblasti venkovního skladu. Pro vyrovnání sklonu vyrobila společnost OHRA speciální střešní konstrukci: Střešní ramena jednotlivých regálových jednotek nejsou navzájem spojena, ale je mezi nimi „mezera“ 10 centimetrů. Tato mezera je flexibilně zakryta namontovaným hřebenovým krytem. Díky tomu nejenže zůstává vnitřní prostor v suchu, ale také se mezi jednotlivými regálovými jednotkami nepřenášejí pnutí ani vibrace.

 

Na Úspěšný příběh

Schreinerei Torsten Schmidt

Schreinerei Torsten Schmidt

Pro durynské truhlářství Schreinerei Torsten Schmidt navrhla a vyrobila společnost OHRA konzolový regál, který nejenže nabízí více místa pro deskové materiály a masivní dřevo, ale nese též střechu s instalovaným fotovoltaickým zařízením.

Na Úspěšný příběh

Damar

Perfektně využitá skladovací plocha

Na Úspěšný příběh