Přejít na hlavní obsah

Reyna

Galerie

cantilever racking system
cantilever racking system
cantilever racking system
cantilever racking system
cantilever racking system

Společnost Fabricados Reyna: Skladovací kapacity se s konzolovými regály zvyšují o 50 procent

Pokračující růst společnosti Fabricados Reyna, výrobce melaminových a dýhovaných desek se sídlem nedaleko Madridu, si vyžádal rozšíření skladovacích kapacit. Z tohoto důvodu firma nainstalovala přibližně 120 běžných metrů konzolových regálů OHRA. Regály nabízejí v jedné regálové výšce 6 580 mm sedm skladovacích úrovní – díky tomu mohl být optimálně využit dostupný skladovací prostor a kapacita skladu mohla být o 50 procent navýšena.

Produktové portfolio společnosti Fabricados Reyna zahrnuje více než 30 000 položek, z nichž je velká část stabilně dostupná v hlavním skladu v Cubas de la Sagra. Jen melaminové desky jsou nabízeny v 65 vzorech, devíti různých provedeních a v tloušťkách 3–40 mm na MDF nebo aglomerátu.

Aby byla zachována krátká dostupnost rozšiřujícího se sortimentu i v budoucnu, nainstalovala společnost Fabricados Reyna dvě řady konzolových regálů po 36,9 metrech a jednu 45 metrů dlouhou řadu konzolových regálů OHRA. Společnost OHRA, evropský lídr na trhu s konzolovými regály, dosahuje díky nasazení plnostěnných ocelových profilů u všech nosných prvků vysoké nosnosti regálů a obzvlášť štíhlé konstrukce. To umožňuje kompaktní skladování na malé základové ploše. Dvoustranné konzolové regály nově nainstalované ve společnosti Fabricados Reyna mají na každém stojanu a straně nosnost 4 200 kilogramů; každé zavěšené výškově stavitelné rameno unese až 700 kilogramů při délce ramene 1 200 milimetrů.

Díky instalaci regálů OHRA mohla firma navýšit skladovací kapacitu o 50 procent a navíc jí konzolové regály umožnily také přímý a rychlý přístup k různým deskám. Tím se také zjednodušila a zrychlila příprava zakázek ve skladu.

O společnosti Fabricados Reyna:

Společnost Fabricados Reyna, S. A. založená v roce 1963 je specialistou na výrobu, skladování a prodej melaminových a dýhovaných desek a široké škály hran. Vedle katalogových produktů, které jsou běžně dostupné na skladě, nabízí firma také možnost výroby speciálních produktů na zakázku. Firma Fabricados Reyna zaměstnává v současné době více než 60 pracovníků a disponuje prodejní sítí s 1 200 prodejními místy a 19 obchodními zastoupeními po celém Španělsku.