Přejít na hlavní obsah

Brentjens

Galerie

pallet racking, galvanised
pallet racking, galvanised
pallet racking, galvanised
pallet racking, galvanised

Přehledná rozmanitost zboží

Brentjens, nizozemský prodejce dřevěných materiálů a stavebnin, výrazně rozšířil skladové kapacity svého centra pro vyzvedávání zboží na pobočce Haelen, a to o konzolové regály od společnosti OHRA dosahující celkové délky 186 metrů. OHRA k nim jako speciální konstrukci dodala paletový regál hluboký tři metry s policovými zarážkami, do něhož lze „zastrkávat“ materiál v tyčích a dřevěné latě. Zákazníci, kteří stojí před regálem, tak hned poznají příčný řez uskladněného zboží.

Vysoká nosnost pro desky a dlouhé zboží
S novými konzolovými regály získala firma Brentjens hodně místa pro předzásobení deskami a dlouhým zbožím. Regály vysoké zhruba 6 metrů nabízejí šest skladovacích úrovní. Každá z konzol hlubokých 1,2 metru má nosnost až 755 kg. Veškeré součásti regálů jsou nalakovány na přání barvou „světle šedá“ (RAL 7035), čímž se harmonicky začlenily do image firmy Brentjens.

Dvojitý regál s policemi pro lišty a latě
Aby bylo možné pro zákazníky dobře a přehledně skladovat velký počet různých lišt, latí a konstrukčního dřeva a snadno je prezentovat, doplnila firma Brentjens konzolové regály o 12 metrů dlouhý „regál pro zasouvání zboží“: Jedná se vlastně o dva za sebe postavené, téměř 2,6 metru vysoké paletové regály. Oba jejich rámy, každý o hloubce 1 metru, jsou vzájemně pevně spojeny rozpěrkou, která má rovněž 1 metr. Tak vzniká dvojitý regál s hloubkou polic 3 metry.

S cílem získat průchozí skladovací plochu namontovala OHRA jako police do skladovacích úrovní dřevotřískové desky. Ty byly rozděleny dřevotřískami o tloušťce 18 mm, které si namontovala sama firma Brentjens. Vznikají tak různě široké police, do nichž lze snadno a jednoduše v podélném směru zasunout lišty a latě. Každá police je plněna pouze jedním typem zboží. Zákazník tak hned pozná různé příčné řezy a může mít velice rychle přístup k požadovanému zboží. Horní strana regálu se navíc používá „klasicky“ jako paletový, resp. policový regál a nabízí dodatečnou skladovací plochu pro nejrůznější materiály.

O firmě Brentjens Bouwproducten:
Za téměř 60 let své existence se firma Brentjens přeměnila z prodejce dřevěných a deskových materiálů na kompletního poskytovatele s širokou nabídkou sortimentu stavebnin a služeb. Na pobočkách Haelen a Gronsfeld najdou profesionálové kromě dřeva, desek a stavebních materiálů vždy také centrum pro vyzvedávání zboží jako nářadí, stavebniny a demontážní materiály. V moderní dílně může navíc firma pro zákazníky vyhotovit výrobky na míru.