Přejít na hlavní obsah

Oborová řešení OHRA Stavebnické potřeby & stavební látky

Konzultace

Skladovací systémy pro vaše oborově specifické produkty

Bezpečné a efektivní skladování sortimentu vašeho zboží vede k vyšší spokojenosti zákazníků a je důležitým faktorem pro úsporu casu a nákladů ve skladu zboží. Velkou výzvou je zvláště skladování a prezentace těžkého zboží. Mnoho typů regálů je rychle vytížených.

 

Zde se osvědčují regálové systémy firmy OHRA jako robustní, trvanlivé a spolehlivé. Splňují veškeré podmínky pro co největší uskladnění i těch nejtěžších stavebních produktů na malé ploše. Vysoká kvalita paletových a konzolových regálů z ocelových profilů válcovaných za tepla zaručuje dlouhodobé a tedy hospodárné řešení pro váš sklad stavebních materiálů.

KonzultaceBrožura ke stažení


Konzolové regály

Konzolové regály jsou obzvláště vhodné pro skladování dlouhého, neskladného a těžkého zboží. Robustní skladovací systémy z normovaných ocelových profilů válcovaných za tepla nejsou omezeny jakýmikoli rušivými podpěrami a hodí se tedy ke skladování různých rozměrů a druhu zboží na jedné skladovací ploše. Flexibilní, výškově nastavitelné konzoly se při nárazech vychylují směrem nahoru či do boku a chrání tak vaše zboží a samotný regál před poškozením. Konzoly lze zavěsit vodorovně (K+H). Konzolové regály OHRA se vyrábí na zakázku a lze je instalovat ve vnitřních i venkovních prostorách, na přání je lze zastřešit a vybavit stěnami.

 • Regálové stojany a konzoly z plnostěnných ocelových profilu IPE válcovaných za tepla
 • Příprava pro pozdější oboustranné využití je k dostání jako příslušenství
 • Zavěšená, výškově nastavitelná a flexibilní ramena

Žádost o cenovou nabídku


Paletové regály

Paletový regálový systém OHRA P3, který byl speciálně vyvinut pro stavebnictví, převezme na svá bedra bezpečné skladování enormně těžkých cihel, betonových prefabrikátů nebo pytlů s cementem. Většina konvenčních paletových regálů je rychle zatížená a dosáhne svých statických mezí. Robustní za tepla válcované ocelové profily nosných prvků paletových regálu OHRA umožňují bezpečné skladování vašich výrobků. Vysoká kvalita rámů a ploch pro skladování materiálu zaručuje dlouhou životnost a spolu s ní i hospodárné řešení pro váš sklad stavebních materiálů. Paletové regály OHRA jsou koncipované k dlouhodobému užívání. Použití ocelových za tepla válcovaných profilů umožňuje vyšší nosnost regálu i v případě velkých šířek jednotlivých buněk.

Výhody:

 • Zatížení pole do 32 700 kg, zatížení buňky do 5 100 kg
 • Standardní šířka buněk do 4 500 mm
 • Tloušťka materiálu rámu 6 -15 mm
 • Kvalitní práškový povrch
 • Pozinkované provedení pro venkovní sklady

Žádost o cenovou nabídku


Regálové haly

Pro venkovní sklady lze regály jednotlivě zastřešit. OHRA nabízí různé střešní konstrukce. Regálové haly OHRA jsou perfektním spojením potřebné funkčnosti budovy a konvenčního regálového systému. Jsou tedy výhodnější než konvenční haly, protože regálové rámy slouží současně jako nosné prvky pro zastřešení a stěny. Samostatná konstrukce budovy není tedy nutná. Individuální varianty provedení umožňují přizpůsobení systému vašim požadavkům. Plánování, konstrukce, statika, výroba, dodání a montáž a rovněž podání žádosti


Skladovací plošiny

Ocelové plošiny OHRA mají mnohostranné využití. Buď jako dodatečná skladovací plocha, jako kompletační zóna, jako prodejní plocha nebo pracoviště, individuální možnosti využití jsou nepřeberné. Samonosná konstrukce je vhodná do každé haly a lze ji individuálně přizpůsobit prostorovým podmínkám. Vytvoření dodatečného skladovacího místa bez stavebních úprav.

Cenově výhodné řešení zdvojnásobení skladovacího prostoru.

 • Nosnosti podle požadavku zákazníka, standardně 250 - 1000 kg
 • Vzdálenost mezi nosníky až 20 metrů
 • Vhodné pro dynamická břemena jako vysokozdvižné vozíky
 • Lze realizovat až 5 pater

Žádost o cenovou nabídku


Kolmé regály

Vertikální regály jsou perfektním a pro zákazníka optimálním způsobem skladování mnoha druhů zboží jako lišt, profilů, tyčí nebo trubek. Různé druhy a rozměry zboží lze roztříděné a snadno dostupné vystavit ve skladu nebo v prodejně.

Žádost o cenovou nabídku

Reference pro stavební potřeby a stavební materiály

Arabesque
Ulma
Budmax
FX Ruch
URKOITIK
Arabesque

Arabesque

Společnost Arabesque, největší prodejce stavebních materiálů a produktů pro výstavbu v Rumunsku, výrazně rozšířila své skladovací kapacity: V novém skladu v Bukurešti dosahují konzolové regály OHRA celkové délky více než 250 metrů při výšce až 5 280 milimetrů. Nový regálový systém vyžaduje mnohem méně místa než předchozí skladování na podlaze, takže společnost Arabesque má nyní opět dostatečnou kapacitu pro rozšíření a navýšení svého sortimentu. Díky tomu bude moci požadavky zákazníků dál spolehlivě plnit i v budoucnu.

Na Úspěšný příběh

Ulma

Ulma

Společnost ULMA Construction vytvořila díky instalaci konzolového regálu značky OHRA novou skladovací kapacitu pro bednicí desky, a to během pouhých šesti měsíců. Venkovní regál o délce 58 metrů se střechou a opláštěnou zadní stěnou byl speciálně přizpůsoben různým rozměrům překližkových desek tím, že se různě kombinovaly osové vzdálenosti uvnitř jednoho regálu. To znamená, že skladovat lze jakýkoli rozměr desky, aniž by se během skladování prohýbaly.

Na Úspěšný příběh

Budmax

Budmax

Nové regály OHRA s vysokou nosností umožňují společnosti Budmax, jednomu z největších distributorů stavebních materiálů v Bulharsku, efektivně skladovat zboží balené v pytlích. Díky konstrukci z celostěnných profilů z oceli válcované za tepla umožňují regály vysoké zatížení polic až 5 000 kilogramy. Díky výšce stojanu 4 580 milimetrů může nyní společnost Budmax skladovat palety s pytlovaným zbožím o hmotnosti až 1 200 kilogramů na čtyřech úrovních. To umožňuje výrazně lepší využití prostoru a podstatně jednodušší a rychlejší přístup ke zboží.

Na Úspěšný příběh

FX Ruch

FX Ruch

Pomocí 22 konzolových a paletových regálů od společnosti OHRA přestavěl obchod se stavebními materiály FX Ruch kompletně svou pobočku v Radolfzellu. Díky skladovací hale, venkovním regálům a sekci pro drive-in mají zákazníci k dispozici více položek ještě rychleji. Regály přizpůsobené nejrůznějším druhům zboží umožnily firmě zkombinovat vysokou skladovací kapacitu s výrazně efektivnějšími logistickými procesy.

 

Na Úspěšný příběh

URKOITIK

URKOITIK

Systém pojezdových regálů je vhodný zejména pro skladování PVC a kovových trubek

Na Úspěšný příběh