Přejít na hlavní obsah

Albixon

Galerie

Storage of palletised aluminium profiles 
Roofed cantilever racking system OHRA
Outdoor storage
Cantilever racking system Albixon

Dobře zastřešené řešení

ALBIXON, jeden z předních výrobců bazénů a zastřešení pro bazény v Evropě, rozšířil své skladovací kapacity díky zastřešenému systému konzolových regálů OHRA. Zde jsou uskladněny paletované hliníkové profily; délka palet činí 5 až 12 metrů, hmotnost sahá od 500 do 1 200 kilogramů. S novým regálovým systémem lze nejen pokrýt potřebu materiálu rozšířené výroby, ale také zvýšit celkovou efektivitu skladování.

Ochrana proti počasí plus skladové kapacity
Poptávka po bazénových zastřešeních od společnosti ALBIXON v Evropě rok od roku roste. Proto tato společnost se sídlem v Praze a rozsáhlým výrobním areálem v nedalekých Hořovicích rozšířila své výrobní kapacity. K tomu patří také nové skladovací kapacity v exteriéru, ve kterých lze uskladnit hliníkové profily, které jsou vyžadovány pro výrobu zastřešení pro bazény. Skladování na zemi již nepřichází v úvahu, jelikož prostor v provozním areálu je omezený. Kromě toho musejí být hliníkové profily chráněny před počasím, aby byla zajištěna kvalita.

Konzolové regály se střechou
Regálové řešení optimalizované pro své požadavky nalezla společnost ALBIXON u výrobce OHRA: Tři řady konzolových regálů o výšce 7 300 milimetrů využívají dostupný prostor zcela optimálním způsobem. Zatížení na konzolový regál činí 500 kilogramů. Regálové stojany kromě toho nesou překrývající se části zastřešení, které je pokryto částečně průhledným PVC – to se stará o dobré osvětlení také ve spodních částech.

Snížení nákladů
Nejenže nový regálový systém poskytuje vyšší skladovací kapacitu, ale skladování v konzolových regálech také snižuje náklady: Nedochází ke zbytečnému přesouvání materiálu, roste efektivita přepravy při skladování a klesá riziko poškození skladovaného zboží. Díky ochraně proti počasí navíc klesají náklady na kontrolu kvality. Díky dobrému přehledu o uskladněném zboží lze také výrazně snadněji provádět inventury. Pro regály OHRA hovoří další argument, jak zdůrazňuje Jan Miřejovský ze společnosti ALBIXON: „U ALBIXONU je zákaznický servis na prvním místě, a velmi si ceníme toho, že společnost OHRA razí stejnou filozofii.“