Přejít na hlavní obsah

Výklopný regál pro přepravu dlouhého zboží Řešení na míru pro skladování dlouhého zboží

Žádost o cenovou nabídkuKonzultace

Výklopný regál pro přepravu dlouhého zboží

Společnost OHRA nabízí regálové systémy nejvyšší kvality vyráběné v Německu již více než 40 let. Naše výklopné regály pro přepravu dlouhého zboží představují ideální řešení pro bezpečné a efektivní skladování dlouhého zboží, jako jsou trubky, profily a výlisky.

Proč výklopné regály na dlouhé zboží?

Žádný jiný skladovací systém není tak vhodný pro profesionální skladování dlouhých nebo těžkých nákladů jako výklopné regálové systémy pro dlouhé zboží. Pružné regály jsou obzvláště pevné a umožňují šetrné a bezpečné ukládání a vyndávání zboží. Tyto regálové systémy pro vysoké zatížení jsou oblíbené zejména ve všech odvětvích průmyslu a obchodu. Díky štíhlému designu lze na malé ploše realizovat kompaktní skladování.

V závislosti na zamýšleném použití a dostupném úložném prostoru lze zvolit vertikální nebo horizontální úložný systém. Svislé regály jsou vhodné zejména pro dodávání profilů nebo lišt na pracovišti. Výklopné regály s konzolovými rameny na jedné nebo obou stranách se používají k ukládání dlouhého a těžkého zboží, například trubek. Všechny verze mají vysokou nosnost.

Kragarmregal für Langgut
Kragarmregal für Langgut
Kragarmregal für Langgut

Vaše výhody s výklopnými regály pro přepravu dlouhého zboží OHRA

  • Robustní sloupky polic a konzolová ramena z robustních, celostěnných, za tepla válcovaných ocelových profilů IPE
  • Závěsná, výškově nastavitelná ramena pro maximální flexibilitu
  • Řešení na míru pro individuální požadavky
  • Trvalá stabilita a bezpečnost
  • Možnost kdykoli jej rozšířit a přizpůsobit rostoucím potřebám skladování

Odeslat poptávku

Maximální efektivita při skladování dlouhého zboží s výklopnými regály na dlouhé zboží OHRA

 Objevte špičku v oboru skladování s výklopnými regály OHRA s certifikátem TÜV Süd. Jako průkopník splňujeme nejvyšší standardy kvality na celém světě a stanovujeme nová měřítka pro skladování dlouhého zboží. Naše

Výklopné regály na dlouhé zboží nejsou jen obyčejné regálové systémy – díky důmyslnému principu konzol jsou optimalizovány do nejmenších detailů.

Efektivita skladování dlouhého zboží se díky výklopným regálovým systémům OHRA dostává na novou úroveň. Naše regály na dlouhé zboží nabízejí nejen maximální využití prostoru, ale také všestrannost, která se osvědčila v celé řadě obchodních a průmyslových odvětví. Spolehněte se na inovativní design a certifikovanou kvalitu, které dokonale splní vaše požadavky na skladování.

Reference

Maderas Besteiro
Borovi
Knaus Tabbert
Rubio Careco
Arabesque
Maderas Besteiro

Maderas Besteiro

Ve společnosti Maderas Besteiro umožňují konzolové regály OHRA efektivní skladování dřeva o délce až 13,5 metrů; individuálně upravené paletové regály s až 15 skladovacími úrovněmi poskytují dostatečný prostor pro vysoce rozmanitý sortiment produktů z High Pressure laminátů (HPL). Na rozdíl od původního skladování na zemi a zastaralých regálů společnost Maderas Besteiro zvýšila své skladovací kapacity o 20 procent na stejné skladovací ploše. Toto zrychluje procesy uskladňování a vyskladňování o 30 procent a o 70 procent snižují míru poškození uskladněného zboží.

Na Úspěšný příběh

Borovi

Borovi

Maďarská společnost Borovi Impex Nagyker, která obchoduje se dřevem, více než zdvojnásobila svou skladovací kapacitu díky konzolovým regálům od společnosti OHRA. Pět konzolových regálů dlouhých 24 metrů se sedmi skladovacími úrovněmi umožňuje snadnější přístup k jednotlivým položkám ve srovnání s předchozím systémem skladování na podlaze. Regály jsou vybaveny střechou a stěnovou konstrukcí a chrání zboží před povětrnostními vlivy. Díky novým regálům může společnost zásobovat své zákazníky o 30 % rychleji a škody na zásobách se snížily o 40 %.

