Přejít na hlavní obsah

Verdouw

Galerie

cantilever racking
cantilever racking system
cantilever racking system
cantilever racking combined with a vertical racking system
cantilever racking system
cantilever racking system

Verdouw: Flexibilně použitelné regály, které se umí snadno a rychle přizpůsobit

Verdouw Bouwproducten, jeden z předních velkoobchodů stavebními materiály v Nizozemí, vybavil logistické centrum na své nové pobočce v Apeldoornu konzolovými a paletovými regály od společnosti OHRA. Kromě kvality přesvědčily tyto regálové systémy zejména svým flexibilním použitím a možností snadno a rychle je přizpůsobit měnícímu se produktovému portfoliu. Díky ocelovým roštům na některých konzolových a paletových regálech s šířkami polic až 4 200 mm lze uskladňovat nejrůznější formáty palet. Součástí konzolových regálů jsou místa určená pro skladování zboží ve svislé poloze, a tak je možné odebírat dveře a okenní rámy ze stejného regálu jako ostatní stavební materiál. 

Cílem firmy Verdouw je dodávat zákazníkům zboží ze široké nabídky stavebních materiálů do druhého dne, pokud jejich objednávka dorazí do 14.00 hodin. Protože už ale sklad v nynějším logistickém centru na pobočce Gouderack neposkytoval možnosti pro další rozšíření, otevřela firma v roce 2019 své další logistické centrum v Apeldoornu. Pobočka kromě skladu zahrnuje také velký specializovaný obchod pro potřeby stavebnictví a jednu stanici Drive-in pro vyzvedávání zboží. Bohatou a pestrou nabídku tu najdou stavební podniky, tesaři a všichni, kdo staví. 


Regálové systémy od společnosti OHRA se osvědčily už na pobočce v Gouderaku, a proto i nová pobočka byla vybavena skladovými systémy od tohoto lídra v oblasti konzolových regálů na evropském trhu. O jejich použití kromě toho přesvědčila i flexibilita regálů: Ocelové rošty v konzolových regálech umožňují například nepřerušované skladování nejrůznějších formátů palet a zboží, protože tu chybí překážky v podobě mezisloupků. To ostatně chrání zboží před poškozením při jeho uskladňování a vyskladňování. Díky stabilní konstrukci regálů – všechny nosné prvky jsou vyrobeny z plnostěnných ocelových profilů – je při šířce polic 4 200 mm stále ještě možné plošné zatížení jednoho paletového regálu 7 377 kg.

V Apeldoornu postavila společnost OHRA systém, který má celkem 20 řad s regály vysokými až 7 280 mm a délkami od 4 500 do 72 000 mm. OHRA navíc k tomu upravila hloubku podstavců regálů podle systémů, které jsou instalované již na pobočce v Gouderaku, a tak mohou být na obou pobočkách použity stejné vysokozdvižné vozíky. Zároveň tak mohou být regály pro uskladnění dřeva a desek umístěny ve stejném rastru jako regály pro ostatní stavební materiál.

O firmě Verdouw Bouwproducten:

Kořeny firmy Verdouw Bouwproducten BV sahají až do roku 1909. Od té doby se z ní stal nezávislý velkoobchod stavebninami s pobočkami v obcích Gouda, Gouderak a Apeldoorn. Cílem firmy Verdouw Bouwproducten je, aby objednávky zboží ze širokého sortimentu stavebního materiálu, které dorazí do 14 hodin, byly následující den rychle a spolehlivě dodány na zákazníkem požadované místo nebo staveniště.