Přejít na hlavní obsah

HG COMMERCIALE, Cortaillod (CH)

Galerie

Vnitřní a venkovní sklad stavebního materiálu

Konsekventně střižený na míru, až do barevného provedení

HG COMMERCIALE, jedna z vůdčích obchodních firem švýcarského stavebnictví, vybavila své nové prodejní místo v Cortaillod regálovým systémem od fa. OHRA. Na míru střižená kombinace konzolových, paletových a vertikálních regálů nabízí místo pro širokou produktovou paletu stavebních materiálů.

Investicí do nového prodejního místa v Cortaillod může HG COMMERCIALE nabídnout svým zákazníkům v regionu Neuenburg ještě širší a hlubší produktový sortiment. Zákazníci realizující hrubé stavby, stejně jako finalizující řemesla, architekti a investoři zde dostanou mimo stavební materiál také nářadí a krytiny stěn a podlah.

K bezpečnému a efektivnímu skladování velkého množství rozličných materiálů, vybavila fa. HG COMMERCIALE expediční a výdejní sklad prodejního místa kombinací různých regálových systémů od fa. OHRA. V německém Kerpenu sídlící podnik se specializoval na regálové systémy, zvláště pro branže zabývající se stavebniny, dřevem a kovy. OHRA je pro HG COMMERCIALE s jejími více něž 40 prodejními místy hlavní dodavatel v oblasti skladové techniky.

Sklad v Cortaillod je rozdělen na venkovní a halový sklad. V hale namontovala OHRA kolem 60 běžných metrů konzolových regálů se šesti skladovacími patry, jakož i paletové regály s místem pro 1200 palet. Nejvyšší skladové patro paletových regálů se nachází ve výšce 7,1 metrů. Venkovní paletový regál nabízí místo pro dalších 600 palet. Pro skladování dlouhého zboží je ve venkovním skladě namontováno dodatečných 60 běžných metrů konzolových regálů. K tomu umožňují vertikální regály přehledné skladování lišt, profilů a trubek.

OHRA regály jsou přesně střiženy na zboží nabízené HG COMMERCIALE. Nejen svými rozměry, nosností a dodatečným vybavením, ale jsou poprvé provedeny i v barvách firmy: stojany a rámy jsou lakovány v RAL 9017, podpěry a konzole v RAL 1018. Tím je konsekventně dotažen Corporate Design této obchodní firmy až do skladu, ve kterém si zákazníci vyzvedávají své zboží.

O firmě HG COMMERCIALE

HG COMMERCIALE je švýcarské obchodní družstvo provozující pod značkou HGC v celém Švýcarsku 40 prodejních míst se stavebninami a 20 prodejních výstav se stěnovými a podlahovými krytinami. Sortiment zahrnuje materiál pro hrubou stavbu a finální řemesla, jakož i krytiny z keramiky, regionálně i z přírodního kamene a dřeva. Se svými 850 pracovníky vytvořila HG COMMERCIALE obrat kolem 1,1 miliardy švýcarských franků.