Přejít na hlavní obsah

DEG Butzbach

Galerie

2.800 metrů regálových pater namontovaných ve dvou týdnech

2.800 metrů regálových pater namontovaných ve dvou týdnech

Vůdčí velkoobchod Evropy v pokrývačské branži, firma DEG Alles für das Dach eG (DEG Vše pro Vaši střechu eG), zřídila ve své pobočce Butzbach nový sklad pro dřevěné produkty. Celkem 2.800 běžných metrů skladových pater v konzolových regálech a 300 úložných míst v paletových a konzolových regálech namontovala firma OHRA během pouhých dvou týdnů.

Poté, co se výrazně navýšil obrat v prostoru středního Hesenska, může DEG s novým skladem v Butzbachu ještě efektivněji zásobovat své zákazníky a pobočky v tomto regionu. Nový sklad nabízí místo pro přibližně 1.000 kubických metrů konstrukčního dřeva, klíženého dřeva v délkách od 5 do 16 metrů, jakož i pro moderní dřevěné plošné materiály, dřevovláknité výrobky, hoblované zboží a základní sortiment pro pokrývače.

Dodávkou a montáží regálů v novém skladu v Butzbachu byla pověřena OHRA. Konzolové regály specialisty na skladové systémy pro obchod se dřevem a stavebninami z Kerpenu se již osvědčily i v jiných DEG pobočkách. Přesvědčivá byla i poradenská kompetence OHRA expertů, rychlá realizace přípravy celého projektu, jakož i následné krátké dodací časy. Od prvního kontaktu až k uvedení skladu do provozu proběhlo méně než deset týdnů - ačkoliv musely být do regálového systému integrovány jeřábové pojezdové dráhy a zařízení předcházejícího uživatele haly.

Během pouhých dvou týdnů namontovali potom odborníci z Kerpenu 236 skladových míst pro konstrukční plné dřevo a klížené dřevo ve 40 a 50 metrů dlouhých a 6,2 metrů vysokých řadách konzolových regálů. Celkově tak vzniklo 2.800 běžných metrů regálových pater pro dlouhé dřevo. Dodatečně bylo realizováno ještě 300 úložných míst v paletových a konzolových regálech, ve kterých je skladováno paletové zboží a základní sortiment. Sklad je obsluhován dvěma Hubtex bočními a jedním Linde čelním vysokozdvižným vozíkem. Jenom v prvních šesti měsících po uvedení do provozu bylo ve skladu přeloženo již kolem 3.300 kubických metrů dřeva.

O firmě DEG Butzbach eG

DEG je družstvo pro pokrývače a nabízí vysoce kvalitní produkty a služby, vše kolem střechy. V Evropě vůdčí velkoobchodník v pokrývačské branži s pobočkami v Německu, Česku a Lucembursku vytvořil v roce 2011 s 880 zaměstnanci obrat kolem 468 miliónů Euro. U DEG si mohou pokrývači koupit všechno, co je potřebné pro novou střechu, její přestavbu nebo rozšíření. Na více než 300.000 čtverečných metrech skladové plochy poskytuje 55 poboček ve vnitrozemí a v zahraničí optimální disponibilitu velkého množství potřebných produktů.