Přejít na hlavní obsah

Gerbrich

Galerie

Otevřené dveře vysoké účinnosti

Společnost Gerbrich, výrobce interiérových, protipožárních a bezpečnostních dveří se sídlem ve Velkých Opatovicích v České republice, vybavila sklad v nové budově své výroby konzolovými regály od společnosti OHRA. Regály vyrobené z ocelových profilů válcovaných za tepla umožňují vysoké přípustné zatížení při současném zachování štíhlé konstrukce. Ve společnosti GERBRICH tak na dostupném prostoru vytvořili značnou skladovací kapacitu.

Nová firemní budova je logickým pokračováním vývoje společnosti Gerbrich, která se z malého truhlářství založeného v roce 1897 stala výrobním podnikem vybaveným nejmodernějšími technologiemi. Vysoce efektivní výroba vyžaduje spolehlivé zásobování potřebnými materiály – dřevotřískovými a laminátovými deskami, obložením dveří a dalšími komponenty potřebnými k výrobě dveří.

Přehledně a s přímým přístupem

Konzolové regály společnosti OHRA, která je lídrem na evropském trhu s těmito regálovými systémy, jsou základem nezbytných efektivních skladovacích procesů: Zboží a materiál lze přehledně a bezpečně uložit na různých úrovních regálů a snadno je třídit, například podle materiálu nebo rozměrů. Každý výrobek je přímo přístupný, odpadá časově náročná manipulace a hledání správných kusů. 

357 tun materiálu pro výrobu

Stabilní profily z oceli válcované za tepla zároveň umožňují vysokou nosnost při štíhlém provedení. Regály ve společnosti Gerbrich jsou vysoké 6 500 mm a mají sedm skladovacích úrovní, přičemž každá z dvoumetrových konzol má nosnost 700 kilogramů. Společnost Gerbrich instalovala jednostrannou regálovou řadu dlouhou 22,5 metru a oboustrannou řadu dlouhou 19,5 metru: Celkem v nich lze skladovat materiál o celkové hmotnosti 357 tun.

Efektivní procesy

Díky podpoře společnosti OHRA při vývoji celkové koncepce a optimálním dimenzování bylo možné systém přesně přizpůsobit požadavkům výroby ve společnosti Gerbrich. Dnes umožňují konzolové regály rychlou manipulaci, dobrý přehled o zásobách a vysokou kapacitu skladování – a tím zajišťují efektivní výrobu a další růst společnosti.