Přejít na hlavní obsah

thyssenkrupp Materials

Galerie

cantilever racking with inclined arms

cantilever racking with inclined arms
cantilever racking system
cantilever racking system
cantilever racking with inclined arms
cantilever racking with guiding rails

větší skladovací kapacity, méně reklamací od zákazníků

thyssenkrupp Materials Hungary, jeden z předních podniků v oblasti oceli, lehkých kovů, barevných kovů a plastů v Maďarsku, modernizoval svůj sklad konzolovými regály a regály s šikmými konzolami od společnosti OHRA. Díky vysoké stabilitě a nosnosti regálů společnost dosáhla výrazného rozšíření svých skladovacích kapacit. Regálová konstrukce zároveň díky zavěšeným konzolovým ramenům, která se při nárazu vychýlí, zajišťuje méně škod na regálech a skladovaném zboží – a díky tomu mnohem méně reklamací od zákazníků. 

thyssenkrupp si pro svůj sklad se čtyřimi uličkami vybrala konzolové regály od společnosti OHRA: Zde jsou konzolová ramena zavěšena a při nárazu se mohou vychýlit – zabrání se tak poškozením na zboží a samotném regálu a minimalizují se náklady na údržbu. Kromě toho regály OHRA díky své konstrukci z plnostěnných ocelových profilů válcovaných za tepla zajišťují vysokou nosnost. 6 metrů vysoké regály instalované v thyssenkrupp Materials disponují deseti policemi. Každé konzolové rameno, dlouhé 1 500 mm, unese až 1 400 kg. Vodicí kolejnice na podstavcích umožňují použití vysokozdvižného vozíku do úzké uličky – díky tomu bylo možné výrazně vylepšit využití plochy skladu a zvýšit skladovací kapacity.

V druhé části skladu OHRA dále nainstalovala sedm řad svých regálů s šikmými konzolami. Zde se pomocí jeřábu uskladňují trubky, profily a tyče. U tohoto typu regálu jsou konzolová ramena vyhotovena s 20° stoupáním. Balík s dlouhým zbožím tak sklouzne do příslušné police. Naskladnění jeřábem se výrazně zjednodušuje. I u regálu s šikmými konzolami jsou ramena zavěšena. Regály namontované v thyssenkrupp Materials jsou vysoké 2,5 metrů a na sedmi policích poskytují místo pro až 6 000 milimetrů dlouhé zboží. Zatížitelnost ramen dlouhých 500 milimetrů je 800 kg. 

O thyssenkrupp Materials Services:

thyssenkrupp Materials Hungary Zrt. je přední podnik v oblasti oceli, lehkých kovů, barevných kovů a plastů v Maďarsku. Dále nabízí širokou škálu služeb – od brandingu po řezání. thyssenkrupp Materials Hungary patří k Business Area Materials Services koncernu thyssenkrupp, který se na zhruba 480 místech ve více než 40 zemích specializuje na distribuci, logistiku a služby v oblasti surovin a materiálů, technické služby a služby pro oborově příbuzné podniky a ocelárny. thyssenkrupp je diverzifikovaný průmyslový koncern s tradičně vysokou odborností v oblasti materiálů a rostoucím podílem na obchodování s průmyslovým zbožím a službami. V téměř 80 zemích pracuje více než 156 000 zaměstnanců, jejichž vášní jsou kvalitní produkty, odpovídající technologické know-how a inteligentní průmyslové postupy a služby pro udržitelný pokrok. Vaše odbornost a angažovanost jsou základem našeho úspěchu. thyssenkrupp v obchodním roce 2015/2016 dosáhla obratu zhruba 39 mld. euro.