Přejít na hlavní obsah

Oborová řešení OHRA Hliník/umělé hmoty

Konzultace

Skladovací systémy pro vaše oborově specifické produkty

V případě hliníku a plastů představují konzolové regálové systémy optimální řešení pro skladování dlouhého zboží jakéhokoli tvaru, délky nebo jakosti. Hliníkové a plastové profily, PVC trubky a desky, odpadní trubky, okenní rámy, střešní okapy a ostatní dlouhé zboží lze s tímto regálovým systémem skladovat a vyskladňovat velice úsporně a rychle, neboť s ním je vždy a vše na dosah. Široký sortiment příslušenství pak dovoluje vytvářet individuální varianty skladového systému.

Kupříkladu rozdělovače polic slouží k přípravě materiálu v jedné skladové úrovni, štítky zase k označení uskladněného zboží. Ekonomické a úsporné skladování objemného či neskladného zboží na malé půdorysné ploše.

KonzultaceBrožura ke stažení

Effective warehouse systems by RBB Aluminium


Konzolové regály

Optimální skladovací systém pro výrobní závody, sklady surovin a zásilkové sklady. Flexibilní, výškově nastavitelné konzoly se v případě nárazu vychylují směrem nahoru či směrem do strany. Systém chrání vaše zboží před poškozením. Všechny konzolové regály vyrábíme, dodáváme a na přání i montujeme v souladu se specifickými požadavky na skladované předměty. Robustní ocelové profily válcované za tepla, z nichž jsou vyrobeny nosné prvky konzolových regálu, umožnují bezpečně skladovat vaše produkty. Vysoká kvalita regálových stojanů a konzol zaručuje trvanlivé a hospodárné řešení pro sklad v průmyslových provozech a zpracovatelských centrech.

Žádost o cenovou nabídku


Pojízdné regálové systémy

Konvenční regálové systémy jsou namontovány na pojezdových vozících, které se pohybují po kolečkách. Při naskladňování a vyskladňování potřebnou uličku rozevírá elektronicky řízený pohon.

Žádost o cenovou nabídku


Regálové haly

Při stavbě nové skladovací haly je poměr nákladů a výhod velice důležitým faktorem. Skladovací haly od firmy OHRA dokonale kombinují zajištění nezbytné funkčnosti budovy se zapojením efektivního regálového systému. Pres 1000 výhodně postavených skladovacích hal! Skladovací haly OHRA s opláštěnými stěnami a střechou nahrazují samonosné stavební konstrukce. Naše standardizované konzolové a paletové systémy slouží jako nosné prvky v závislosti na objemu uskladněného materiálu. Naši odborníci společně s vámi na místě najdou optimální řešení skladu. Nespočetné varianty provedení zaručují 100% naplnění vašich požadavků přímo na míru. Poskytujeme stavby na klíc; návrh, konstrukci, statické výpočty pro ocelovou konstrukci a základy, výrobu, dodání a montáž. Díky tomu vám můžeme podávat kompletní přehled nákladů.


Skladovací plošiny

Optimální využití stávající výšky prostoru. Skladovací plošiny OHRA lze využívat mnoha způsoby v provozech na zpracování hliníku a plastu. At už jako dodatečnou skladovací plochu nebo montážní pracoviště, samonosnou konstrukci lze instalovat do každé stávající haly a dá se individuálně přizpůsobit daným prostorovým podmínkám. Optimálně tak využijete dostupnou výšku prostoru. Díky robustní konstrukci a stavebnicovému systému OHRA lze rovněž individuálně realizovat kombinace skladovacích plošin a integrovaného regálového systému. 

Žádost o cenovou nabídku

Reference pro hliník a plast

Corswarem NV
RBB Aluminium
Ronge Profil
mejo Metall Josten
Corswarem NV

Corswarem NV

Auf sehr geringer Grundfläche ein hohes Lagervolumen.

Na Úspěšný příběh

Sistema

Sklad pro nadměrně dlouhé zboží pro hliníkové okenní profily

Na Úspěšný příběh

RBB Aluminium

RBB Aluminium

RBB Aluminium AG vybudovala v místě svého hlavního sídla ve Wallscheid in der Eifel další skladovou halu, do které jsou ukládány až 6 m dlouhé hliníkové profily.

Na Úspěšný příběh

Ronge Profil

Ronge Profil

V novém výrobním závodě firmy Ronge Profil GmbH v Alfeld an der Leine skladují 300 až 400 tun plechu potřebného na výrobu kovových fasádních prvků v konzolových regálech firmy OHRA. 

Na Úspěšný příběh

mejo Metall Josten

mejo Metall Josten

Firma mejo Metall Josten, výrobce a dodavatel hliníkových výkresových a speciálních profilů, zvětšila díky novému logistickému centru svou skladovací plochu. 

Na Úspěšný příběh