Přejít na hlavní obsah

Tekla

Galerie

Jeden z předních výrobců dveřních systémů, společnost Tekla Verl-Sürenheide, dlouholetý zákazník OHRA, provedl zajímavé rozšíření skladu hotových výrobků.

Společnost Tekla vyrábí vrata většinou na zakázku nebo v menších dávkách na různých místech v Německu. Ve Verl opouští sekční a rolovací vrata vysoce moderní výrobu a jsou kompletována a chystána na dopravu v OHRA regálech.

Vzhledem k velkým prodejním úspěchům bylo nutné rozšířit stávající sklad hotových výrobků, při čemž mělo být vyhověno zvláštním požadavkům na skladování melých serií výrobků. Po řadě jednání na téma plánování bylo vyvinuto nové pojezdové zařízení na bázi konzolových regálů, které dovoluje pojmout bránu o šířce od 4,2 do 6,5 metru.

Při tom slouží patra konzolového regálu ve své hloubce jako úložný prostor. Vrata mohou být uložena v jednotlivých patrech a jsou skladována při optimálním využití plochy. Jen několika málo zdvihy vysokozdvižného vozíku může být vyskladněna celá šachta a naložena do kamionu.

Dodatečně byly regály obloženy střešními a nástěnnými prvky a napojeny na stávající halu. Před šachty byly nasazeny Tekla isolační roletová vrata, která jsou ovládána buď všechna pomocí ovládacího panelu nebo jsou jednotlivě nastavitelná na každé bráně. Dobré osvětlení doplňuje perfektní halu.

Dobrý příklad toho, jak mohlo být společně se zákazníkem profesionálně a na míru realizováno speciální řešení díky včasnému zapojení firmy OHRA do plánovacího procesu.