Přejít na hlavní obsah

Fries GmbH & Co.KG

Galerie

Velkoobchod Fries dodává v řemeslné branži více jak 50 let dřevo a dřevěné výrobky. Rodinný podnik s více jak 400 zaměstananci má pověst partnera profesionálních řemeslníků a zvlášť v severním a východním Německu jako jeden z předních obchodníků se dřevem.

Po restruktruralizaci centrály v Kielu vznikl pro firmu OHRA úkol vybavit dvě nové haly pro skladování KVH a dřevěných desek regálovými systémy. Pro tyto produkty ze dřeva jsou ideálním skladovacím systémem robustní konzolové regály.

V hale s konstrukčními hranoly může být skladováno zboží až v délce 5.500 mm dle druhu. Jedno- a dvoustranné konzolové regály mají skladovací hloubku pokaždé 1200 mm a jsou koncipovány tak, aby bylo možno uložit hmotnost až 650 kg na m³ bez problémů. Manipulace se provádí pomocí bočního vozíku.

Pro "halu se dřevenými deskami" jsou pro skladování dřevěných a dřevotřískových desek optimální konzoly s vyložením 2.100 mm. Výška skladu zde činí 6.500 mm, při čemž manipulace se provádí čtyřcestným nakladačem s nasazovací kompletovací plošinou.

Navíc k dodávce nových konzolových regálů provedl v nynějších starých halách kompletní přestavbu existujících regálových systémů. Všechny regály byly na starém místě demontovány a odborně znovu smontovány na novém místě OHRA montéry.

Za účelem skladování dalších produktů jako např. podlahových krytin nebo koberců byly stávající OHRA paletové regály odborně přemontovány tak, aby přichystání zboží pro dopravu k zákazníkovi mohlo probíhat bez dalších přepravních cest.

Na existující venkovní plochu dodala OHRA konzolové regály v žárově pozinkovaném provedení se střešní krytinou, takže je zde skladované zboží chráněno před deštěm a současně může "dýchat". Na existující venkovní plochu dodala OHRA konzolové regály v žárově pozinkovaném provedení se střešní krytinou, takže je zde skladované zboží chráněno před deštěm a současně může "dýchat".

Celkově vyřešila OHRA úlohu skladování ke spokojenosti zákazníka. Zákazník měl jen jednu kontaktní osobu, stejně jako pro novostavbu a pro přestavbu stávajících skladovacích systémů. Celkově vyřešila OHRA úlohu skladování ke spokojenosti zákazníka. Zákazník měl jen jednu kontaktní osobu, stejně jako pro novostavbu a pro přestavbu stávajících skladovacích systémů.