Přejít na hlavní obsah

Skladovací plošina OHRA Cenově výhodné zvětšení skladovací plochy

Žádost o cenovou nabídku  Konzultace

Skladovací plošiny

Skladovací plošiny OHRA zvětší stávající skladovací plochu, zcela bez nástaveb a přestaveb. Dodatečně vytvořená plocha se skladovací plošinou může být levně a mnohostranně využita, např. jako kancelářská nebo pracovní plocha, jako výrobní nebo výstavní plocha nebo jako dodatečná skladovací jednotka.

Skladovací plošiny OHRA jako flexibilní rozšíření skladu

Všechny skladovací plošiny OHRA mohou být za použití různých opěrných profilů, příček a sloupků (např. z plnostěnných ocelových profilů nebo optimalizovaných profilů Sigma) konfigurovány pro různé požadavky a zatížení. Přitom jsou zohledněny překážky, jako jsou potrubní a proudová vedení i okna a dveře. OHRA bezproblémově plánuje a vyrábí skladovací plošiny až s 5 podlažími. Osový rozměr plošinových opěr standardně činí 3,5 – 8,5 m. Nosnost 250 – 2 000 kg/m². Větší osové rozměry a zátěže na požádání naplánujeme společně s vámi. Skladovací plošiny jsou ukončeny schodišti se stupni z mřížového roštu nebo dřeva, zábradlí ve šroubovaném provedení s madlem a lištou. Rovněž jsou možné předávací stanice v různých variantách a provedeních. Jako krytinu na skladovací plošině používáme dřevotřískové desky povrstvené plastem nebo krytinu s protiskluzovým povrchem.

Skladovací plošina OHRA – vaše výhody

  • Optimalizace skladovacího prostoru díky skladování ve dvou nebo několika podlažích
  • Kombinace skládající se ze skladu a pracovního místa na jednom místě, tím krátké trasy
  • Silné profily z oceli umožňují velká rozpětí pod plošinou
  • Lze realizovat až 5 podlaží a užitečných zatížení do 2 t/m²
  • Výhodný a optimální poměr ceny a výkonu
  • Různé podlahové krytiny
  • Samonosná konstrukce

Žádost o cenovou nabídku


Reference pro skladištní plošiny

KWS
Kraft Baustoffe
KWS

KWS

V rámci rozšiřování výrobních kapacit pro přípravu osiva cukrové řepy v pobočce Einbeck zadal specialista na osivo, společnost KWS SAAT SE & Co. KGaA, firmě OHRA zakázku na stavbu skladového zařízení, ve kterém bude možné skladovat osivo v klimatizovaném prostředí. Paletový regál dodaný společností OHRA, která se specializuje na dodávky paletových regálů, nabízí místo na cca 100 speciálních nádob na osivo. Zařízení obsahuje ocelovou konstrukci, na které se pomocí vyklápěcího zařízení plně automatickým způsobem plní osivo do skladovacích boxů. Konstrukce a regál jsou vzájemně propojeny a tvoří jeden celek, aby bylo možné přepravovat nádoby o hmotnosti až 600 kilogramů z vyklápěcí stanice pomocí ovládacího přístroje regálů přímo do místa uskladnění v regálu.

Na Úspěšný příběh

Kraft Baustoffe

Kraft Baustoffe

Rychlé zkompletování objednávek pro vyzvednutí klienty

Na Úspěšný příběh