Přejít na hlavní obsah

HG COMMERCIALE Biel

Galerie

Vnitřní a venkovní sklad stavebnin a dřeva

Nový průjezdný sklad pro pobočku Biel

HG COMMERCIALE (HGC), jedna z vedoucích obchodních firem švýcarského stavebnictví, vybavila své nové prodejní místo v Bielu regálovým systémem od firmy OHRA. Na míru střižená kombinace konzolových, paletových a vertikálních regálů nabízí místo pro širokou produktovou paletu stavebních materiálů. Zastřešený sklad byl postaven jako průjezdný sklad - zákazníci projíždějí skladem v jednom směru a své zboží obdrží přímo z různých regálů.

Profesionálové na hrubou stavbu a následná řemesla obdrží u HGC vedle klasických stavebních materiálů i dřevěné materiály, nářadí, obklady stěn a podlahové krytiny. S rozšířením skladu v Bielu může HGC nabídnout svým zákazníkům v regionu ještě širší a hlubší produktový sortiment. K bezpečnému a efektivnímu skladování velkého množství rozličných materiálů, vybavila společnost HGC svůj nový průjezdný sklad kombinací různých regálových systémů od firmy OHRA. V německém Kerpenu sídlící podnik se specializoval na regálové systémy, zvláště pro branže zabývající se stavebninami, dřevem a kovy. Firma OHRA je pro společnost HGC, s jejími více než 40 prodejními místy, hlavním dodavatelem v oblasti skladové techniky.

Sklad v Bielu je rozdělen na cirka 3000 čtverečních metrech do dvou průjezdných zón. V hale namontovala firma OHRA přibližně 600 běžných metrů konzolových regálů s výškou 9 metrů na sedmi skladovacích úrovních a převážně s 2,5 metry hlubokými konzolemi. Regály jsou obsluhovány čtyřcestnými vysokozdvižnými vozíky. Navíc umožňují vertikální regály na konci regálových linek přehledné skladování lišt, profilů a trubek. Paletové a konzolové regály v žárově zinkovaném provedení pro venkovní sklad nabízejí místo pro dalších 600 palet. Pro skladování izolačních materiálů je do halové konstrukce integrována plošina s rozměrem 1000 čtverečních metrů.

OHRA regály jsou přesně střiženy pro nabízené zboží firmy HGC. Nejen svými rozměry, nosností a dodatečným vybavením, ale jsou poprvé provedeny i v barvách firmy. Stojany a rámy jsou lakovány černě (RAL 9017), podpěry a konzoly žlutě (RAL 1018). Tím je důsledně dotažen Corporate Design této obchodní firmy až do skladu, ve kterém si zákazníci vyzvedávají své zboží.

O firmě HG COMMERCIALE

HG COMMERCIALE je švýcarské obchodní družstvo. Provozuje po celém Švýcarsku 40 prodejních míst se stavebním materiálem a 20 prodejen s vystavenými vzorky obkladů stěn a podlahových krytin. Sortiment zahrnuje materiál pro hrubou stavbu a finální řemesla, jakož i krytiny z keramiky, regionálně i z přírodního kamene a dřeva. Se svými 800 pracovníky vytváří fa HG COMMERCIALE obrat kolem 1 miliardy švýcarských franků.