Přejít na hlavní obsah

Oborová řešení OHRA Hliník/umělé hmoty

Konzultace

Skladovací systémy pro vaše oborově specifické produkty

V případě hliníku a plastů představují konzolové regálové systémy optimální řešení pro skladování dlouhého zboží jakéhokoli tvaru, délky nebo jakosti. Hliníkové a plastové profily, PVC trubky a desky, odpadní trubky, okenní rámy, střešní okapy a ostatní dlouhé zboží lze s tímto regálovým systémem skladovat a vyskladňovat velice úsporně a rychle, neboť s ním je vždy a vše na dosah. Široký sortiment příslušenství pak dovoluje vytvářet individuální varianty skladového systému.

Kupříkladu rozdělovače polic slouží k přípravě materiálu v jedné skladové úrovni, štítky zase k označení uskladněného zboží. Ekonomické a úsporné skladování objemného či neskladného zboží na malé půdorysné ploše.

KonzultaceBrožura ke stažení

Effective warehouse systems by RBB Aluminium


Konzolové regály

Optimální skladovací systém pro výrobní závody, sklady surovin a zásilkové sklady. Flexibilní, výškově nastavitelné konzoly se v případě nárazu vychylují směrem nahoru či směrem do strany. Systém chrání vaše zboží před poškozením. Všechny konzolové regály vyrábíme, dodáváme a na přání i montujeme v souladu se specifickými požadavky na skladované předměty. Robustní ocelové profily válcované za tepla, z nichž jsou vyrobeny nosné prvky konzolových regálu, umožnují bezpečně skladovat vaše produkty. Vysoká kvalita regálových stojanů a konzol zaručuje trvanlivé a hospodárné řešení pro sklad v průmyslových provozech a zpracovatelských centrech.

Žádost o cenovou nabídku


Pojízdné regálové systémy

Konvenční regálové systémy jsou namontovány na pojezdových vozících, které se pohybují po kolečkách. Při naskladňování a vyskladňování potřebnou uličku rozevírá elektronicky řízený pohon.

Žádost o cenovou nabídku


Regálové haly

Při stavbě nové skladovací haly je poměr nákladů a výhod velice důležitým faktorem. Skladovací haly od firmy OHRA dokonale kombinují zajištění nezbytné funkčnosti budovy se zapojením efektivního regálového systému. Pres 1000 výhodně postavených skladovacích hal! Skladovací haly OHRA s opláštěnými stěnami a střechou nahrazují samonosné stavební konstrukce. Naše standardizované konzolové a paletové systémy slouží jako nosné prvky v závislosti na objemu uskladněného materiálu. Naši odborníci společně s vámi na místě najdou optimální řešení skladu. Nespočetné varianty provedení zaručují 100% naplnění vašich požadavků přímo na míru. Poskytujeme stavby na klíc; návrh, konstrukci, statické výpočty pro ocelovou konstrukci a základy, výrobu, dodání a montáž. Díky tomu vám můžeme podávat kompletní přehled nákladů.


Skladovací plošiny

Optimální využití stávající výšky prostoru. Skladovací plošiny OHRA lze využívat mnoha způsoby v provozech na zpracování hliníku a plastu. At už jako dodatečnou skladovací plochu nebo montážní pracoviště, samonosnou konstrukci lze instalovat do každé stávající haly a dá se individuálně přizpůsobit daným prostorovým podmínkám. Optimálně tak využijete dostupnou výšku prostoru. Díky robustní konstrukci a stavebnicovému systému OHRA lze rovněž individuálně realizovat kombinace skladovacích plošin a integrovaného regálového systému. 

Žádost o cenovou nabídku

Reference pro hliník a plast

Adamet
Investzal
Albixon
Corswarem NV
Adamet

Adamet

Společnost Adamet-Niemet – velkoobchod s kovy nahradila dosavadní koncept skladování, s uskladněním na zemi a v příliš nízkých regálech, za skladování v konzolových regálech OHRA s výškou až 8 570 mm. Nosnost jednotlivých konzolí přitom činí 500 nebo 600 kilogramů až na 16 skladovacích úrovních. Díky tomu bylo možné zvýšit skladovou kapacitu a také zrychlit procesy vyskladnění a zvýšit efektivitu výroby. Flexibilní, výškově nastavitelné konzoly, jsou také schopny se v případě nárazů vyhnout směrem nahoru a do stran. Díky tomu je zboží chráněno před poškozením.

Na Úspěšný příběh

Investzal

Investzal

Pro skladování cívek o hmotnosti až 5 tun nainstalovala maďarská společnost Invesztál paletový regál OHRA o délce 19,9 metru. Tento vysokozátěžový regál byl individuálně upraven podle rozměrů cívek uskladněných na paletách. Na rozdíl od dosavadního skladování – kombinace skladování na podlaze a ve standardních regálech – je přístup k cívkám díky novým regálům snadnější, spolehlivější a rychlejší. Kromě toho jsou minimalizována poškození – částečně také barevně – pozinkovaných cívek.

 

Na Úspěšný příběh

Albixon

Albixon

ALBIXON, jeden z předních výrobců bazénů a zastřešení pro bazény v Evropě, rozšířil své skladovací kapacity díky zastřešenému systému konzolových regálů OHRA. Zde jsou uskladněny paletované hliníkové profily; délka palet činí 5 až 12 metrů, hmotnost sahá od 500 do 1 200 kilogramů. Nejenže nový regálový systém poskytuje více místa, ale také snižuje náklady: Nedochází ke zbytečnému přesouvání materiálu, roste efektivita přepravy při skladování a klesá riziko poškození skladovaného zboží. Díky ochraně proti počasí navíc klesají náklady na kontrolu kvality. Díky dobrému přehledu o uskladněném zboží lze také výrazně snadněji provádět inventury.

Na Úspěšný příběh

Corswarem NV

Corswarem NV

Auf sehr geringer Grundfläche ein hohes Lagervolumen.

Na Úspěšný příběh

Sistema

Sklad pro nadměrně dlouhé zboží pro hliníkové okenní profily

Na Úspěšný příběh