Přejít na hlavní obsah

SPOLEČNOST OHRA

O SPOLEČNOSTI

 

1979 – 2019: 40 let OHRA – we will „rack” you

V roce 1979 oficiálně začala úspěšná historie společnosti OHRA Regalanlagen GmbH: Ottokar Hölscher založil firmu na výrobu a prodej regálových zařízení. Tato německá firma se dokázala rychle etablovat na trhu zejména díky inovativním konzolovým regálům: Na rozdíl od konkurence jsou ramena těchto konzolových regálů jednoduše zavěšována do stojanových profilů – toto patentované řešení umožňuje přestavět konzoly kdykoliv a bez použití nářadí. Paletové regály jsou stejně jako konzolové regály vyrobeny z plnostěnných, za tepla válcovaných ocelových profilů. Vyznačují se tudíž mimořádně vysokou nosností, odolností a dlouhou životností.

V roce 2019 slaví lídr evropského trhu s konzolovými regály 40. výročí svého založení. Společnost OHRA se etablovala v nejrůznějších odvětvích a v současnosti má díky vlastním odbytovým kancelářím zastoupení ve 13 zemích.


PROČ OHRA?

10 dobrých důvodů pro silnou a inovativní technologii skladování od OHRA

OHRA se je specializována na skladování dlouhého a těžkého materiálu a zboží. Zejména robustní konzolové a paletové regály, vyrobeny ze za tepla válcované oceli, nás odlišují od jiných dodavatelů. Vysoké nosnosti a štíhlý design – ne mnoho dodavatelů může toto garantovat.

Splňujeme tyto požadavky – a dokonce více:

  • Vysoká kvalita – za tepla válcované ocelové profily na místo tenkého plechu

  • Vysoce kvalitní práškové lakování na místo mokré barvy.

  • Regálové systémy na míru – individuálně konfigurovatelné.

  • Velká flexibilita díky zavěšeným konzolám – není třeba žádné nářadí k přestvění.

  • 20 let záruka na korozi.

  • Vyrobeno v Německu – téměř 40 let zkušeností.

  • Ekonomické řešení skladování pro každý průmyslový sektor.

  • Konzultace, plánování, výroba, montáž a také poprodejní servis.

  • Evropský lídr na trhu s konzolovými regály.

  • Pobočky v celé Evropě

Bez ohledu na to, v jakém oboru působíte: OHRA je Váš kompetentní a spolehlivý partner v otázkách skladové technologie a váš partner pro řešení skladovacích systémů v rámci Evropy.

 


[Translate "Czech Republic"] OHRA ist zertifiziert vom TÜV Süd

Naše POŽADAVKY NA KVALITU:

Nejlepší kvalita „pro maximální požadavky: silné ocelové profily – žádný plech!

Vysoká kvalita našich regálových systémů tvoří součást naší firemní filozofie a podporuje vaši důvěru v bezpečné skladování vašich výrobků. OHRA se zřekla používání tenkých plechových dílů a namísto toho používá plnostěnné, za tepla válcované ocelové profily. To umožňuje vysoké zatížení a současně i štíhlou konstrukci. Podle vašeho skladu a skladovaného zboží se regálové systémy OHRA vyrábí podle specifikací zákazníka a mají  vysoce kvalitní práškové lakování.

Společnost OHRA byla navíc jako první podnik z branže certifikována společností TÜV Süd. S celosvětově jednotnými a vysokými standardy kvality podtrhujeme náš závazek, být pro Vás kvalitním a důvěryhodným partnerem.