Přejít na hlavní obsah

thyssenkrupp Materials

větší skladovací kapacity, méně reklamací od zákazníků

thyssenkrupp Materials Hungary, jeden z předních podniků v oblasti oceli, lehkých kovů, barevných kovů a plastů v Maďarsku, modernizoval svůj sklad konzolovými regály a regály s šikmými konzolami od společnosti OHRA. Díky vysoké stabilitě a nosnosti regálů společnost dosáhla výrazného rozšíření svých skladovacích kapacit. Regálová konstrukce zároveň díky zavěšeným konzolovým ramenům, která se při nárazu vychýlí, zajišťuje méně škod na regálech a skladovaném zboží – a díky tomu mnohem méně reklamací od zákazníků. 

thyssenkrupp si pro svůj sklad se čtyřimi uličkami vybrala konzolové regály od společnosti OHRA: Zde jsou konzolová ramena zavěšena a při nárazu se mohou vychýlit – zabrání se tak poškozením na zboží a samotném regálu a minimalizují se náklady na údržbu. Kromě toho regály OHRA díky své konstrukci z plnostěnných ocelových profilů válcovaných za tepla zajišťují vysokou nosnost. 6 metrů vysoké regály instalované v thyssenkrupp Materials disponují deseti policemi. Každé konzolové rameno, dlouhé 1 500 mm, unese až 1 400 kg. Vodicí kolejnice na podstavcích umožňují použití vysokozdvižného vozíku do úzké uličky – díky tomu bylo možné výrazně vylepšit využití plochy skladu a zvýšit skladovací kapacity.

V druhé části skladu OHRA dále nainstalovala sedm řad svých regálů s šikmými konzolami. Zde se pomocí jeřábu uskladňují trubky, profily a tyče. U tohoto typu regálu jsou konzolová ramena vyhotovena s 20° stoupáním. Balík s dlouhým zbožím tak sklouzne do příslušné police. Naskladnění jeřábem se výrazně zjednodušuje. I u regálu s šikmými konzolami jsou ramena zavěšena. Regály namontované v thyssenkrupp Materials jsou vysoké 2,5 metrů a na sedmi policích poskytují místo pro až 6 000 milimetrů dlouhé zboží. Zatížitelnost ramen dlouhých 500 milimetrů je 800 kg. 

O thyssenkrupp Materials Services:

thyssenkrupp Materials Hungary Zrt. je přední podnik v oblasti oceli, lehkých kovů, barevných kovů a plastů v Maďarsku. Dále nabízí širokou škálu služeb – od brandingu po řezání. thyssenkrupp Materials Hungary patří k Business Area Materials Services koncernu thyssenkrupp, který se na zhruba 480 místech ve více než 40 zemích specializuje na distribuci, logistiku a služby v oblasti surovin a materiálů, technické služby a služby pro oborově příbuzné podniky a ocelárny. thyssenkrupp je diverzifikovaný průmyslový koncern s tradičně vysokou odborností v oblasti materiálů a rostoucím podílem na obchodování s průmyslovým zbožím a službami. V téměř 80 zemích pracuje více než 156 000 zaměstnanců, jejichž vášní jsou kvalitní produkty, odpovídající technologické know-how a inteligentní průmyslové postupy a služby pro udržitelný pokrok. Vaše odbornost a angažovanost jsou základem našeho úspěchu. thyssenkrupp v obchodním roce 2015/2016 dosáhla obratu zhruba 39 mld. euro.


Galerie projektů