Přejít na hlavní obsah

Desguaces Autoeco

Galerie

Konzolový regál
Ukládání 5 starých aut na sebe
Konzolový regál
Snadná manipulace. Police s vodicími lištami.
Konzolový regál
Oboustranné konzolové regály pro uložení 5 vozidel na sebe

Do výšky stohovaná ojetá vozidla

Španělské autovrakoviště Desguaces Autoeco už neskladuje ojetá vozidla na zemi, ale na konzolových regálech od společnosti OHRA. Tím mohla firma se sídlem ve městě Lugo jednak znásobit své skladové kapacity, ale i ulevit zaměstnancům. Díky vysoké nosnosti regálů jsou dnes vozidla, z nichž každé může vážit až 2 tuny, uskladněna na pěti úrovních. Speciálně dimenzované regály dokonce umožňují skladovat vozidla Vans. 

Zásluhou použití konzolových regálů může nyní firma Desguaces Autoeco v prostorách stávajícího areálu skladovat více vozidel. Tento regálový systém přitom dovoluje flexibilní přístup ke každému vozidlu, ať už je umístěno na kterékoli úrovni. Karosérie se tak nemusí přeskladňovat na jiné místo jen kvůli tomu, aby bylo možné se dostat k požadovanému vozidlu. Výsledkem je výrazná úspora času pro zaměstnance a podstatné zvýšení bezpečnosti práce. 

Firma Desguace Autoeco se rozhodla pro regály od společnosti OHRA, lídra na evropském trhu s konzolovými regály, díky vysoké stabilitě a nosnosti. Neboť všechny nosné prvky regálů OHRA jsou vyrobeny z plnostěnných ocelových profilů válcovaných za tepla. To umožňuje skladovat i těžší břemena v relativně vysokých regálech: Ve firmě Desguace Autoeco jsou regálové stojany vysoké 7 210 mm. To nabízí místo pro pět skladovacích úrovní (na nejspodnějšír úrovni leží vozidla přímo na nohách regálů). Plnostěnné ocelové profily – na rozdíl od regálů zhotovených z plechových profilů – přitom poskytují ochranu před klesnutím při postrčení. 

Pro potřeby skladování vozidel Vans instalovala firma Desguace Auteco navíc speciální konzolové regály: Ty nabízejí (včetně patky) dvě skladovací úrovně, přičemž nejhornější úroveň je umístěna ve výšce 2 300 mm. Zásluhou toho lze bez problémů umisťovat i vyšší vozidla. Z jedné strany umístěné konzoly přitom nesou vždy 1 200 kg, to znamená, že zde uskladněná ojetá vozidla mohou vážit až 2,4 tuny. 

O firmě Desguaces Autoeco:

Firma Desguaces Autoeco zužitkovává všechny typy vozidel – od těch osobních až po dopravní vozidla. Takto získané náhradní díly jsou pak rozesílány po celém Španělsku. Firma má své sídlo v severošpanělském městě Lugo.