Na Úspěšný příběh

Knaus Tabbert

Knaus Tabbert

Společnost Knaus Tabbert, přední evropský výrobce vozidel pro volný čas, vybavila nový sklad v Jandelsbrunnu konzolovými a paletovými regály od společnosti OHRA pro přímé zásobování moderní výroby karoserií. To znamená, že lze efektivně skladovat různé materiály, jako jsou lepidla, hliníkové a laminátové svitky, překližkové obaly, PVC podlahové krytiny nebo dřevěné a polyuretanové pěnové pásy. Síťové police v paletových regálech a v některých případech také v konzolových regálech umožňují flexibilní skladování nejrůznějších kontejnerů a nakládacích pomůcek. Regály zaujaly také svou vysokou nosností – osm metrů vysoké konzolové regály unesou až 12 tun na stojan, zatímco paletové regály mají nosnost až 2,4 tuny. Společnost OHRA získala body také za nekomplikovanou realizaci náročných požadavků na systémy požární ochrany: Například v každém ze sloupků stojanu byly vyvrtány dva otvory o průměru 80 milimetrů, aby jimi mohly být vedeny trubky zavlažovacího systému. Toto řešení se ukázalo být nejen prostorově úsporné, ale kabely jsou také dobře chráněny proti poškození.

Na Úspěšný příběh

Rubio Careco

Rubio Careco

Francouzská firma Rubio Caréco specializující se na recyklaci vozidel zpětinásobila na své stávající ploše skladové kapacity pro ojetá vozidla díky novému regálovému systému od společnosti OHRA. 108 nově nainstalovaných oboustranných konzolových regálů poskytuje na každou skladovací úroveň a stranu nosnost až 2 200 kilogramů. Při výšce regálu 7 600 milimetrů bylo realizováno pět skladovacích úrovní. Takto lze dnes na jedné ploše uskladnit 1080 namísto 216 vozů – a to výrazně bezpečněji a efektivněji než ve starém podlažním skladu.

Na Úspěšný příběh

Arabesque

Arabesque

Společnost Arabesque, největší prodejce stavebních materiálů a produktů pro výstavbu v Rumunsku, výrazně rozšířila své skladovací kapacity: V novém skladu v Bukurešti dosahují konzolové regály OHRA celkové délky více než 250 metrů při výšce až 5 280 milimetrů. Nový regálový systém vyžaduje mnohem méně místa než předchozí skladování na podlaze, takže společnost Arabesque má nyní opět dostatečnou kapacitu pro rozšíření a navýšení svého sortimentu. Díky tomu bude moci požadavky zákazníků dál spolehlivě plnit i v budoucnu.

Na Úspěšný příběh

Výklopný regál na dlouhé zboží: Poradenství a nabídky na vyžádání. 

Poptejte nyní

Často kladené otázky

Ano, výklopné regály lze použít v interiéru i exteriéru. Pro venkovní použití jsou k dispozici z žárově pozinkované oceli, která je chrání před povětrnostními vlivy.

Ano, výklopné regály na dlouhé zboží lze flexibilně přizpůsobit. Výšku ramen lze snadno nastavit a police lze podle potřeby prodloužit nebo přestavět, aby se přizpůsobily měnícím se požadavkům na skladování.

Ano, doporučuje se rovnoměrně rozložit zatížení na ramena, aby bylo zajištěno stabilní umístění. Zboží by také mělo být na ramenech bezpečně umístěno, aby se zabránilo jeho sklouznutí nebo pádu.

Montáž výkopných regálů obecně vyžaduje odborné znalosti a zkušenosti. Doporučujeme, aby instalaci prováděl vyškolený personál, aby byla zajištěna bezpečná a správná instalace.

Ano, výklopné regály jsou velmi univerzální a lze je použít nejen pro dlouhé zboží, ale také pro skladování jiných materiálů, jako jsou plechy, dřevěné panely, tyče nebo trubky. Jejich přizpůsobitelnost a robustní konstrukce z nich činí ideální řešení pro různé požadavky na skladování.

 

Přehled všech výklopných regálů